Šta trenutno igrate? 2017

3 Likes

Au tebra… al si ub’o… Jeb’o si mu kevu !

1 Like

Skoro trojka :smile:.

2 Likes

Zamisli tek kako je u VR-u haha.

Sad sam malo došao sebi, odvezao dva relija u mini cooperu skoro savršeno, bio treći ukupno sa nešto preko dva minuta zaostatka. Wtf, game?!

Ukupno petica. Posle dvojke naslijedio da kad kažeš golf misliš baš na njega. :stuck_out_tongue:

Au koja partijetina.Od ove sezone ranked je daleko bolji cini mi se.

2 Likes

Krenuo DS3 NG+, i bas sam prefarmovan 110-lvl :smiley: .
Bilo mi dosadno i ubio sam Dancera ranije cim sam dosao do one babe prvi put. E sada, da li to znaci nesto uopste ili sam samo ranije dosao u taj deo. Posto koliko se secam moram opet da idem normalnim putem da sakupim duse lordova.

Da li si probao novi PES na X360, kakvi su utisci?

Probao sam ja. Grafika ista kao na proslom zbog ogranicenja konzole jelte.
Gameplay malo unapredjen ali u sustini dosta slican kao proslogodisnje izdanje.
U drustvu i dalje zabavan, solo modove sem LS nisam probao, ne znam da li su unapredjeni…
Solo sam odigrao par utakmica LS ali nisam primetio neke promene.
Ako rezes dvd, it is worth it. Ako kupujes original to ti ne bi preporucio :smiley:

1 Like

Režem, mada COMPLEX ne prolazi abgx360, ali nema veze :slightly_smiling_face:

Nema veze i ja sam rezao tako,bio sam i na lajvu da skinem update i sve radi perfektno.

1 Like

Počeo sam TWD: Season 2, odigrao prvu epizodu i baš sam prijatno iznenađen, jeste da je interaktivna bajka ali je odlično ukomponovana i sa sjajnom glumom.

A stoji mi mjesecima onako sa strane, dobio je kroz Gold besplatno ko zna kad. Sad ću uzmem i Season 1 retroaktivno. :slight_smile:

Super su,i prva i druga sezona,ali treca ne valja nista,kupio sam prve dve epizode cim su izasle i nisam mogao da verujem u kom pravcu su kreteni iz Telltale nastavili…

Juce poceo malo Hob i danas bum gotovo :face_with_raised_eyebrow: steta ali opet i ne toliko.

Ukratko igra je dobra. Mesavina platformera, rpg i ceka sve ne, takodje je i veoma zanimljiva sa lepom crtanom grafikom, ali uvek ima to ali. Prepuna je problema u ovom momentu! Ok koje kakvih bagova, glicheva, do iritirajucih komande itd itd. Sto se tice bagova i gliceva ima ih previse.Milion puta sam zaglavio negde, propao kroz zemlju , u zemlju, planinu, drvo, ma nema u sta nisam. Dok sto se tice glicheva probelmi sa nazovi cutscene-ovima, sejvovima, odredjenim trigerima i hvala bogu vidim da ima i game breaking bug-ova, sa kojima se nisam susretao. Pored svega toga igra ima tendeciju da sama od sebe posle nekog vremena uspori i jedino resenje je … gasenje! Igra jeste lepa na oko graficki ali daleko je to od ultra mega giga grafika i pregrst detalja, a radi kao da je Uncharted 4 sa duplo detaljnijom grafikom. Takodje razno razni crash-evi (barem 10 komada sam imao) i na kraju slag na tortu, igra nece da trigeruje trofeje. U mom slucaju poslednja 2 za kraj (dobar/los). Pokusao sam jedno 9 puta, 5 puta los i 4 puta dobar i nista. I to se desava samo koliko sam iscitao na PS4 dok na PC-ju sljaka sve super.
Tek sam vidim da sam propustio deo za iritirajuce komande. E pa u pocetku je sve super jer nema toliko vratolomija pa i ako se malo pogresi nije kobno, dok kasnije kad krenu uske platforme postaje veoma zanimljivo. Zaginuo sam barem 20 puta sto skok nije uradjen kako valja, a nije uradjen kako valja jer nema ispravke putanje u letu. Tako da ako je malo zakoseno leti se pored platforme “direkt u smrt”. Takodje odredjeni momenti su skriptovani tj. samo tu je nesto moguce uraditi kao npr. skok u stranu sa grapple moci. Tako da gde su devovi dozvolili to mocice da se uradi, a tamo gde nisu zavrsavate u provaliji jer vam iscuri mana dok pokusavate da to izvedete.

Ukratko da zanemarim sve ovo gore od mene solidna 8ca jer sam se fino zabavio, ali sa svim ovim problemima gore nema dalje od 3.5 sto se mene tice.

Jedna slicica pred finalnog bossa :sunglasses:

4 Likes

Da sam ovu recenziju procitao ranije,mozda ne bi kupio guest-a! Hahaha!
Salim se,sitna je para a igra sasvim pristojna. Ja jedva cekam da stignem gajbi da nastavim U4…Uprkos oprečnim mišljenjima odličan mi je naslov. Prava hitčina.
Edit 1:
Oduvek sam se pitao u igrama ovog tipa…kako su to gusari u 15-om veku (Čiji je životni vek bio oko 40 god) uspevali da naprave tako sofisticirane i kompleksne mehanizme širom sveta… Puzzle,gde je svaki otkrivao trag do sledećeg kompleksa (za čiju bi gradnju,bez mješal’ce za beton trebalo oko 30 god. ) Al jbg,kad bi napravili savršeno realnu igru,ona bi bila extremno dosadna :slight_smile:
Edit 2:
Nisam ženomrzac,daleko od toga… svoju sam ženu uspeo da vaspitam da ne dira u moje male rituale koji su mi sve… (Alkohol i gaming)…al evo,i u U4… iskače žena svako malo koja SPUTAVA muškarca da ostvari svoje snove. (Lagao si,ti me ne voliš…) “Mrš bre u pizd* *aterinu!”

@pleja imas HOB?

Prosledio nalog padawanu,al on me kulira,ne znam da li je uopste skinuo i krenuo da igra…
Moderatori me nešto opasno kuliraju,možda sam prekršio neki kod or something…

kul,moze i meni kada svi zavrsite?

Može odma’ tebi ako on ne igra. Čekam odgovor. Ja cepam tvoj nalog U4 pa kad zavrsim onda cu polako Hob…