Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Vrlo lako, imas daily challenges, side quests, hero quests itd itd…
Evo ja imam npr da odigram 3 partije kao ninja i dobicu 100 V-bucksa…

Sporedne misije, samo resavas sto vise njih dok igras… za 3 dana koliko igramo recimo da sam dobio vec 1500.

1 Like

Igra se BF1

Evo par best momenata veceras.

Laku noć :wink:

1 Like

Kako snimas?

Na XO Home button pa X (record that ) I snimi zadnjih 30 sekundi igranja posle odem u snimke i to uploadujem na OneDrive i sa njega upload na Youtube. ( na youtube imas opciju da skratis snimak dodas filter i slicno)

A imas i opciju da upalis snimanje na pocetku igranja isto home button pa record i snima mislim do 30 minuta igranja.

1 Like

Evo sajta koji je baš namenjen za rad sa Xbox snimcima. Bio sam slobodan pa sam već ušao na tvoj profil:
https://streamable.com/search/xbox?query=GrimLupus
Kada obradiš snimak, možeš od njega praviti .gif ili samo kopirati link sa videom direktno na forum, a on će se ovde pojaviti u video prozoru (slično kao YT).

1 Like

Ovo deluje lakse i brze. Juuu sta imam snimaka cak i Fifu 2015…cccc moram pobrisati to.

Igra se COD WW2 MP, vec tri dana po cele noci, do 7 ujutro znam zabrijati, radim popodne i onda dodjem na posao nisam za nista :grinning: . Tu i tamo bacim SW: Battlefront 2 MP ali retko, ovaj WW2 MP je zaraza, ne secam se kada sam toliko igrao neki COD MP, jos od Black ops-a jedinice…

1 Like

Vratio sam se patnji zvanoj Darkest Dungeon, ovaj put sam ugasio Crimson Court. Prvo da uđem u štos kako ide igra, pa da se nerviram sa time. I brate mili, kako je bolja igra…

Od startnih likova mi umro healer, i to od srčanog udara kad je ujela svinja… Regrutovao sam novog, i stalno kasni za ostalima, ali dobro, preživela je misije koje su nivo više od nje, malo poludela, ali se oporavila :smiley:

Nemam pojma kako nisam shvatio kako se stavljaju Trinketi, igra je postala mnogo lakša kad sam našao +20% Heal Buff za Healera. Sad tim preživi mnogo više sranja.

Drugi tim prolazi gore, ali gura polako. Flagelant je MVP B tima. :smiley: Nije loš ni onaj Jester. Samo da nađem još nekog Healera i B tim može da seje smrt dok se tim A tim odmara.

A C tim služi da ide u smrt i samo kupi gold i Trinkets/heirlooms.

Još nisam provalio dosta sitnica, a neću da koristim wiki dok ne zaglavim. :smiley:

Uzeo sam ovaj Humble Monthly Bundle zbog Dark Souls 3 da opet pređem, ovaj put malo smirenije i uz PVP. Mnogo je bolja situacija sad kad sam odjebao Attunement, samo sam stavio dovoljno da imam za Heal i mnogo je bolja situacija.

1 Like

Da li je ko obrnuo Metal Gear Solid Phantom Pain i Shadow of War? Vase misljenje?

Jester je odlican.
Obavezno uzmi u svaki tim onog lika da kerom.
Ja sam zastao sa svim, ali nastavicu igru :slight_smile: .
Sada me najvise muci vampirizam, a nedeljno mi dolazi malo krvi.

Onaj sa kerom je u C timu i šta znam, nije se baš proslavio. Promašio je više no što je pogodio. Mada, ovaj ima neku ludost koja mu verovatno utiče na Acc, nisam još pregledao C tim.

Abomination je isto OK, ali mi smeta što neke klase neće sa njim, isto tako i za Lepera. No dobro ubio sam Apprentice Necromancera, onu svinju sa Wilburom, prvi top, vešticu, i još nekog Bossa.

Ne spominji onu vesticu sa loncem :rofl:, a onaj aligator? Je#em mu sve, ali ubio sam ga.
Lerzoni je dobar, veruj mi ker je ubica.
Gledao neki tutorial lik uvek imao 2 kera, i kidaju. A i ovaj moj je ubica.

Jebo je lonac. U toj borbi je lonac bio MVP :smiley: Nisam ubio aligatora, nisam još naišao na njega, ali, ovim tempom, ne bi trebalo da imam previše problema. Nabio sam većinu oružja i skillova na jedan do max i preživljavaju svašta.

Samo upalim ovu pesmu i sve umire:

:smiley:

Upravo instaliram Hunt Down The Freeman, pa da vidimo kakva je i naranvo da bacimo i video .

IUnace sam procitao i pogledao par videa gde kazu da su kradeni dosta stvari iz drugih igara , tj da su koristene ovde.

pa sad videcemo.

javim vam danas u Klipu

Da li je neko igrao i Ghost Recon Wildlands? I kakav vam je Dirt 4?

Ajmo polako…


(Android Ps aplikacija iz nepoznatog razloga prestala da radi…)

5 Likes

https://streamable.com/sy1q4

I jedan BF klasika :smiley: :joy:

https://streamable.com/swj6d

1 Like

Kao što Miki bro reče jednom…
“Čekaju me blokbasteri a ja igram indie…”
Witcher… iskakanje 26 prozora i 16 opcija…
Malo je to pocelo da me zamara… Necu naravno jos da sudim,ali… Imam osećaj da bi’ radije igrao npr ‘inside’…,

1 Like

Sada je treca prica cekaju me blokbasteri i indi igre, a ja sam 8weeks out za takmicenje. Znaci nista do maja. :joy:

Super, bro. Ako treba neka pomoć,samo cimni.
rocky-training-montage-4

2 Likes