Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Cudi me da kod nas ima postovaoca DBZ-a.
Odlican je Budokai 3 remaster, ovaj novi sto sam gledao je teska perverzija.
Prosto sam zaboravio da ide DBZ super, pa cu da nastavim od 70-neke epizode gde sam stao. :slight_smile:

1 Like

Jel igra neko star wars battlefront 2 Ili dark souls 3 da pikamo zajedno?

Nioh DLC 1 - kakva prokletinja od igre. Prva misija je pravo mučenje sa živcima, načičkali su nove protivnike, a stare uzverili da svi ubijaju iz praktično jednog udarca, retki su slučajevi bili da izdrzim do drugog, ali sam je overio. Pritom je dosta duža i ima momente nad liticama, gde jedan pogrešan korak vodi u smrt. Pravi test uportnosti i strategije za prelazak. Boss borba nije nešto preterano teška bila, samo sam se drža leđa i pao je vrlo brzo.

Kako sam nju završio otvorile se sporedne misije, jedna je bila laganica, celu otvorio bez problema, samo sam morao da ponovim zadnju deonicu par puta, zbog nesmotrenosti, ali jbg. uči se na greškama.

Treća sporedna misija, je pravi košmar i sada mi je jasno u kom pravcu su koncipirali prvi DLC. Ovo je za mazohiste napravljeno. Protivnici dolaze u naletima i nikada ih nema manje od 2, a u većini slučajeva je to 3-4 ili više. Najgore je što kombinuju dva velika čudovišta sa par malih, od kojih je jedan vrlo napadan/agresivan. Taktika udri i bezi samo delimično funkcioniše jer je mali prostor i bežanja nema, a ni skrivanja da se oporaviš. Arena sistem, gde si u beznadežnoj situaciji i pod konstantnim napadom. Nisam uspeo da je predjem, ali imam osećaj da je 6-ti nalet poslednji i da sam na kraju. Već sam toliko istaktizirao, da bi mogao da je overim.

Ako se ovako nastavi, biće problema, težina je skočila n puta u odnosu na originalnu igru, ali i dalje je podnošljivo. Nije kao zadnji DLC u DS3.

1 Like

Jel ima zainteresovanih za A Way Out, da pocnemo da igramo?

Ja bih igrao, ako još nisi našao nekoga.

Da jedna stvar koju nisam rekao u pitanju je PS4 verzija.

Jos se nije niko javio tako da ako hoces moze.

Skokni na store skini demo/trial verziju A Way Out i dodaj me na PSN-u.

Šteta, meni treba neko sa Xbox verzijom.

Steta valjda ce se javiti jos ljudi i za tebe i za mene :wink:

1 Like

Odigrao sa sinom. Nije loša, igra je lagana i ima dosta dobru priču. Malo me podsetila na bekstvo iz sosenka.

1 Like

Odigrao Batman Arkham Knight.

Vrhunska igra sa odlicnim i jako zanimljivim gejmplejom, neverovatnom mracnom stripovskom atmosferom i neverovatnim art dizajnom i vizuelnim ugodjajem.

Sad da li igra ima mana , verovatno da ima , recimo naveo bi to sto je donekle previse slicna prethodnim nastavcima (mada Betmen je Betmen i ni ne moze sad mnogo da odskace od toga) , takodje za razliku od prethodnih delova fali pravih “boss” borbi a kao i u prethodnim delovima ima dosta nekih mozda i nepotrebnih “side” misija koje znaju da budu prilicno dosadne i zamorne.

U svakom slucaju preporuka od mene , zaista odlicna igra i ko je voleo prethodne nastavke nema sumnje svidece mu se i ovo.

3 Likes

Even the odds momenat u igri je meni u top 3 most badass momenata u video igrama za mojih 30 godina gejminga

@n00dle ce se sloziti sa mnom. :grin:

Igra je predobra, a grafika je jako visokoj lestvici i dan danas a igra ima tri godine.

@Fabrizio_Tagliano jesi li odigrao verziju sa dlc-jevima? Ima dobrih side misija u dodacima.

