Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

L.A. Noir - nisam je igrao pre, ali me oduvek nesto vukla. Vredi li uzimati? Sta vi mislite?!

Ako voliš da istražujes onda slobodno uzimaj. Svi je hvale…

Ja sam ga iz 3 puta presao na 360. Bude zanimljiva par misija, pa smori…al te privuxe posle nekog vremena

To LA Noire za Switch?

Covece nisam ni znao koliko ljudi sa foruma igra BF1. Ja igram sa drugarom uglavnom uvece od 22h. Djordje dodaj me pa zovi kad vidis da sam online da igramo.

Ja u zadnjih pola god samo BF igram, sve drugo me smara trenutno da pocinjem uglavnom zbog vremena.

Sinoc presao Assains Cred Origin, i taman sam mislio da nema nista za igrati vise kad pojavio se Metal Gear Survive oepn beta pa sam odigrao nju, jednu partiju , a mozda budem opet krenuo aktivnije da igram rocket league

Igram AC: Origins, u igri sve prekida, osim radnje i nedostatka AC osecaja.
Tbh vise me podseca na neku mesavinu PoP i TW 3 nego na Assassin’s Creed fransizu.

1 Like

Upravo sam završio AC: Unity i počeo AC: Origins mora da je stvar ukusa ali gameplay je za mene lično unapredjen… Fluidniji I slobodniji…RPG elemenat mi se dopao… Za mene je korak napred

1 Like

Idk. Unity nisam ni hteo da igram jer u vreme kad je bio aktuelan je lagao na mom tadasnjem kompu koji i dalje pokrece najnovije igre, pa sam se zbog toga nervirao i nisam imao zivaca.
AC Origins je predivan, vratio mi je nostalgiju za PoP, samo su mi misije sve iste, bukvalno kao da je cela igra side questovi. A i radnju nikako da pohvatam, osveta je u pitanju ali ipak mislim da previse zamara.
To je neko moje misljenje za 6 sati gameplay-a.

Ima dosta misija koje su bas slicne ali ima i misija koje su odlicne i osvjezavajuce posle starijih AC-ova gdje tailujes likove u svakoj drugoj misiji… Meni je igra bas legla i ako nastave ovako sa sledecim AC igrama mislim da bi to bio pun pogodak za serijal, naravno uz neka unapredjenja.

1 Like

Ma kakav za Switch, za PS4 :slight_smile:
Inace hoce drug da uzme Mario Kart sada… Sta mislis?

Mario Kart 8, ilizala se memorija na Wii U od igranja igre. Klinci su je izokretali uzduž i popreko, sa svim mogućim varijacijama, otvorili sve likove i vozila.
Local co-op je odličan i prava zaraza. Super igra i jedna od najboljih Nintendo igara uopšte.

2 Likes

Te igre su kao stvorene za klince, ali mislim da sam cart igre ipak “prerastao”. :frowning:

Posto smo zajednickim snagama presli Dragon Quest Builders, sad smo se zena i ja bacili na Steamworld Dig 2. Ista stvar kao i sa DQB – dok je sakupljanje i lagano platformisanje, igra ona. Kad zagusti, baca dzojped meni.

Uzeo sam i Rayman Legends kao opciju, al izgleda da nece uspeti lidiju preterano da zainteresuje. Ne zna ni sama da kaze zasto, posto igri kvalitet izbija na ushi. Cak i ja koji u sustini ne volim platformere, moram da priznam kako me igra kupila.

Al zato je tu uleteo mali Luka, koji nije odoleo rejmenovom sharmu. Hrabro igra vec nekoliko dana. Prvih par puta nije uopste umeo da skochi po dijagonali koliko mu je sve bilo novo. Zanosio dzojped u pravcu gde oce da se rejmen krece. Samo par dana kasnije, eto ga kako se njise s lijana i odskace od zidova.

Svidja mi se kako se ps4, posle skoro godinu dana skupljanja prasine, iznenada pretvorio u porodicnu gaming mashinu. A mene Wolfenstein 2 jos ceka i pita se gde sam nestao.

Sad samo treba smisliti sta posle Steamworlda. Mozda Tearaway? Zakljucujem da lidiju zainteresuju dve stvari: kad se nesto skuplja/gradi zarad konkretne dobiti, ali mora takodje da ima minimum price. Platformisanje samo po sebi, ko kod rejmena, ili samo gradjenje, ko kod minecrafta, joj ocigledno nije dovoljno.

2 Likes

Presao X-Men Wolverine.
Odlicna igra i ravnomerno rasporedjeni fajtovi i exploration. To najvise volim u hack and slash igrama. 8/10
Takodje igram i Crackdown 2 koji je dosta zanimljiv ali je mnoogo bagovit i grafika je nekako tamna cak i danju.
Skupljanje orbova i eksplozije na sve strane zanemarljuju ove mane :smiley: Skoro sam nabudzen do kraja tako da sve prsti!
Sinoc sam naceo Black Flag i kupio me je odma na piratsku temu. Jedva cekam da zaigram malo vise.

Wolwarine igra je zaboravljeni gem sa prosle generacije. Igra nema neke dubine ili price, ali je bas zabavna hack’n’slash igra. Onomad sam nagovarao Neshu da igra, on probao I dao najkraci review na svijetu-“meh”

2 Likes

Probaj onlline challengs u raymana, to je prica za sebe, imas nivoe bez kraja pa dok ne zagines, na to kad se navuces gotovo…

1 Like

Svakako i Knack probajte… Sad je besplatan za PS+, a i dvojka je odlicna.

GTA 5 Online posle dugo vremena ukljucio.
Ovim putem bih dao predlog da napravite temu ili kategoriju gde mozemo da se dogovaramo medjusobno za igranje.
Nikako da nadjem lika odavde sa kojim bih mogao da pikam, moji drugari ne igraju a nisam bas tip koji moze da igra se nekim likom iz pm.

Btw, hit me up za Fortnite.