Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Nije iskljuceno.

Probao sam da nastavi mda igram Surge tamo gde sam ga ostavio i doslo je dole da cu morati da startujem opet igru ispocetka pa da probam , ako ne jednostavno ce igra ici na Prodaju .

Zavrsih RE 7, hmmm, osećanja su pomešana. Igra je prekratka, borba očajna, zagonetke mlake, ali generalno mi se dopala, koliko god to čudno zvučalo :slight_smile:

Ja sam u pustolovini mlade Amande Ripli u Alien Isolation-u :slight_smile: .Znam da je igra starija ali i dalje je strava horror naslov :slight_smile: .

1 Like

U zadnje vreme bas nemam neke volje za igranjem, pogotovo sada po ovom lepom vremenu :sun_with_face:, rodjeno vreme za motor. Inace navecer bacim koju partiju WW2 MP-a.

A ovde jos uvek sneg i temperatura oko nule. Bude malo lepse vreme nedelju dana, taman se ponadas, onda opet mecava. Stvarno zima pola godine.

Nego, zavrsimo Diablo 3 kampanju. Pokrenuli sad adventure mod, vidim imamo bountije, riftove, greater riftove, kanai kocku, cuda bozja. Ili cemo se smorimo uskoro ili cemo se navuci najstrasnije.

Barem lidija najzad mora malo da pazi sta radi sa svojim wizardom, nema vise ‘upali laser smrti i sacekaj da sve umre’.

1 Like

Narucujem jos 1 PS4, osecam se kao u igraonici kad igram na bratovom Soniju.
E da, zanima kakav je playerbase Battlefront 2 na PS4, znam da su ljudi ponovo kao poceli da igraju zbog apdejta koji je vecinski uklonio mikrotransakcije.

https://gamefaqs.gamespot.com/boards/207946-star-wars-battlefront-ii/76007592?page=1

Ne mora da znaci da je istina u ovom trenutku … :slight_smile:

1 Like

Nema veze, sacekacu da vidim kakva je situacija, a i svakako cu biti zauzet CODom jer stize apdejt koji skoro u potpunosti menja kako divizije, kastomizovanje i sve ostalo funkcionise.
Stize i opcija farbanja oruzja sto je slag na torti. Poceli su da slusaju community, odusevljen sam.

Znam da je Battlefront 1 prepun igraca, bukvalno udjes u opciju “find match” i u roku od dve sec ti izbaci pun server gde mozes da se pridruzis. Bas se igra.

Ovih dana gazim samo Fortnite, navukao sam se bas. Mnogo je dobro kad skontas gradjenje i jos par fora i onda je uzivanje.

I onda ti dodje lik sa first shot accuracy iza ledja i otrese te kao slinu. Definitivno treba to da se izbaci…ne stignem da se okrenem a kamoli zid da izgradim

1 Like

Ima istine, slazem se da treba to da izbace. Takodje i rpgovi da se nerfaju jer su bas bas OP.

Protiv rpg alako…first shot accuracy i double pump pod hitno treba da se izbaci…
Ovaj guided missile je brutalan :smiley: ljudi ne znaju kako protiv njega…juce sam pobedio tako sto sam posednju cetvoricu sa guided missile ubio :joy:

Dobar je fazon sto na PS4 podrzava mis i tastaturu. Probao bih da me ne mrzi i da mi ceo taj battle royale nije toliko odbojan.

I meni je to jedna od najboljih stvari ali samo sam ga 2-3 puta koristio od kako je izasla izgleda da je vrlo rare. Bukvalno ljudi se uplase kad cuju zvuk rakete da krece :smiley:

Jako se lako kaznjava…tako da u solo nije bas idealno da se koristi…al ako ostanes 1v1, a znas gde je lik…onda je zanimljivo :joy:

Shadow of Colossus remaster je fantastican. Neverovatno epski dozivljaj borbe sa divovima, podseca na grcke mitove. Borbe su mozda za truncicu prelake, vec sam presao dobar deo igre, ali mi se svidja sto je svaki kolos puzzle gde moras da koristis mozak a ne samo vestinu penjanja. Nije fazon u izbegavanju i udaranju kao npr bosovi u Souls igrams. Doduse, demon otkriva njihove slabe tacke, a i pomalo sam virio u jutjub, ali onda sam batalio i oslonio se samo na instinkt i svetlost maca. Ako ne otkrivas sam, nema mnogo satisfakcije i sta drugo da se radi u igri. Svidja mi se ta jednostavnost. Da su ga danas radili, verovatno bi bilo kojekakvih rpg elemenata. Nadrealno dobra grafika u 60fps na Pro-u, cesto pomislim da ce tako izgledati open world igre na PS5. Muzika da se najezis. Kako li je ovo izgledalo revolucionarno na PS2. Cak je i ponasanje konja hiper realisticno, virtuelni casovi jahanja. Boles’ od remastera.

4 Likes

Cak je i rockstar priznao da je Agro najbolje uradjen konj u video igrama. To su rekli posle rdr.

1 Like

Odigro bi ga opet, al mi je i prvi put bilo previse emotivno. Ne moze se vise pod stare dane. Al igra mi je medj’ deset najboljih ikad, sigurno.

1 Like