Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Opremio PS4 fantomima novi NFS, HZD, i Uncharted LL. Dakle ne idem mesec i po online dok ne zavrsim sve ovo. :rofl: hvala @marko96
Pored toga ubacio GOW Chains of Olympus i Ghost of Sparta na Viti :open_mouth: .
Tako da ne znam sta cu pre.
Jos kada dodam posao, socijalni zivot i spremanje za takmicenje veoma sam optimistican.

1 Like

Predjoh Hitmana iz 2016, misije su znatno teze nego u proslim dijelovima ali imate mali milion mogucnosti kako da eliminisete metu sto je odlicno. Grafika u igri je sasvim solidna… Igra je po meni morala imati jos koju misiju vise, nadam se da ce u sezoni 2 biti vise misija i sve 5.

Ja sam ponivo poceo Dead Space, I sve gledam u cudu kako I danas igra dobro izgleda. Sjecam se kada sam prvi put upalio igru, kakvo je to bilo zjevanje u ekran I odusevljenje igrom.
Vidim da godine nisu narusile ovaj osjecaj, igra je odlicna I dan danas.

A kad hocu da se iznerviram onda upalim Super Mario Galaxy 2 I vrlo brzo sam spreman da psujem.sve redom. Mnogo me nervira sto nisam dovoljno precizan sa analogom na nunchuk kontroleru, tako da cesto omasim stomp za taman toliko. Mislim da o mojoj nevjestosti dovoljno govori to da sam najvise do sada imao 12 zivota.
A kad mi ona zvijezda kaze “you’ve been trough a lot lately, ha capetain?” dodje mi da joj odbrusim par recenica.
Inace, dobra igra.

1 Like

Opet upalio COD WW2 posle kratke pauze…


Lakse mi kamerom telefona slikati :joy:
@Djordje1990 klasican TDM je mnooogo tezi od HC…za mene je klasican TDM zapravo hardcore…pola municije se potrosi a kill

1 Like

6 Likes

Koja je ovo igra?

Rayman

1 Like

Koliko ti je trebalo i koliko tesko osvojiti sve? Imam igru i sve me mrzi da pocnem da igram.

Lego Dimensions,mislim da nepostoji bolja igra za sve uzraste,imam apsolutno sve decije igra kao i Lego igre ali ovo je najbolje sto sam igrao…
Uzeo klincu Fantastic Beasts and Where to Find Them pack,Jurassic World pack,Harry Potter pack itd…
Mislim da vise nemam mesta na polici pored Disney Infinity figurica kojih imamo dosta…

U sustini 99% trofeja ces uzeti za tri dana. A onaj level 11 koji vidis na slici jako zavisi od togoa koliko si dobar u igri. Racunaj od 3-6 meseci :grin:

Da ti malo pojasnim. Kad osvojis i predjes u igri sve sto se moze osvojiti bices level 10 i imaces oko 5000 poena. Za level 11 ti treba 6000 poena tj. jos dodatna hiljadarka. Tu hiljadarku ces osvojiti online. Doduse u igri ne postoji klasicni online, nego postoji challenge. imas 4 challenge-a, dva su weekly i menjaju se jelte jednom nedeljno, i imas dva daily challenge-a koja se menjaju svaki dan. E sad, challenge moze da bude da trcis po stazi i koliko predjes metara, da skupis 250 lumsa za sto krace vreme itd. uzmimo za primer ovo prvo da trcis sto dalje. za bronzu ti teba recimo 100 metara, srebro 500 metara, zlato 1000 metara a dijamant 2500 metara. bronza nosi jedan poen, srebro 5 poena, zlato 10 poena a dijamant 50. ne zaboravi sa pocetka posta da ti treba 1000 poena za level 11 koji je ujedno najtezi najvise time consuming trofej. ako uzmemo pretpostavku da si ultimate rayman igrac onda ti treba 9 dana za level 11. ali veruj mi tesko je ali vremenom se uhodas, ali kao sto rekoh na pocetku racunaj 3-6 meseci svaki dan da odradis ta dva challenge-a. ako si nekad u zivotu igrao neki mmo, ovo gledaj kao na daily questove :smiley:

