Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

znaci sutra je pazarim.

MGS Phantom Pain odlicna

Poceo Bloodborne, ova igra me izludjuje.

@CyberBalkan Surge je jako dorba igra. Imaš i demo na PS Store koji je prilično dugačak, recimo cela prva regija do prvog boss fight-a. Instaliraj i probaj, pa onda kupi.

Ja sam veliki ljubitelj souls igara i Surge mi baš legla. Takojde nije loše pomenuti, da igra nije teška kao souls igre. Ima i lep dodatak u odnosu na souls igre, a to je biranje dela tela protivnika koje želiš da napadneš, zanimljiva opcija, posebno kada se juri neki deo koi ti nedostaje za oklop :slight_smile:

Preporuka svima koji nisu igrali, a vole igre u souls fazonu, daleko je bolje uradjena nego Lords of Fallen, posebno na polju optimizacije.

2 Likes

Juče pazarih nosioc za Nioh Complete Eddtion. Nije dao đavo mira, posle utoršenih 70+ sati na osnovnu igru, sada će otići još 30 na DLC-ove :smiley:

Cim si rekao da lici na Dark Souls to je kuljeno , nemogu na ps na probam jer mi je on Srbiji kod brata , ali sto se tice igre danas sam je narucio iz praga 7 evrica sa postarinom i uzeo sam FInal Fantasy XV.

Odlična cena, gde si našao za 7 EUR igru?
Javi da se iskoristi prilika, posebno ako ima još takvih ponuda.

to je cena u Pragu jednom Game Shopu ,imaju dosta igara na akcijama .
ali je Slanje smao na Teritoriji Ceske .

U poslednjih 20-ak dana samo LoL. Poceo ranked i imao odlican skor na placementu, 7-3 i upadnem u gold 3.
Mmr mi je bio izuzetno visok i mislio sam brzo cu da se vratim u platinu jer po pobedi dobijao sam po 23 24lp. Medjutim… Od pocetnih 7 3 dosao sam do mizernih 39% winrate i upao sam u takozvani elo hell gde se dobijaju jako toksicni igraci i igraci sa losim KDA. Sad trenutno sam u gold 4 diviziji a mmr mi je Silver 1-Gold 5 i to je jako jako lose. Delom je i tu doprinela moja losija igra spram prosle sezone.

1 Like

Theoverlord ja sam probao da igram taj LOL i ja nemogu , moj mladji brat on je opsednut sa njim.

A zasto ja nemogu da igram lol, misli mda je zato sto kad upalim LOL ja vidim Dotu.

Lol je dota za decu

2 Likes

aj sto je Dota za decu nego je i kopija dote :smiley:

Pa MOBA, to je sada zanr :slightly_smiling_face:
To ti je kao Call of Duty i Battlefield :smiley:
Ja sam jos davno poceo sa LoL-om, 2013 sa dosta drugara od kojih neki i danas igraju redovno. To je i jedan od razloga zasto se stalno vracam, a drugi je jer je igra pure free to play. Nikakve pay to win zajebancije. Pri tom, stalno se nesto menja i dosta novih stvari izlazi redovno tako da je uvek fresh.
Krenulo je bolje, vezao sam 5 pobeda na rankedu.:smiley:

Sad Cekam da mi Stignu

The Surge
FallOut 4

i posto nemaju na stanju Final Fantasy XV
Uzeo sam Tom Clancys Rainbow Six: Siege

i dobi osam od Devojke za PC SOS

Ako nisi igrao bolje uzmi Final Fantasy XII: The Zodiac Age Remaster. Pet u glavu za FF XV

1 Like

sad sam ga preskocio u opsteno a dvouimio sam se da uzmem Final Fantasy Type-0 posto nemaju XV, pa sam ubacio Rainbow Siege.

Kakav je uopste Final Fantasy? Nisam video da neko pise ovde o toj igri…

Da li je prica u Unchartedu povezana? Dobio sam U4, ali nisam igrao prva 3 dela… Da igram lagano 4?! Ili se iscimam negde za prva 3 dela?!

Iscimaj se. vredi. ne zbog price nego vredi.

1 Like

Ja sam usao u FF svet sa po mnogima najgorim delovima FFXIII i meni sve svidelo. Ako volis turn based maljkazu, prevelike maceve i zgoljave momke i devojke(koje mogu biti i lepo popunjene khm khm) bices kupljen.

Probao Fortnite malopre. Posle 5 partija najbolje mesto mi je 14, ni sam ne znam kako :smiley:
I dalje mi nista nije jasno, ali trckaram svuda pa nasta naletim :smiley:

1 Like