Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Uzmi i igraj Guacamele 2 ili Hollow Knight ako ti se igra Metroidvania igra.

Nakon prelaska act IV u diablo 3, moj stav prema igri je sledeci. Prvo sto me odusevilo jeste sama prica gde nisam ni jedan dijalog preskocio ili cinematic. Drugo jeste sam gameplay igre, iako vidim da ljudi dosta hejtuju diabla a da im je bolji path of exile po gameplayu ja ipak mislim suprotno. Pretpostavljam da je zbog tezine i horrora koji se nalazi u igri al opet me prica vise vuce prema diablu. Trece sto me odusevljava jesu bossevi koji su dosta lepo dizajnirani i svaki je poseban na svoj nacin, naravno da mi je najteze bilo ubiti diabla jer mu se hp jako sporo trosio ali mi nije zadao vece muke. Sve u svemu meni se igra jako dopala, a pogotovu prica. Preporuka za sve koje nisu probali.

1 Like

Od prvog Diabla je tako. Diablo se igra zbog odlicne price i jos boljih sekvenci.
Steta sto su u Blizzardu toliki lezilebovici pa izbacuju p proseku jednu igricu na 10-15god.

1 Like

Zaboravih da spomenem i co-op kauc varijante koji radi savrseno. U drustvu je jednako dobar kao i solo.

Nisam verovao dok nisam probao, al ono kad kazu da “pravi” diablo 3 pocinje tek po zavrsetku kampanje je potpuno tacno.

Vidim da imas nekog s kim mozes couch co-op, e to je prava stvar. Pokrenite sad Adventure mode, pa nek krene lagano jurenje paragon nivoa, unikatnih setova i dizanje torment levela.

Lidija i ja smo, posle pocetnog perioda privikavanja i blage konfuzije, bogme na to potrosili desetine sati. Good times. Stali smo jedino kad je dalji napredak zavisio od bas savrsenih rerollova vec postojece opreme, toliko ludi nismo ni mi bili.

1 Like

Presao Dark Souls 2 posle nekih 50-ak sati. Jedna stvar mi nije jasna… Na internetu pise da je 1.10 verzija za last gen Scholar of the First Sin sa svim DLC-ovima. Ja sam igrao tu verziju medjutim nijedan onaj kljuc nemam za DLC.

Sto se tice same igre, laksa mi je od prvog dela poprilicno al daleko od toga da nije izazovna. Nisam imao neke poteskoce u bilo kojoj oblasti kao sto je bio slucaj sa prvim delom. Posle dual falchiona, igrao sam sa Richard Rapier +10 i uchigatana +10 (pred kraj sam malo zamenio Richard sa Poison Richard’s Rapier).

Sad trenutno igram Metro 2033, ovaj put ga prelazim :smiley:

Ključevi su na malo debilnim mestima. Lako možeš da ih nađeš ako ih potražiš ili pogledaj guide. Mnogo me poremetio Scholar jer su premestili mesto gde se nalaze ključevi, pa sam se nervirao sa Lost Sinner na NG+3.Kad sam popizdeo i pogledao gde je ključ… Malo mi falilo da izbrišem igru :smiley:

1 Like

Ja trazio al nema :smiley:
Jedan kljuc se dobija tako sto prvo mora da se nadje Forgoten Key. Kad se nadje Forgoten Key, on otvara vrata u Majuli, tamo kad se spustas u katakombe i tu bi trebao da se nalazi Dragon Talon na lesu. Kod mene tog lesa nema, nego samo 2 chesta koja daju nesto sasvim drugo.

Ček, na čemu igraš? Na 360 i PS3 je stari raspored, dok je na XO, PS4 i PC noviji :smiley:

360, 1.10 verzija.

Zavrsen i arc V u diablu. Trebalo mi je oko 20 sati za ceo story. Kako ljudi kazu sada tek krece ludnica.

Sto volim kad uletim medj’ nji’. Nekada mi se samo tako sprda

https://streamable.com/0t83r#

https://streamable.com/uvg1d

Da li je realno da COD WWII i dalje ima problem pri konekciji sa prijateljem. Citao sam po Google-u i vidim da se svi zale na ovaj problem, i to vec mesecima, a oni ne popravljaju.
Retko kada uspemo da se uparimo i igramo, uglavnom bude taj :Error: Unable to Connect" :confused:

Koliko je samo neozbiljno od njih, da ovaj bag ne popravljaju, a ljudi se mesecima zale :confused:

Problem je postojao jos kad nove nije bilo ni na vidiku…

Unable to Connecticut?

Tako pise na Youtubo :grin:
Moram isključiti tu glupost…

1 Like

Sinoć sam probao hello neighbor. Ako se dobro sećam, igra košta oko 30$, ali više deluje kao 3$… Zanimljiv je koncept igre, ali pored toga sve ostalo je očajno odrađeno. Mehanika, fizika igre su toliko loši, da u nekim trenucima ne samo da bih obrisao igru, nego bih rado otišao kod nekog iz dev tima i udavio ga… Prve dve misije su trening misije, onda se dolazi u treću gde se odvija 90% igre i ačivmenata. Postoji “tajna” zona, u kojoj se nalazi gradić i gde ačivnente igrač dobija, samo zato što je posetio neko mesto, policiju, bolnicu… Igra se zasniva na slagalicama i tajnim prostorima u toj kuci, međutim, loše odrađena mehanika ubija bilo kakvu zabavu. Stvarno loše odrađeno… Ako neko hoće “lakih” 1000G, sa mnogo nerviranja oko očajne mehanike, slobodno uživajte :smiley:


Ulaz u tajnu zonu :joy::joy::joy:

Zaigrao sam par misija Killzone Shadow Fall, nikada je nisam zavrsio, a pocinjao sam jedno pet puta.
I dalje je igra hot mess, dizajn nivoa nije u sluzbi misija (I obrnuto), NPC likovi se gotovo ne vide dok ne zapucaju zato sto se utope u okolinu, napucavanje je meh.
Sve u svemu, ne mogu se iznenaditi kada vidim da ne lose prosla I kod publike, I kod kritike.

Slazem se za Killzone. Koliko god da je igra lepa i primamljiva ima brdo tih stvari koje znaju da iznerviraju i uniste dozivljaj.

To da NPC likove ne vidis je tacno, a i kad zapucaju tesko su uocljivi. Stealth postoji ali jedna mala greskica i pada sve u vodu. Ni jednu misiju nisam uspeo da predjem stealth-om. Vec na pola sam batalio da pokusavam i uletao kao rambo.

Au braco. Sad bas probah war thunder na xbox-u. Sinoc video trailer i neki hajp me obuzda ali nazalost igra mi je ostavila negativno iskustvo. Em sto je pada fps em sto igra tece jako sporo. Probao na kompu prosle godine na medium grafici i bio zadovoljan. Ako je ovo na konzoli neka jaca grafika onda stvarno nemam sta da kazem. I da opet cu reci fps pada…