@M007P postovi mi pocinju liciti na tvoje :smiley:

1 Like

Heheheheh znaci godinu dana ce mi trebati :smiley: Posto kada sam 4 off i mogu da odradim sve to, a kada radim 4 dana nema sanse da smognem snage i na sve to dodaj sto sam ispao iz fazona za te platformere skroz:scream:

Otkad je stigao novi tv ponovo se igra 360. :yum:
Zavrsio SW the force unleashed, solidna igra ali me je jedan nivo toliko nervirao da sam poludeo!
Sada cu da zavrsim i Hitman Absolution posto sam i njega zapoceo.
Pored toga poceo sam karijeru u Top Spin 4 koji je fenomenalan! Steta sto ima bas malo tenisera, i vecina njih su i zavrsili karijere, ali mi je drago sto su tu nasi. Osecaj kada udaris loptu i plasiras je gde si zeleo je fenomenalan. U pocetku sam imao problema sa tajmingom za udarac, ali sad vec dosta bolje to radim.

Igram Nier:Automata. Odlicna kombinacija Platinum Games-a i kreacije Yoko Taro-a. Prica me kupila na prvu loptu i jedva cekam da vidim sta se u stvari ovde dogadja. Gejmplej je lud brz i fluidan sto se i moze ocekivati od Platinum Games-a. Jedino sto me malo nervira je backtracking i konstatno trcanje po mapi zarad questova. Video sam da u prvom Hub-u (Bunker) ima opcija transport pa kontam da ce se verovatno kasnije pojaviti i neki fast travel ali za sada ovo trckaranje okolo malo smara.

2 Likes

Ima opcija fast travel i otključava se posle nekoliko glavnih misija. Tako da je preporuka da odigraš prvo njih, otključaš fast travel i onda kreneš sa sporednim. Jer ćeš u suprotnom slučaju baš da se natrčiš.
Pazi imaš odredjene glavne misije, posle kojih nema više povratka nazad i brišu se sporedne misije. Ali ni to nije strašno jer imaš 5 prolazaka, da bi dobio stvarni kraj igre, pa možeš da ih ponovo aktiviraš u novom prelazu.
Ovo je deifinitivno jedna od igara od prošle godine koju sam sa VELIKIM zadovoljstvom odigrao i koju bi ponovo igrao, a verovatno ću to i uraditi jer imam još uvek nosioca, nisam ga prodao upravo zbog ovog razloga.

Soundtrack je nesto nevjerovatno, jedan od rijetkih koje imam na telefonu I slusam.
Prvi put kada si u zabavnom parku je nesto nevjerovatno, a Become as gods momenat u prvom prelasku je vrhunski. Steta sto je toliko igre sakriveno iza vise prelazaka, dosta ljudi ce odustati I nece ni dozivjeti pravi kraj.
Na prvu sam govorio da je Breath of the Wild igra godine, ali nesto mislim da ce Nier Automata da nadzivi ovu igru I postane all time klasik.

Pre 3 godine kada sam se i uclanio na ovaj forum, igrao sam South Park prvi deo… Sada se prelazi South Park Fractured but whole. Ima li jos ko da voli njihov humor? Mene odusevljavaju koliko glupe fore imaju :slight_smile:
Inace, totalno me relaksira i vuce da nakon svake misije igram dalje… Prica je standardno zanimljiva (za one koji ih vole) i bez nekih zamerki sam :slight_smile:

South Park se resovno gleda. Ali ne mozes reci da sh glupe fore…genijalne su…nekima neukusne…ali su vrhunske

Glupe u pozitivnom smislu… Ja se bas lepo nasmejah za ovih 5 sati koliko sam odigrao :slight_smile:

Da da, odlican je… Poceo sam i ja Fractured. Neprocenjivo. :smiley:

Jedva cekam da Vampyr izadje. Sad bih samo to igrao.

Ne zbog vampira, ne interesuju me oni, vec zbog atmosfere u igri: noc, London, 20. vijek… Podsjeca na Peaky Blinders, Taboo i Ripper street serije :smiley:

2 Likes