2 Likes

Još uvek mi je igra na čekanju jer gustiram Witchera, igram i side questove, a nemam mnogo vremena za igru zbog malog deteta. Sad si me još više napalio, jer je jedan od razloga što sam uzeo xbox one baš ova igra. Sad da požurim da završim Witchera, pa da krenem Batmana…jedva čekam :slight_smile:

1 Like

Akiris :

Igrao sam klot verziju , doduse imam neka 2 koda za neka 2 dlcja ali s obzirom da sam igru nabavio putem razmene verovatno su iskoristena , mada nisam jos ni proveravao.

Inace zivo me zanima sta je sledece sto Rocksteady studio sprema , jer vidim da su sa Betmenom definitivno zavrsili a i neki novi Betmen nastavak vise ne bi imao smisla i bilo bi bas preise , jer su ga bas iscedili onako u pozitinom smislu , u punom kapacitetu.

Sad da li ce praviti neku novu igru o nekom super junaku ili nesto drugo , videcemo , recimo mislim da bi Crni Panter bio odlicna igra kad bi je napravili , a s obzirom kako je film prosao verujem da ce to neko uraditi , ako ne oni onda neko drugi, takodje pre par godina suskala se neka prica da Rocksteady pravi igru o Nindza kornjacama sto bi isto bilo super , takodje mozda bi mogli da naprave i igru na osnovu nekog filma ili serije , recimo Star Trek to bi bas bilo mnogo dobro.

U svakom slucaju ja ocekujem da nesto objave u najskorije vreme , neke vesti , jer od kako su izbacili tog poslednjeg Betmena ni reci od njih , a od tad je proslo vec skoro 3 godine.

Black Panter neće biti sigurno, koliko znam oni su veoma bliski sa Warner Bros-om u čijem vlasništvu se nalazi DC Comics, dok je Black Panter Marvelov. Znači za sledeću igru dolazi u obzir Superman, Wonder Woman, Flash, Aquaman…

Hmm /nerdy argument incoming/ Supermen je totalno OP i u stripu i filmu, ali Flash bi mogao da donese neke interesantne bullet time mehanike. Winder Woman je isto interesantan lik. Mada sto se mene tice, nemam nista protov da ostanu na Betmenu.

Po meni bi Arrow mogao da bude interesantan u izvedbi rocksteady-ja.

Ideja sa Arrow je stvarno na mestu, posebno ako budu pratili prve dve sezone serijala koji je sada aktivan. Može svašta da se napravi, a da valja.

Samo se plašim da posle dolaska Spiderman-a na scenu, sve ostale igre ovakvog tipa će imati jako težak zadatak da budu na istom ili barem sličnom nivo-u.

Pa ja bi pre gledao u fazonu da Spiderman mora bas dobro da se pomuci to fill in the shoes Rocksteadyjevog Batmana.

1 Like

Ima i toga, Batman igre su postavile visoke standarde, sve sam ih overio sa velikim zadovoljstvom, čak i VR varijantu :slight_smile:
Back to Arkham sam kupio za 9 funti, ponovo obrnuo prvi deo, drugi čeka bolja vremena (čitaj nedostatak vremena).

Spiderman mi deluje kao siguran pogodak i maksimalno dobra produkcija barem po onome što su do sada pokazali. Brzo kretanje i fluidna borba, sve ono što je krasilo Batman-a, samo sa dodatnim/izmenjenim trikovima.

Nekako mi ostatak superheroja nema ovakve mogućnosti i to može da im bude mana kada su u pitanju video igre. Možda Arrow i Daredevil bi mogli da se ukomponuju nekako u sličnu mehaniku. Ali opet ni to više ništa ne znači, kada pogledam Shadow of Mordor i Shadow of War, slična mehanika, totalno drugi univerzum i opet sjajne igre, navodi na misao, da sve mogu napraviti slično, a da bude dobro. Samo da ne naprave dosadno i ponavljajuće kao Mad Max. Ubilo me sakupljanje vode i scrap-a, totalno mi je usporilo igru i nisam mogao da je završim.

Spiderman mi za sad deluje vise kao guitar hero nego kao normalna igra jer je apsolutno sve sto se do sada videlo quck time event. Nije ni za poredjenje sa rocksteadievim batmanom jer je drugi prava igra za razliku od one qte gluposti.