Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Vec duze vreme skuplja prasinu… Krenuo sam, ali me nije uvukla… Voleo bih je odigrati, ali pored silnih igara koje imam, tesko da ce biti prioritet :frowning:

Uvek mozes da ga koristis kao vrlo hipsterski podmetac za case.

1 Like

jesi li se vratio kuci? ako nisi vrati se. Imas post credits scene :smiley:

1 Like

@jahalang0112 mani se toga, dođi na Halo MCC večeras. I ko god hoće još.

1 Like

Pa uzmi mesec dana ili neki trial ajde majku mu zivis na moru u barsi a ovde se ciganises… pa nema smisla brate :smiley:

1 Like

ima cdkeys ima nešto… aj ako uspsš priključi se… ne ujedamo(ubijamo) :grinning:

Stavljeno da se skida ali vec znam da mi nece leci kao ni jedan do sada.

Koji ti je to net kad ti skida igra od 95gb za 3 sata. Ja kada sam skidao gearse cekao ceo dan xd.

Sbb 100/6 cini mi se.

1 Like



Okupili se malo na Girsima, nije bilo loše :grin:

Završio AC Origins, igra je odlična. Sad da se bacim na dlcove. Igram sigurno već dva meseca, polako, igra je klon Witchera u dobrom smislu. Kad završim sve, mala pauza da odigram Laru, pa se bacam na Odissey, koji mi po svemu deluje kao pravi pogodak i upgrade Originsa

2 Likes

Ljudi moze pomoc oko igre Dragon Age Inqusition( tako nesto). Mogu da je menjam za onog mog naruta. Gledao sam igru na netu i cini mi se zanimljivo. Jel neko igrao ovo i kakvi su utisci… da li je online… i koliko je dug story?

Story traje oko 40 i kusur sati, a ja sam u igru ulozio 11h i ziv se smorio. Prethodni delovi DA su bolji…

1 Like

Ok. Tvoje misljenje mi je dovoljno. Hvala. Odustacu od ovog then.

Jedino uzmi ako si hard core rpg fan

I moje mišljenje je da zaobiđeš… Mene je igra privukla, a onda je postala takav smor da je ni dan danas nisam završio… jedino ako je ne nabaviš za baš male pare, onda slobodno, ovako nemoj …

1 Like

Meni ce na spomeniku da pise da mislim da je Inquisition bezobrazno losa igra.

4 Likes

A meni rece drugar da je tu bas video veliki napredak… :laughing:

Presao The last of us remastered, glavni dio, jos mi je samo dlc ostao.
Igra me je odusevila u mnogo aspekata, jedino sto donekle zamjerim( ponavljam donekle) je to sto igra postane po malo repetativna u nekim djelovima, i za linearnu single player igru, malo je i duga (nemojte me pogresno razumjeti, ne kazem kvantitet ispred kvaliteta, ispunjena je igra do maksimuma, ali malo preduga za moj ukus), malo vise konverzacije izmedju Elli i Joela ne bi bilo lose, nekad se zna desiti da prodjem ogroman put, a oni razmijene samo nekoliko rijeci, ne volim ni kad “citaju romane” ali neki balans. Igru sam presao na normal tezini, i zaginuo sam nekoliko put (onaj dio kad se zaglavim sa onim malim crncem, sam pokusao 100put, dok nisam na kraju samo pretrcao i bacio par molotova da ometu infekted, dok se popnem), i kad sam vec kod infected, nekad su bukvalno glupi ko noc, i nista ne osjecaju, dok oni runneri nekad osjete i najmanji cim, cak i ako crouch-am. Svidja mi se to sto su i Ellie i Joel realni, nisu naivne budale( u par navrata je Ellie znala da zas*re, ali nista strasno), i nema onog kao sazaljenja. Prica je dobro odradjena, i drzi paznju.
Neka osrednja ocjena je 9/10 od mene, kao sto rekoh u kratim crtama ono sto mi smeta:
Previse duga, za ovakav tip igre
Karateri bi mogli malo vise da imaju dialoga izmedju, tjst da se vise razvijaju kao likovi
Runneri upadaju u pms
Kombat zna da bude repetativan
Aim je pomalo zeznut( tek sam presao sa pc, pa mi je to mozda malo zeznuto, ali sam dosta municije potrosio promasujuci)

Jos dlc da predjem, posle dolazi na redu gow( malo sam igrao, pobijedio onog stranger i tu stao zbog tlou)

2 Likes

Presao i left behind dlc, kratak je dosta u odnosu na main igru(oko 2h) , bas se i osjeca kao dodatak, kao besplatan uz remastered i ima smisla, medjutim kad bi se placalo…

Svakako se radujem part II da vidim sta nas ceka, u medjuvremenu gow da predjem