Šta trenutno igrate? 2017

Posto nisam u tim vodama, je li primaju uplate na paypal? Malo sam u nezgodnoj situaciji posto sam u Republici Srpskoj.

Ima nekih koji su ranije primali takve uplate,verovatno moze jos uvek…

Share posrednici bi mozda i hteli da prime paypal uplatu ali ostatak ljudi koji prodaju svoje naloge tesko. Posto u Srbiji velika vecina i ako ima, ima one free internet kartice na koje koliko sam ja upoznat (barem u intezi) nije moguce povuci novac sa PP. Jedino ako nisu nesto menjali pa su omogucili povlacenje novca.

Video sam da neki prodaju svoje naloge bas sa pej palom. Ali ista prica oni su iz Srpske ili Hrvatske.
Prosetaj po forumu razmena pa ces da vidis.

Mislio sam da ima neki lagana nacin, da rjesim iz kuce. Sada mi se ne da cimati po forumima i traziti ko prihvata, a ko ne.
Igracu 2k12 na ps2 da me prodje zelja :smiley:

Najbolje napravi temu i napisi kupujes to i to placas PayPal-om i cekas da se jave.

Witcher 3 complete edition. Pošto sam vanila verziju prešao kad je izašla, pre par meseci kupim na nekom sniženju ovu verziju, i…, i dalje je igram. Trenutno na Blood and wine expanziji. Toliko yoga da se uradi, sa mojih 2-3h dnevno vremena za igranje, a često ni toliko, igracu još mesec dana. Igra koja definitivno vredi svaki evro, dolar, šta god. Kad završim ovo, vraćam se Divinityju, koji je najbolji rpg još od zlatnih vremena crpga, iako sam ga igrao na kompu, sjajno je uradjen port za konzolu. Što se mene tice, od naslova što dolaze, jedino me interesuje Evil Within 2, nekako malo survajvl horora ima, a prvi deo mi se bas dopao, iako ima očajan framerate na ps4.

1 Like

Ja sam inace u procesu uzimanja platine za Uncharted 4. Uncharted kao Uncharted, na crushing ima toliko rage momenata da sam vise puta gasio konzolu na pola sata da se ne zivciram. Najgore je sto encounteri sa protivnicima nemaju checkpoint sistem, tako da ako zagines, idemo sve nenovo. Ovo ne bi bio problem da Uncharted nema encountere koncipirane na talasima. I tako na chapteru 13 sunjam se i ubijam 20 minuta protivnike, i onda me treci talas ubije, i ajmo jovo nanovo. Ali dobro,ovo je peti Uncharted koji igram ovako, navikao sam vec.

Ono sto mogu reci je da mi se igra na treci prelazak daleko vise svidja nego na prvi-znam sta da ocekujem, sada samo uzivam u igri. Prvi put kada sam igrao kukao sam na gomilu penjanja i vjestacki oduzen sadrzaj. Zanimljivo da sam nakon Thr Lost Legacy odlucio da ponovo igram Uncharted 4, i nakon toga mi se svidio. Slicno mi se desilo nakon Vita verzije, da sam dao sansu konzolnim verzijama i zaljubio se u serial.

2 Likes

Nekako mi deluje da dobijate te platine kao sto pijete piva na +40

3 Likes

Capture

Zavrsila beta,odlicno iskustvo,pogotovo war mode jer nema campera

Zaletis se vozilom, pregazis lika, istrcis iz kola upucas drugog kalasom, trcis ko bez glave da bi treceg ubio golim rukama, dok onda na cetvrtog brzo bacis bombu. I to naravno sve za 20 sekundi. Ne vidim ja tu nista besmisleno.

2 Likes

Na konto ovoga, kao neko ko voli da juri platine, mogu da kazem da ND kako pravi dobre tako su im uvek sranje trofeji. Trofeji bi trebali da budu nesto sto vremenom zaradis, ili cak iako ima grinda neka bude sta sad. Ali takve sulude stvari koje sam napisao u prethodnom postu, koje ces svakako na kraju da pogledas gde se najlakse farmuju nisu nimalo zanimljive.

Bloodborne je pravi primer kako trofeji trebaju da izgledaju. doduse BB je primer kako jedna igra ove generacije treba da izgleda i sta sve treba da ima.

Ajmo dvojka bre! :smiley:

3 Likes

I dalje nisam uzeo platinu. Zaglavio u Defiled chalise. :smiley:

ma nema sanse lvl 3, boss ona rugoba 1hit death.

edit : za malo , posle 15 min fighta. E sada sam se nameracio

Bloodborne in a nutshell. :smiley:

Kako je dobar Skyforce. Vratio sam se u detinjstvo i terminator. Igra je naravno 1942 :slight_smile:.
Vidim da se takmicim trenutno sa Altafir i @MitraljezaC . :smiley:

Tesko da se takmicis sa mnom, ja ga nisam igrao jedino ako sam ga igrao, a da ne znam :rofl:

1 Like

Nije ti nik na PSN - Mitraljezac82 ? Ako nije sorry :slight_smile:

Nije :rofl: Jedan je SerAlexandar a drugi SerAleks.

1 Like