Šta trenutno igrate? 2017

ahahahahah, krenuo sa novim likom Bloodborne. Ajoj koja je ono muka jer sam navikao na veliku staminu :smiley:

Sad ću te upropastiti. Borderlands i Borderlands 2 se mnogo razlikuju, kako po priči tako i po sadržaju. Prvi deo je dosta slabiji u svim aspektima od dvojke. Prvi deo je bio isključivo pustinjski, dok drugi deo ima veliku raznolikost grafički (uključujuci i snežno/ledene predele), kao i velike gradove (prvi deo je imao samo jako male lokacije) gde se pogubiš u traženju lokacije, mape su veće, protivnici daleko raznovrsniji, kao i vozila. Plus u Handosme Collection-u imaš sve DLC-ove i Pre-sequel, a to dve igre, što automatski znači gomila sati i sati igranja.

Ja sam uzeo u trajnu kolekciju BHC i veruj mi da se ispati za tako male pare.

Za Crash-a se slažem da je super igra, ali moraš da se pripremiš na sado-mazohizma, koji čak ni čike iz From Software-a nisu implementirale u svojim najmračnijim trenucima kreiranja poglavlja u DS3 DLC-ova.

Nema trenutno ni jedan Crash da se kupi. Jedan lik ga je menjao privremeno za u4, a drugi prodao :confused: . Ne pada mi na pamet da dajem preko 2500, vidim da moze nov za 4000 nosioc - pffffffffffff.

Tako da ako ne nadjem danas novog crasha, uzecu Dishonored 2 i Borderlands handsome.

A opet, meni je dvojka dosadila na pola, dok me prvi drzao do kraja. Ne znam da kazem tacno zasto. Bilo je svega previse? Tako nekako.

Mada sad dok o tome pricamo, bas mi prijala neka igra tog tipa.

1 Like

Ma van pameti davati 4000 za nosioca…
To mi ne glupo na razmeniigara… Kao lik pravi share, 4500 nosilac, 3000 gost… To dodje nekih 74$. Kao da mi ne mozemo staviti oglas da trazim nosioca/gosta za neku igru -.-’ On ce nas spojiti i uzeti 14$… Ne razumem za sta nas shvataju takvi likovi :confused:

1 Like

Upao sam u Old Hunters-e sa lvl 30. Ubio onog prvog huntera posle 15 udarca i vratio se nazad mainquest-u. :joy: .

Ipak izgleda uzimam Dishonored 2 i mozda Borderland jer je 1300 dinzi. Od Crasha za sada niks.

To sam se i ja pitao zasto je 4500 i 3000 kad je to daleko vise od cifre od 59.99$. Pa sam racunu da je UK verzija ali i u tom slucaju je daleko vise.

E sad razlika izmedju licne kupovine i share-a je sto se u prvom slucaju kupuje licno na svom nalogu dok za share se pravi novi mail, nalog i na njemu se kupuje. Jel tako ili gresim? Mislim da znam za buducnost ako budem uzimao nesto.

Capture

Probao sam ovaj Cuphead nekih pola sata…Lebemekani…patnja!
Sutra, kada budem malo odmorniji, možda pređem prvi nivo.

5 Likes

Ta cena na razmeni je bila takva kad je dolar ojačao negde zimus pa je 60$ bilo nekih 7000 din pa je bilo i opravdano. Međutim dolar je oslabio a cene su ostale napumpane, sada kad sam hteo 2k preorder 7500 nosioc i guest iznos, uzmem lepo otvorim grupu gde sam ja organizator i guest, spustim cenu nosioca na 4000 i javi mi se lik u roku od pola sata. 60$ kad sam radio preorder bilo 6020 din, na razmeni 7500, tako da računica je čista.
Mitraljezac ne grešiš, napraviš email, psn profil sa tim mejlom i to je to, redeemuješ kod od gift kartice na tom nalogu i imaš sredstva tu.

^^
Pa da tako sam i mislio nema razlike.

A sto se tice share-a tamo da velika je razlika kada bi pravio sam share oko 3800 da ne zaradis nista bi bio nosilac i oko 2700 guest. Tako da tih 700 nije ni mala ni velika cifra ali na par komada izadje jedna igra.

Je li tebi sada raj sa ovim razvojem situacije u 2k18 I mikrotransakcijama? Je li I dalje farmujes VC?

Ja pretežno samo igram my team, pandan fifinom futu.
Imao je do 1.03 patcha vc glitch i uspeo sam sa njim da izfarmujem oko 100 hiljada, kupio league access box od 20 packova, izvuko saphire hardena, anthony davisa, emerald goberta, klaya i derozana tako da mi je za početak to dovoljno.
I za preorder treba da dobijem nekih 10 bonus packova, u prvom je bio Kyrie, drugi je nešto zabagovao.
A inače samo nastavljaju stopama 17ce, u 16 nikad centa uložio u coinse i dan danas imam što kažu god squad, ovde je to mnogo teže.
Em ne mogu da se kupe boxovi za mt (valutu koju zarađuješ igranjem), u 16 recimo je imalo packova gde manje više garantovano dobijaš iz boxa jednu vrhunsku kartu i mogao si box da kupiš za mt, u 18 mt se mnogo teže zarađuje a i companion app za telefone nastavlja sa trendom da svake godine sve manje i manje coinsa dnevno možeš da zaradiš igranjem.
Ali gameply mi je ovde nekako fluidniji pa za sad sam zadovoljan.
17 mi se ni gameplay nije svideo pa sam je posle manje od mesec dana prodao. Ne sviđa mi se isto što su uklonili blacktop/gauntlet ali opet ima načina da se kroz kolekcije i razne taskove dođe do dobrih karata.

1 Like

Zanima me jel neko igrao Yakuza Kiwami ?

Zanima me pre svega kakve su glavne misije, mislim video sam da ima milion mini igara tipa karte, rulet, igrice, automati, internet i sta ti ja znam ali zanima me kako su dizajnirane glavne misije , da li su onako zanimljive i raznovrsne ili se sve svodi na ono odi od tacke A do tacke B i usput premlati ili izrokaj ove ili one, mislim gledao sam neke video klipove, recenzije i to ali nisam primetio da ima recimo nekih vozila u igri, recimo nekog stelta, platformskih delova, slagalica…itd, pa me zanima kako su dizajnirane glavne misije i ima li tu neke raznovrsnosti ?

Nisam nikad igrao ni jednu igru iz ovog serijala ali generalno igra mi deluje zanimljivo kao i tematika.

Zanima me da li je ovo donekle GTA ili Mafia ali samo na japanski nacin ?
Recimo bilo bi super da je igra donekle slicna kao Sleeping Dogs.

Cekajuci sumonivanje uz sokic.

2 Likes

Koja to igra uopste ? :-o
Jel free? Placa se ?

Kako se krecu cjene nosioca za NBA 2K17?

Maksimalno do 1000 din, evo recimo ima ovaj za 500
http://www.razmenaigara.com/psn-playstation-store-ps3/fifa-17-nba-2k17-max-payne-3-nosioci-500-din/msg246010/#msg246010

1 Like

Jesi siguran da je ovo za ps4?

E u pravu si promaklo mi to. Ali svakako za ps4 sam vidjao da idu za 700-1000. Isto ko i sa pesom i fifom, čim izađe novi deo masovno opadne interes i prodaju se pošto-poto

1 Like