Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Poceo da peglam paladins pre koji dan. Ni sam nisam znao da ovako dobro igram na konzoli :joy:. I samo da pitam ako neko zna, paladins je cross samo izmedju xone i switch ili je i pc u celoj prici?

NBA 2k19 i NHL 19

Ode slobodno vreme… :smiley:

1 Like

Najebacemo u ligi od tebe :slight_smile:

1 Like

Doći će mi MyTeam glave :slight_smile:

Samo LoL. Plat 1 hardstuck, izgubio dve promocije za Diamond :frowning:

Odmori malo pa pocni opet i nemoj navaljivati. Po tri partije max dnevno. :wink:

Igrao sam Horizon:ZD cijeli dan. Divna grafika, duboki likovi, svježa priča, stvarno sam se zagrijao. A onda krene uobičajeno grindovanje, kramp u ruke i rovi resurse do sudnjeg dana.

Meni je nejasno da ovakav tip igara smeta samo meni, igra koja bi inače trebalo da traje 10-15 sati se vještački razvuče na duplo i više i kao opravda tih 60$ koje ljudi bace na nju.

Da sam htio biti rudar mogao sam lako jer to neće danas niko da radi, s druge strane ljudi oduševljeno bacaju desetine sati na bukvalno ništa, siroti malu hrčki na onom točku u kavezu dožive više akcije.

Igra nek traje dva sata ali nek budu kako Bog nalaže, sadržajni i sa jasnim osjećajem progresa, ipak je svaka igra igra i treba prvenstveno da ti donese zadovoljstvo.

Ništa lično protiv Horizona i ovakav je bolji od većine današnjih igara ali brate smara ovo krtičarenje.

5 Likes

Minecraft u 4k :rofl:

Ima istine u tome sto kazes.

U mom slucaju, kljucno je koliko ti igra dobro zamaze ochi da ne vidis hamster wheel. Ubisoftove igre obicno odustanem na pola, GTA isto.

Horizon je bio jedna od retkih takvih igara koja mi drzala paznju do kraja.

Na koje tacno ubisoftove mislis?
Za taj deo mislim da gresis…

Assassins creed serijal

Pa da ali vise ima igara koje nisu takve, zbog toga ovaj moj komentar.

Da, sem AC igara, poslednjih pregrst Far Cryeva isto krenem, pa ostavim. Jednostavno nisu mi drzali paznju jednom kad me puste u svet.

Watch dogs takodje

Mislim da mi je sve ispricao dok sam vijao proklete gavrane

Stigla Octo ekspanzija, a sa njom i paketic :slight_smile:

1 Like

Opasan lore, warcraftov mi dodje kao sprdnja spram ovoga :grin:

Tebra koje si godiste. Izvini ako je pitanje malo direktno.

Tebra u cemu je problem? :slight_smile: