Šta trenutno igrate? 2017

Nije samo prica nesto sto cini igru dobrom,treba i svi ostali aspekti da budu na bar odredjenom nivou da bi ukupna ocena bila 9 ili veca.

Ne znam da li si igrao Soul Reaver po samom izlasku ili kasnije…
Knack 2 demo gotov,odigrao bi’ to jer me podseća na old school. Ne znam koja mu je cena,mrzi me da rovarim… Ae sad malo journey, da vidimo dal valja… Uncharted izgleda tek ujutru… 10 mbit net, raspao se.
Na čemu li su bili ovi što su radili Journey…
Pečurkice, rekao bi’…

1 Like

Igrao sam je jos na PS 1 u ono vreme kad su se iznajmljivale Sony 1 konzole svuda po gradu,solidna igra za sta je najvise zasluzna Any Hennig,ali nije za vecu ocenu od na pr. 7.5.

Naravno matori. Ja cenim tvoje mišljenje…
Neko takođe ustane i đuska kad čuje despasito…
Sve je to stvat ukusa.

Sad si ti morao da zakacis malo Mikimana,sa ovim djuskanjem? :joy:

Ja, @Son_of_a_gun i @MikiMan volimo ponekad malo da se zakačimo…ako me razumeš? :joy: :smile:
Hahaahaha
Iiiiiiii.evoo gaaaa!


(Šeset giga, 'leba ti poljubim…)
Iako većina tvrdi da je drugi deo u trilogiji najbolji (pa čak i od sva 4 nastavka) za moj ukus su bili upravo ovim redom: 1,2,3.
Četvorku sam tek startovao,al me u startu oduvala grafika,animacija…(pretpostavljam da će i frame rate biti stabilan).
Ovde se vidi koliko ps4 zaista može.

Idemo dalje u uživanje …
(Lesa imaš piće kad dođem za Ns. Po izboru. Al do 200 din,bez preterivanja :joy: )
Edit 2:
2 stvari koje mi se nikad nisu sviđale u igrama:

  1. Vraćanje u prošlost
  2. Underwater levels (ovo drugo zasad nema u U4 al samo da pomenem…)
    Edit 3:
    Kod guest naloga izbacuje s’vremena na vreme “nalog ce biti suspendovan u roku od 15 min,jer nema internet verifikacije” al to se ne desi. Igra radi normalno. Ako imate net,naravno. Da ne buni korisnike guest naloga.

znam ja kafanu gde mogu da popijem i dva za 200 din :grin:

Moze i u najelitnijem poslovnom delu NBGD-a ali u “happy hour”.

To je mesto za nas. Al nije za Danijela. Sa njim ćemo morati u restoran u centru :joy:
Mario,nekako imam osećaj da je tebi pauza upravo kada je happy hour :smile:
Pomenuh underwater levels,iiii evooo gaaa…
(Stvarno nisam znao. Nikad ne gledam gameplay igara koje cu mozda nekad da odigram…)

Ja sam juce zavrsio Guacamelee!, stvarno sjajna Drinkbox igra. Njihov Severed sam hvalio na forumu vise puta, a Guacamelee! nije daleko.
Sjajan spin na metroidvania stil, stil odlican, kao i humor. Dosta referenci na moderni svijet, a vrhunac je da ako jednog boss-a nastavis tuci nakon sto ga pobjedis (tigar), on krene sa bacanjem macijih fora “you got to be kitten me”, “your form is almost puuurfect…”

1 Like

Da ,i na mene je ostavio odličan utisak. Na x360, back in the days. Dokaz da indie igra često može da ti pruži mnogo više zabave nego AAA naslov…
Inače U4… Vidim da Drake i njegova izabranica zapadaju u klasičnu kolotečinu zajedničkog života… gde ti žena iscrpi svu životnu energiju i ubija ti volju za životom…


Niko nije pomenuo CRASH BANDICOOT IN UNCHARTED 4 ??

Da je neko pomenuo Crash-a u U4, ti sad ne bi bio toliko odusevljen :rofl:

1 Like

Upravo dovršavam Quantum Break, zanimljiva je igra, čak šta više dopada mi se koncepcija igre gde malo igram, malo gledam seriju :smiley: Priča je isto zanimljiva, šteta što nije malo duža… Grafika je na momente predivna, na momente meh… Animacije odlične.

Ocena: 7.5/10 Dao bih joj i 8-icu, ali neću samo zato što me smaraju ogromna učitavanja u igri, pre nego što počne misija.
Razmisliću možda da uzmem i Alan Wake da odigram, deluje mi kao super igra, šta mislite o njoj?

Alan Wake mi je u top 10 igara svih vremena.

1 Like

Odlican je Alan Wake neces se pokajati ukoliko uzmes.

Rujna Zora :joy:
Mesto gde odes da se odivas od alkohola za male pare pa ides dalje u izlazak :joy:

Nastavio Bloodborne.
Jos 5 trofeja do platine. Od toga 2 boss-a koje sam nekako preskocio :thinking: .
Ostala 2 trofeja skupio 80% stvari koje mi trebaju i peti poslednji jos 1 chalise da uzmem.
Ako mi sutra bude bio dan. Pada prva platina. :slight_smile:

Ebrietas - daughter of cosmos
Ta queen u chalise
Par oruzja i 2 jos neka cudesa koja sam promasio u biblioteci i u nightmare-u.

Znači to je sledeća igra koju ću odigrati, jedva čekam :blush:

Igraj nocu sa sluskama.
Jeza po meni bolja nego RE7