Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Final Fantasy sam jos igrao na Sony Kecu , i jako sam ih voleo a zadnji koji sam bese igrao od svih je XII ako se ne varam znam da je Glavni liku Boja Kose plava i da ima neku zutu jaknu :smile:

COD je zaraza, bataljujem polako PC gaming.
Ako jos neko igra neka mi posalje pm da ga dodam.
Narucio sam i GTA V pored toga sto ga imam na PCu, PS4>PC (for having fun) anytime

Isto i ja,nisam nista bolji :grinning:
Logo

Krenuo da igram Darwin Project i za sad mi je najbolji Royal Igra.

Ja sam sinoć stavio da se skida… Pronaći večeras kakva je igra…

Najbolja royal igra pre nego sto bilo cool - Twisted Metal :metal:

2 Likes

Twisted Mettal legendarna igra :smiley: i Bila je dobra ona isto sa Autima ali na daljinske .

Vigelante 8 ? Ili kako bese?
Ako na to mislis?

Da imam jak PC, i ako bi radio na emulatoru onaj Twisted Metal na PS3, definitivno bih ga igrao.

Kada bi najavili TM za PS4, e to bi bio pogodak.

Nastavljam Horizon ZD.
I sta znam…Ulozeno je dosta truda i to se vidi i oseca u svakom delu igre,ali meni nekako “tesko” ide.Bas me nekako nije “kupila”,iako je graficki nesto(mozda)najbolje za sada u ovoj generaciji.Bar od onoga sto sam probao i igrao. :wink:
Tako da se spremam vise za novi Larin film uz TR Definive edition,koji je sjajan.A i trenutna cena na PS Store-u od 6$ je za jednu of najboljih avantura…samo za aplauz. :slight_smile:
U svakom slucaju,dobro “zagrevanje” za film. :slight_smile:

Revolt morao sam da trazim 10 minuta na Google :smiley:

Igre koje sam najvise “przio” na ps1 su Twisted Metal 3, Vigilante 8 i Road Rash.

1 Like

Zasto trojku to je nagoril deo :grin: . Dvojka i cretvorka su do j :slight_smile:.

Secam se cetvroke uzmem Kalipsa, cekam ultimate atomska bomba :joy: i bye bye.

Ne znam, trojku sam nekako najvise igrao

A Carmagedon? :slight_smile:

To bese onaj manijak sto gazi ljude :joy:?

Iskreno, ne secam se :joy:

Da da :smile:

1 Like

Ja trenutno igram Sleeping Dogs Definitive Edition.Tu sam igru propustio svojevremeno.Sta znam,nije losa.Melee combat mi je interesantan.

Sad cu da picim Surge

L.A. Noire… Propustih je, a godinama zelim da je odigram… Resih 2 slucaja kao detektiv i za sada mi se cini skroz ok… Svidja mi se nacin na koji ispitujem ljude i ta mogucnost da mogu pogresiti i da nema nazad :slight_smile: