Šta trenutno igrate? 2017

Ne smeta meni ako se nekome ne svidja igra,nego mi smeta kad se neko ne razume u nesto dobro,a napise kilometarsku kritiku o tome. Neki delovi su ok,ali vecina nije ok sto je napisao. Uporedjivanje Uncharteda sa shit filmovima kao sto su James Bond i pogotovo Pirati Sa Kariba.

Hahaha nemam pojam o istoriji likova?Nemam pojma sa desavanjem od prvog dela?Kakve to ima veze sa zesce repetitivnim gp-om cetvrtog dela?To sto guram prokletu kutiju preko 15 puta do 15 chaptera, to da bi razumeo moram da znam istoriju likova?

Moja kritika se odnosi na cetvrti deo i za gameplay koje je totalno nemastovit i u kome se non stop vrte 4 stvari bez izuzetka.Nisam rekao da je igra losa vec da mi se dopada ali da nije nista posebno.

1 Like

Možda bi onda mogao da nam objasniš zašto su stvari koje on kritikuje u stvari dobre i zaista doprinose razvoju priče umesto što sam govoriš kako je to što je napisano BS.

3 Likes

Jel se meni cini ili je VOID neko ko je vec bio banovan zbog frke sa mnom?

Mozda gresim…

O kojoj to kutiji pricas? Presao sam igru 3 puta,nemam pojma koje kutije i guranja pominjes? Ako tebi ono sve sto postoji u igri,sve one lokacije,voznje,pucanja,tuce,“guranja”,slagalice,QTE i da ne nabrajam dalje,nije nista posebno i repetitivno je…onda ne znam sta da kazem :sweat_smile:

Vidim poceo si da budes “bezobrazan” i zezas neke likove na drugim temama? Posle ces opet da places i kukas kad tebi neko nesto slicno uradi. Mozda i ja gresim…

TLOU 2 ce da oduva i unisti svaku igru kad bude izasao,postavice novi rekord po broju prodatih kopija u celom svetu sto se tice konzola. A ovo u vezi novog IP,i ja bih to voleo.

Prodaće se više i od GTAV?

GTA V se prodaje i za racunare,ako oduzmemo broj prodatih kopija za racunare,onda sam siguran da ce lagano i njih da pobedi.

Druze govorim o kutiji na cetiri tocka koju bar jednom u pola sata moram da nadjem doguram do negde i popnem se da bih nastavio.Bukvalno dok igram unapred znam kad ne mogu da se popnem da negde moram da nadjem kutiju i doguram je.
QTE ti smatras izgleda necim dobrim, za mene su one lose i ogledalo nemastovitosti.
Voznje su takodje repetitivne, pogotovu ona sa dzipom kada forsiraju foru sa cekrkom dok ne poludim, non stop jedno te isto.
Lokacije su super uradjene onako kao sa razglednice, sto one i jesu jer ne mogu da istrazujem kad je sve skriptovano i maksimalno linearno.
Pucanje i tuca svakako nije nesto cime ova igra treba da se hvali, tebi je vidim i to vrh.
Zagonetke su mi uglavnom bile interesantne i jedine mi vade gameplay, koji i dalje ne odskace od neceg prosecnog zbog svih ostalih stvari.

Garantujem da VOID ima 15 godina, a predstavlja se kao gospodin neki od 45 :joy: . Ne mogu da zamislim da neko mator ima ovakve komentare, da radi duple postove i da se ponasa kao deriste kada mu neko dira simpatiju.

4 Likes

Ako ti nešto znači GTAV se samo na Xbox 360 i PS3 prodao u 34 miliona primeraka a sve zajedno sa XB1, PS4 i PC u 80+ miliona.

Nisam rekao da je qte dobar,nego sam pokusao da ti nabrajam sta sve postoji u igri,jer ti kazes ima 4 stvari koje se vrte u krug. Kazem ti koliko sam puta presao igru,evo jos uvek ne mogu da se setim bar jedne jedine kutije da me je smorila i da treba nesto puno da se gura kao sto ti kazes.

@jahalang0112
Sto se tice DLC-a , moram da se farmam negde makar jos 30 lvl-a. Posto sam 1hand instakill meat. Nastavljam obicnu kampanju pa tamo pri kraju kod WETNURSE je odlicna lokacija za farmovanje. :slight_smile:

A sada me izvinite idem na trening da izbacim ovaj bes na metal, jer 3 sata i 30 insight odose na 1 bossa

Pricas sad o drugim stvarima,igra se prenosila iz prosle generacije konzola na ovu generaciju,pa na to sve jos + PC. Posto je TLOU Sony exclusive,onda da preformulisem,postavice novi rekord sto se tice jedne generacije konzola. Shvatas? Proveri ako postoje podaci samo koliko kopija prodatih postoji za Xbox360+PS3 i koliko prodatih ima posebno za Xb1+PS4. TLOU 2 ce sam da pobedi celu generaciju prodatih GTA V za obe konzole.

Ti znas da ce da proda vise od Gta, sta si ti neki Nostradamus?

We will see “soon”…

Pa napisao sam Xbox 360 + PS3 je 34 miliona. Ne računam ostale platforme i PC koje su sve ukupno (sa PS3 i X360) 80 miliona kopija. Drugim rečima, zanosiš se. Prodaće se u velikom broju, ali najviše ikada na konzolama, nema šanse.

Srecan izlazak iz puberteta i da dobijes peticu na sastavu u tome kako je TLOU najbolja i najprodavanija igra na planeti a i sire, da bi ti nama nocu mogao da zaspis.

1 Like

Metrosex,bisex i muske starlete svim silama se trudim da ne primecujem :grinning: