Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Ja mu ne bih dao ni 1/100
30+ godina stara igra. Dokle vise? A uvek ista prica, kidnapovana princeza…ajde molim te

1 Like

Igra bez price koje je svake godine ista zasluzuje 2 od 10 za trud xD.

Lik je dao poklonjenu 7 za igru koju hendikepirana osoba moze da predje jer ne mozes da umres.

Hahaha! Svidja mi se jako ova aktivnost koju je doneo @Oblakoder . Samo da ne preraste u vređanje, that’s no good.
Ja cepam witchera. Koliko god da je dobra priča,zanimljivi questovi i vrhunska grafika…ipak je to bloody rpg!
98 ikonica, čizmica, narukvica, potiona, craftinga, statistika, beskonacnih iskačućih prozora… Ae idem dalje, šta ću…

5 Likes

Radi se o igri iz 2017 godine, a ne o igri staroj 30 godina, a prica kao prica postoji,naravno nije nista posebno, ali ne vredi da vam ja pricam o tome kad ste vec stvorili neku sliku i ne zelite da prihvatite cinjenice. Platformeri bas i nisu poznati po nekoj dubokoj prici. Igra se prodala u 10 miliona za mesec dana i iluzorno je ovekivati da ne bude nastavak tako zabavne i kvalitetne igre. Poredjenja radi najpopularnija PS4 igra, koja se prodaje na petogodisnjoj platformi od 80 miliona konzola, se prodala u 8,7 miliona kopija.:slight_smile:

1 Like

Mario je iz 2017? Koliko sam upucen, ta igra je 10 godina starija od mene…da izlazi na svakih 5-6 godina pa da kazes…al kako su krenuli postace gori od coda…

1 Like

Pa ne znam da li treba da ti objasnjavam da je svaka izgra u serijalu igra za sebe? Doslovce si rekao 30 godina stara igra ali ako si mislio na 30 godina star serijal onda ok :slight_smile:
Moze se reci da i izlazi na svakih 5-6 godina jer su 2d i 3d Mario igre potpuno razlicite, a da ne pricam o Mario Kartu i drugim igrama koje su potpuno razlicit zanr.

1 Like

Izlazi godisnje jedna bukvalno samo u razlicitim zanrovima, ima sve samo jos mario strategija fali i mozda neka 18 plus igra xD.

Smorila je vise sve normalne osim nintendo fanova koji ne mogu da se maknu od maria 30 godina.

Vodoinstalater sa crvenim kacketom i brkovima trci i spasava princezu.
Jel sam dovoljno objasnio? Ili da udjem “dublje” u pricu? Ajde i to… Ima pomoc drugara u zelenom kacketu sa brkovima

1 Like

Pa recimo da se prica vrti oko pripreme vencanja Maria i Princeze, zaplet pocinje kad Bowser otme princezu, a kasnije se radnja vrti oko oslobadjanja princeze i prikupljanja stvari neophodnih za vencanje, Sve u svemu prica nista posebno ali i te kako dovoljna za jedan platformer koji ima fokus na nesto sasvim drugo. Cek ti ocekujes da jedan 3d platformer ima pricu poput Horizona koji je mesavina akcione avanture i rpg-ea? Ljudi sacekajte emulatore, odigrajte pa onda tupite o Odysseyu, a ne ovako procitali ste opis Marka Zivkovica i to je za vas svetinja? Najbolji opisivac igara na svet? :slight_smile:
Edit: Marko pa kako sad Mario trci kad taj vas Zivkovic rece da Mario ne trci :slight_smile:

1 Like

Našao sam jednog bačenog kroz prozor, kad smo radili u Zvečanskoj…


And that’s Luigi, his brother, “you uncultured swine”!
:sweat_smile::sweat_smile:

1 Like

Mario odyyssey je krs igra za decu bez price i bilo kakvog izazova, par osoba cije misljenje cenim se sa tim itekako slaze. Za metacritic i ocene njihovih igara me zabole sta ja sad treba da igram neku barbi igru ili prokletog kirbija jer ima dobre ocene pre nego Witchera…

Uzivaj samo ti buraz kapiram da samo gledas dizni kanal na tvu i skidas stare epizode kirbija xD.

Naravno da cu da uzivam ali nemoj da se ljutis na mene jer nisam ti ja oteo lizalicu nego Nintendo. Ne znam stvarno koliko imas godina ali ako mislis da si postao covek tako sto igras 4k igrice grdno se varas :slight_smile:
Koristis argumente bukvalno kao da jos nisi ni prvo brijanje obavio :slight_smile:

A sta sam ja napisao oko cega se radnja vrti?

Tako pocinje, a vrti se oko skupljanja stvari potrebnih za svadbu :slight_smile:

Da znaš i da nije !
Hahahahaha!
Ne ljuti se tebra! :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Ti si taj koji se ponasa kao klasicno razmazeno deriste koji ne odustaje od svoje prica i prilicno smara sve oko sebe.

Ne radi se o 4k jer ne igram u 4k niti sam uopste pominjao piksele radi se o tome da je igra jednostavno krs jer nema pricu i nema izazov vec i kreten moze da predje. To su moji argumenti a ti se malo makni od crtanih filmova pa ces otkiriti jedan potpuno novi svet malo kompleksnijeg razmisljanja i price za koju mozes i mozak malo da upalis.

Tvoji argumenti glase ovako, sve sto je od Nintenda to je sranje, plus nisi igrao igru i prisvojio su tudje negativno misljenje. Ja pricam argumentovano i navodim ti detalje iz igre ali sam ludji od tebe jer se upustam u raspravu sa covekom koji ocigledno nije zaigrao ni jednu Nintendo igru. Malo malo pominjes grafiku pa sam zakljucio da se radi o mladom gejmeru kojem je grafika na prvom mestu.

Da igrao sam pre sto godina maria stvarno me zabole da 10 godina kasnije nastavljam istog tog maria sa istom pricom ali sa nesto vise pixela.

A sta inace igras ako nije tajna? :slight_smile:

Pre svega rpg igre, ali u principu sve i svasta. Ne igram tuce i sportske igre svo ostalo moze.