Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

3 Likes

Koliko ti je sati trebalo?

Spojlovo si mi kraj jer sada znam da ima velika eksplozija :smiley:

Ovo je pola igre ja kontam. :joy:

Ako je takav i kraj hvala @iKaran na spoileru :joy:

Zar nije ovo kad kasiku razduzi Ganon? Moguce je da je malo drugacija eksplozija kod njega.

PS. Vrlo je tesko spoilovati LoZ igru. Ganon je bad guy, Link ne prics, Zeldu treba spasiti. :smiley:

Aman ljudi ovo je Nier:Automata :joy:

3 Likes

Skontao sam odmah, jer rece da picis i da ima jedno 84738 krajeva.

Ovo nije još ni polovina prvog prelaza, posebno ako želiš da odigraš sve sporedne misije.
Kraj je totalno drugačiji, tako da nema spojlera :slight_smile:

I ja sam poceo Nier automata, za sad me najvise j*be save koji mi igru ukomplikuje mnogo.

Ja sam u seansama Super Mario Odyssey koji prelazim sa Tamarom, Enter the Gungeon koji igram sam, te DOOM koji ponovo prelazim na pc-u.

SM Odyssey je za sada interesantan, iako pati od manjka izazova. Kada se igra u paru jedno kontrolise Maria, a drugo Sesirka.

Enter the Gungeon je dungeon crawler kakvih sada ima milion, ipak ovaj nije uopste los. Ne bih smio reci vise o igri, posto sam samo zagrebao po povrsini.

DOOM je nevjerovatna zabava, odusevljen sam svakim aspektom igre. Jedina zamjerka, ako se to moze reci, je sto mi se cini kao da zvuk gubi jedan kanal na pc. Moracu jos malo ceprkati po podesavanjima, nije iskljuceno da je zato sto sam skinuo folk verziju.

1 Like

Poceo sam pre neki dan South Park The Fractured But Whole, i nema bas sta mnogo da se kaze, naravno kao i u proslom delu smejanje na svakih 10min. Svidja mi se sto su malo izmenili onaj combat sistem, deluje mi mnogo bolje, takodje mi se svidja to sto oblikujete lika do najsitnijih detalja, tako da u mom character sheetu pise da sam polysexual transgender Male white Serb :smiley:

Zavrsih upravo South Park :slight_smile: Oba dela sam presao i stvarno je za 10. Humor je glavni atribut zbog koje je vredi igrati. Cak ni prica nije tako losa, a nadovezacu se da sam ja bio crni, aseksualni Srbin… Spoj nespojivog :slight_smile:

2 Likes

Ti kazes da je to spoj nespojivog?!?!?! sa smajlijem?!?!?!

MICROAGRESSION!!!

Zavrsio Hitman Absolution. Odlicna igra, lepo mi legla. Gledao sam polako da resavam misije u steltu i u vecini slucajeva mi je uspevalo, posle par fejlova.
Bilo je nekih delova gde sam uhvacen dosta puta, onda popizdim i resetam sve :smiley:
Od mene 9 ocena.

Ako ti je se svideo Absolution, onda nastaviše odmah na sezonu 1, sve iz Absolutiona samo 50x veće i teže :smiley:

1 Like

Izbor tezine je od najbeljeg ka najcrnjem modelu karaktera :smiley: To me je vec kupilo.

2 Likes

Kakav vam je Project Cars 2? Je li igrao ko?

PC2 je po meni fantastična vožnja. Doduše za nju zaista treba imati volan. Ja imam kući na korišćenju Logitech G29 i Wheel Stand Pro kombinaciju (pitanje koliko dugo ću još imati, ali se nadam da ću i trajno uzeti), tako da iz prve ruke mogu reći da je osećaj jednostavno fantastičan tokom vožnje.

Prvo što volan daje sjajne informacije šta se dešava sa točkovima, drugo ima tako jak force feed back da nekada se desi da jedva držim volan da ne iskoči iz ruku. Osećaj proklizavanja, uletanja u barice i slične stvari su neverovatne. PC2 je toliko dobro napravljen, da se svaka kola razlikuju po zategnutosti volana, kao i načina kako papučice za gas i kočnica reaguju.

Samo primera radi Julieta koja se koristi u kategoriji 6 su teška kola i sporo ubrzavaju, sporo koče i dešava se da ako kasno kreneš da kočiš da blokiraju točkove u krivinama, dok recimo Renault Clio iz kategorije 5 je mnogo manji, lakši i startniji, tako da kod njega nema tih problema, jer jednostavno poskoči od ubrzanja, ali zato ima problem da se zanosi u zadnjem delu, ako se jako stisne kočnica i ako se koči a da kola nisu na pravcu, desi se u 95% slučajeva da se zanese zadnji deo i uletiš u nenameran drift.

Ja sam prosto oduševljen kako sve izgleda i funkcioniše. Samo jedan primer gde sam totalno ostao bez teksta. Vozio sam trku na Silverston stazi i na početku je bilo suvo vreme. Tokom vožnje je krenula da pada kiša i na 3/3 trke je već bila jako natopljena staza. Na samom početku trke sam imao neka manja proklizavanja dok se gume nisu zagrejale (ovo je jako bitno i zaista se dešava da kako trka odmiče ima se osećaj da kola mnogo bolje prijanaju i da se može kasnije uletati u krivine mnogo riskantnije, a da se bolje kola drže na stazi). Kako je odmicala trka i kiša padala, staza je počela da bude sve klizavija, ali opet nije bilo strašno samo se volan jače tresao i moramo sam delić sekunde ranije da kočim na nekim mestima, da bi na kraju trke me tako zanelo na pravcu jer sam desnim točkom pogodio malo veću baru pri velikoj brzini da je došlo do delimične blokade prednjeg desnog točka. Jedva sam održao kola na stazi, a volan se tresao ko blesav.

Sve u svemu fantastika. Dok voziš po susnežici, a iza protivnika si, vidljivost je toliko smanjena, da ako zaista ne posznaješ dobro stazu, bićeš u velikom problemu. Tako da je ogromna preporuka da se radi trening, pa kvalifikacije, pa tek onda trka.

Raspisah se, ali zaista igra vredi da se igra i smatram da je nešto najpribližnije doživljaju vožnje pravih kola, ali pod uslovom da imaš volan. Samo ću napomenuti da znam o čemu pričam, jer imam preko 350.000 predjenih kilometara vozačke karijere ustvarnom životu, na preko nekoliko modela kola :smiley:

EDIT:
Moja lična ocena bi bila čista desetka za igru. Napravljena je da i početnik može da ubaci sva moguća pomagala i da bude daleko lakša za vožnju (rano kočenje, pokazivanje idealne putanje i sl.). Pritom ima lagani uvod sa kategorijama, da se postepeno čovek navikne na razlike i uvežba vožnju raznih modela kola. Sjajno zamišljeno i na ovaj način je izbegnuta velika verovatnoća dolaska do frustracija.

8 Likes

Sada tu dolazi jedno pitanje koje je meni od presudne vaznosti. Da li je priblizno dobra na kontroleru?

P.S. Hvala za ovaj komentar… Volim komentare poput ovakvih, jer mi zelja za igrom nakon citanja poraste minimalno za 100% :slight_smile:

I jos pitanje za ostale… Da li je iko igrao The evil within 2?

Ja… Igru su razvuku koliko god su mogli… Nema ništa posebno… Prvi deo je bar imao ozbiljne i originalne bossove… Drugi deo je ko mešavina Meksičke I Turske sapunice… Priča pusti me da umrem…