Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Nema problema samo pitam. Mislim vecina je starija od mene i ja sam izneo neke informacije o meni. Samo me zanima onako, ako mislis da ne trebas da mi kazes uredu je. :slightly_smiling_face:

Skapirao sam da si podmladak po onim pokusajima da ispadnes mangup na moj racun. Tebra pusti ga, nije vredan toga i tako to :slight_smile:

Ako ti nesto smeta u vezi meni nisam ti ja prava adresa da se zalis, msm znas i sam ko je zaduzen za takve stvari :slight_smile:

Izgleda da je doalo do nekog nesporazuma al ok. I sam znas da imam odredjeno postovanje prema tebi jer si mi simpatican clan foruma. :slightly_smiling_face:

1 Like

I jel vrijedi 20$?

Nemam pojma da li vredi tek sam je pre par sati kupio. Svakako cu javiti utiske, nista se ne brini :slight_smile:

I šta kažeš, jesam bio u pravu? Vredelo je preći do kraja zar ne?

1 Like

Čovek će propasti pod uticajem foruma, u dva dana završio 2 SP igre :smiley:

3 Likes

Prethodnih par dana u potpunosti sam se prepustio carima GTA 5 svijeta. I dan danas kada krenem da razmisljam kakva je tehnoloska sposobnost I znanje potrebna da se takav ziv I zanimljiv svijet smjesti na bluray disk zaboli me glava. Obicno kada gledam neku igru, u obrisima mogu da naslutim koji je triger za chackpoint, sta izaziva odredjeno ponasanje NPC-a, koji je que za muziku, I slicno. U GTA 5 mi je sve toliko zategnuto I perfektno, da nemam ni priblizne ideje kako su to sve izveli.

Sinoc sam sebe uhvatio kako, kad sam uzeo auto koji mi odgovara za laganu voznju, putujem Los Santosom bez nekog waypointa, nego slusam muziku I gledam koji dio grada jos nisam u potpunosti vidio u prethodnim prelascima.

Trevor lud kao I do sada, vidi se da su ga napravili kao jednu veliku sprdnju, a I da vide do kojih granica mogu sruse politicku korektnost, a bez da je to pripisano Rockstaru.
Ne mogu reci da mi je omiljeni lik, ali poznajem puno vise Trevora u zivotu (mislim na bezobrazluk I ponasanje, ne na ubijanje), nego sto poznajem Franklina. Podnevlje, sta li je…

Iako se sjecam da mi je na prvom prelasku bilo dosadno u par misija koje sam dozivljavao kao fluff, vidim da mi sada uopste ne smetaju, te da ih sve sa uzitkom cistim.

Mogu reci I da mi je macka opcinjena sa GTA 5, cim upalim igru ona se namjesti i gleda, maltene kao covjek. Iako joj vise odgovara voznja nego napucavanje.

Nakon ovog, napokon cu da pocnem puno kritikovani I osporavani Final Fantasy XIII, pa da vidimo na sta to lici.

5 Likes

Sto se tice nivoa detalja i tih nekih sitnica, to je nesto neverovatno, a sa RDR 2 su otisli korak dalje :smiley:

4 Likes

Uh i ja bih, al svaki put kad probam neki GTA bude mi dosadno. Peticu sam igrao satima, dogurao do nekakvih heistova s avionom i podmornicom – zvuci ko luda zabava al u praksi mi opet bilo dosadno.

Nazirem naravno sto ga milioni ljudi obozava, al meni ta kombinacija dugih voznji i hand-holdinga jednostavno ne lezi.

jel hoće neko Gears 4 sada? ima nas 6 u party fale još 2 za koth private… @gospodin_covek

Vidio sam ovo, the future is here. :smiley:

Inace, citava igra ce biti igriva iz prvog lica, kao sto je bio I GTA 5 na ps4/XO/PC.

@n00dle meni je tako sa gotovo svakom open world igrom, ali u GTA 5 receptu nesto mi je leglo. GTA 4 nikada nisam zavrsio, ali dobio sam zelju da ponovo pokusam, hocu da vidim da li su igre toliko napredovale da I open world igre imaju iluziju cvrste naracije bez obzira sta se radilo van glavnih misija, ili je moj mozak napokon poceo da prihvata ove igre.

1 Like

Zavrsio prva tri dela Gears-a.Sada ne znam da li da skinem cetvrti deo ili Judgment(vidim da ga nesto ne hvale na netu)?

E jbg, nista, preguracu nekako jos ta dva dela :joy:
Svakako me vise interesuje MP.

U poslednje vreme igram 360.
Zavrsio AC4 koji sam poceo davnih dana i nastavio Dark Souls 2 ali ispocetka. :smiley:
Pala su 4 bosa posle 12 sati plej tajma… Ovog puta pursuer nije predstavljao neki problem.
Igram dual wield falchione sa leather armorom. Za sad guram bez shielda :smiley:
Trenutno sam u oblasti No Man’s Wharf, mislim da se tako zove i stigao sam do nekog broda. Zanimljiva oblast, podseca malo na blighttown :face_vomiting:
Nego, da vas pitam, uopste mi nije jasno kako i zasto bleed ne funkcionise ili funkcionise a ja ne primecujem jer nema nikakvog vizuelnog pokazatelja? Jedan Falchion mi je +5 drugi +4…

Bleed ćeš teško primetiti, jer je ista priča kao i sa otrovima, moraš nekoliko puta da udariš protivnika da bi se napunio i krenuo bleed. Pošto već imaš oružije +5 i +4, znači da ti obični protivnici padaju iz 2-3 udarca najviše, tako da ovaj efekat i ne može da dodje do izražaja. Proveri na jačim protivnicima na kojima treba više udaraca - tipa boss fight-a da li funkcioniše.

1 Like

Eh, bleed je korisniji za PVP, mada se tamo mnogo više koristi Lightning.

1 Like

Judgment pljuju zbog mp koji i jeste sranje(u odnosu na ostale delove).
A GoW 4 ima odličan mp, najbolji gameplay do sada i odlicnu kampanju(što se tiče gameplaya i lokacija) ali mršavu priču i likove…

2 Likes

Sta sad, da menjam build? :smiley:

Sve je stvar ukusa. Ako ti se svidja kako napreduješ u igri, nema onda potrebe da nešto menjaš. Gomila ljudi je odigrala DS2 sa totalno pogrešnim buildom (broken što bi rekli englezi), jer su pumpali pogrešne statistike za pogrešna oružija. U DS2 nekako su bile 3 osnovne putanje - heavy sa štitom, light i dark build, eventualno se neko odlučivao da pravi pyromancer-a. Iskreno ja sam prvi prelazak u souls igrama uradi sa štitom i kopljem, polako i ko kornjača, a sada ne bi menjao dexterity ni za kakve pare.

1 Like