Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

I dalje AC Origins sa dlcovima, igra je skroz zarazna i stvarno zabavna, skoro mi se nije desilo da me ovako dugo drži jedna igra

Igrao Mortal jedno 2 sata sa ukucanima i imam samo jednu rec da kazem.
FATALITY!

Produžio da cedim Nioh DLC-ove. Igram na kašiciču dok ne izadje drugi deo :slight_smile:

Kakvo je ovo iživljavanje nad igračima, to je neopisivo.
Ako je osnovna igra bila normalne težine i mogla da se igra skoncentrisano, ali daleko od frustrirajućeg, to su DLC-ovi napravljeni da izmuzu i zagorčaju život maksimalno.

Glavne misije su još i prihvatljive težine, mogu da se odigraju uz priličnu koncentraciju, ali sporedne su katastrofa teške. Dovoljno je reći da sam na dve sporedne misije otišao 10 LVL sa upgrade-om.
Zamiliste misiju koja je relativno mala površinski, ali zato načičkana najtežim protivnicima iz igre. Bukvalno je napravljena da se borite sa 7-8 protivnika i dobijete level, a meni je sada potrebno preko 1M amrite za level, pa vidite šta je u pitanju. Oblast za farmovanje, prosto savršena.

Juče mi se prvi put desilo da sam hteo da bacim gamepad - prodjem svu zezanciju sa nenormalnim protivnicima i dolazim na sami kraj nivo-a, očisti sve i ostao prazan sa elixirima i svim magijama. Upadam u poslednji deo nivo-a, kuća sa vrtom i tamo posle svega maltretiranja sa ogromnim zverima (da su stavili samo da se aktivira kraj bilo bi rečeno, kako je težak nivo), dodaju još dva avatara magičnog-samuraja i mix samuraj-ninja, koji pršte od busta i idu sinhronizovano u napade. Posle X pokušaja uspeo sam da ubijem jednog koji je odmah zamenjen novim, još ludjim protivnikom, sa nekim dugim kopljem koji oduzima 2000 HP iz jednog udarca, bilo kojeg. Reko ubio sam pogrešnog, daj da probam drugog. Ubijem i njega posle još X pokušaja, modjutim, opet se pojavi baja sa kopljem. Znači samo sam izgasio igru, da ne bi sve polomio :slight_smile:

Ko je mazohista, neka proba. Ko nije neka odigra samo osnovne misije, za njih još ima smisla.

Ratchet & Clank, mislim da sam na samom kraju, bas mi je legla igra savrseno opustanje kada umrem u RDR2 :grin:

Dugo nisam igrao igru ovog tipa i bilo je pravo osveženje.

1 Like

Sad odmah predji na Spyro. Nisam ni znao da je izasao…

Nisam ispratio na forumu, kada si nabavio PS4?

1 Like

Relativno skoro, okacio sam sliku u sta vam je ulapsalo dan :grinning:.

Uzeo sam Ratchet & Clank za ps4, presao nekoliko nivoa, i … nekako, nije mi legla.

Ne znam ni sam zasto. Izgleda prelepo, likovi simpaticni, animacije prakticno iz crtanog filma (bukvalno?), al igram i osecam mesavinu blage dosade i frustracije. Oruzja cudna, protivnici teski… sta ja znam.

Mozda joj se vratim jednog dana.

Nije ni meni nesto legla u pocetku, ali je kasnije bilo bolje kako su se otkljucavala nova oruzja.

Sve u svemu, fina arkadica, ali je fakat da treba biti spreman na te remastere u smislu prihvatanja jednostavnijih dizajnerskih resenja koja su se koristila u PS2 i PS3 eri.

Ocekujem da mi isti efekat izazove i Spyro koga sam upravo danas share-ovao sa @Akiris

1 Like

Jel igra neko The Division? I kakav je ovaj Wildlands?

Prvu batali…a druga je ogromna igra…

Igram ja Division sa drugarom i nama je super jer zajedno prelazimo misije stalno, idemo u dark zonu pa tamo ubiju boga u nama, i isti smo level. Kad igras sam je ok, ali mozda ce da te smori posle nekog vremena, ali ako imas jos nekog da igrate zajedno onda ume da bude bas dobro, pogotovo ako ste uigrani i skontali kako i sta funkcionise. A Wildlands planiram da uzmem isto sa tim drugarom da cepamo online.

Meni je Division bio odlican. Bas mi je prijalo, a nisam uzeo dlc nijedan, verujem da bi bilo mnogo bolje. The Wildlands sam samo zapoceo sa drugom i stvarno je ogromna igra. Ne znam ni sam zasto smo prestali da igramo, verovatno zbog nekih drugih igara.

Potpuno se slazem. Nekako verujem (nadam se) da hoce, i bice uziva je igrati, pogotovo u drustvu.

Isto… Vec 3 meseca mi stoji na PS4 i nikako da je zaigram. A sto je najgore, svidela mi se na prvu loptu…

Ma i drug i ja bili odusvljeni. I nesto nas je prekinilo i nikako da se vratimo. A vredi odigrati, docice i to vreme :grin:

Samo da kaze da je Spyro prelepa igra.
Presao sam prvi svet sto mu dodje kao neki tutorijal. Apsolutna nirvana za nas arcade-nostalgicare.

Ma nije da mi se ne svidja, nego ne da se da mi se svidi, ako me razumes :grimacing:

1 Like

Je li neko igrao Vampyr? Kakvi su utisci?

Nastavio sam spajdija posle duzeg vremena, kog nisa igrao zbog fife, tenutno sam negde na 40%
Mogu vam reci da mi igra sad deluje i bolje i zabavnije, ima dosta sporednog sadrzaja misije su super, ma prava igra za opustanje i zabavu sto se mene tice.
Sto ne bih mogao da kazem za RDR2, stoji mi na nalogu nesto nemam volje da je sada prelazim.

1 Like

I meni stoji na disku ali za PS, presao sam nekih 20% i verovatno ce i dalje stojati…spajdija sam samo zagrebo :slight_smile: , za sve je “kriv” X aka stroj…

1 Like