Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Na Switchu mi najvise smetaju pecurke/analozi koji (meni) imaju uzasan hod, te je veoma tesko sa njima igrati bilo kakav shooter. Ovo se odnosi na handheld mod, posto pretezno tako igram.
Splatoon ima integrisane motion kontrole, ali to mi nije toliko zanimljivo.

Tvoja dobra osobina je sto uvek spustis loptu i odigras hladne glave. Pri tom si i relativno pismen. Sad jos okaci i par tutorijala i eto tebe kao admina!! :slight_smile: :slight_smile:

Ja Splatoon 2 igram 600 sati u handheld modu i sve modove sam doterao do S+. Mislim da je za dalji napredak neophodan tv mod i pro controller koji cu kupiti za par meseci. Iz tvog posta zakljucujem da nisi igrao igru ili ipak jesi? Motion kontrole su opcione ali ako bi bez njih isao u rank meceve to bi ti bio nenadohnadiv hendikep.
@pleja Relativno sam pismen jer umesto da sam citao lektire ja sam radio sve drugo, a najvise igrao video igre :slight_smile:

2 Likes

Ovo je odlicno, ima tako par situacija kad se namesti da te protivnici uopste ne primete i prosto ides i samo pucas po njima.

1 Like

Ma rainbow je best of the best

1 Like

meni se desi bogami cesto da pridjem sa strane ili ledja celoj ekipi i onda ih pobijem. Jedini problem je kad se prisunjam tako umesto da pucam ja ne mogu da odolim i krenem sa borbom prsa u prsa (Nosim sataru ili sablju) i posle dva ili tri svinjokolja primete me pa me upucaju. Jednom sam cak uspeo petoricu da ubijem tako al to je retkost.

2 Likes

Hocemo veceras battlefielda? Ja ga jisam uopste na ps4 igrao, mogao bih koju partiju

2 Likes

ja sam uglavnom online uvece od 22h i to igram sa drugarom. Pa kad me vidite online samo se javite ili join u party slobodno.

Platforma XO :wink:

Vidim puno ljudi ovde igra. Stvarano bi bilo dobro da se okupimo pa da igramo u vecem broju od 2-3 coveka

1 Like

Poceo da ucim CoD: WW2 i sa strane igram Uncharted. CoD me odusevio ali ipak mi nedostaje ona velika mapa i vozila iz BF-a

Jedan lik na twitteru je ovo napravio:

To je mapa sveta iz Dark Souls i svaka naraddžasta tačka predstavlja mesto hde je neki igrač umro, a svaka plava ačka predstavlja poruke koje su drugi igračiu ostavljali po svetu.

Interesantno je koliko je ljudi umrlo kod zmaja na mostu i pri ulasku u Sen’s Fortress. Ali je zasto toliko tačaka nabijeno u delu gde se bori protiv Capra Demona da to nije normalno.

Obožavam kad naprave ovakve stvari, jer otkriješ mnogo toga o igri. Odmah mi se javi želja da ponovo zaigram :smiley: Jedva čekam da vidim šta će nam remaster doneti.

Šteta što su ugasili Demon’s Souls servere, jer bi bilo kul da se ovako nešto napravi za tu igru, ali makar može da se igra online preko privatnih servera.

2 Likes

Kao na primer sta? Da ima teskih delova i da su bos fajtovi zeznuti? :smiley:

Ljudi jel neko igrao The Surge , ako jeste da li vredi uzeti igru.

Gledao sam ja Gameplay-e , ali njima vise ne verujem .

Ne verujes “gameplay”-ima? :smiley:

image

1 Like

Aj trailerima, pa da kazes…to niko ne veruje…al gameplayu…kome verujes? :joy:

2 Likes

Mozda gameplay znaci nesto drugo na ceskom? :smiley:

Koliko ljudi je poginulo u Firelinku, koliko je ostavilo poruke Solairea, da je Forest i dalje bullshit zbog gankovanja. To je sve interesantno, kao i kad iskopaju stvari koje su batalili, a ostavili u igri.

To je meni sve interesantno. :slight_smile: Recimo, nisam očekivao da su ljudi ostavili toliko špruka kod Sifa, da je toliko njih umrlo kod leptira, koji je jedan od najlakših bossova u igri, itd.

iskreno vise ne verujem ni sebi .

Znam je za smejanje , kome verujem vise verujem Forumu pa jos nasem kadm i kazu ima gresaka ili slicno . :smiley: zato sam i pitao.

1 Like


Posle Uncharteda da se malo opustim, jos malo i kraj. :grinning:

2 Likes

Meni je i Vita mala, ako kojim slucajem upalim ps4 pa ubrzo posle toga vitu, samo je ostavim na stranu.
Dobro mi dodje kada ps ne palim po nedelju-dve kao sto je sada slucaj.

Ako volis dark souls svidece ti se i surge, sve isto samo smesteno u futuristicki svet i mozes da budzis armor za koji se opredelis.

1 Like