Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Spajdija kad zagrizes precices u dahu, veruj mi…
Eh da sam te srece da imam i X i Ps, pa nek stoji sta hoce…:joy::joy:

Imao sam xo, ali sam ga zamenio za soni zbog boljih ekskluziva, jedino sto me je drzalo za xo je pubg, ali sada dolazi i ovde…

Prva partija u životu

4 Likes

Baš mi bi krivo što sam morao bataljivati kad si se ti uključio…Biće, nadam se, još dana za megdana.

Sky Force Reloaded na telefonu, veoma je zarazna, ali zahteva mnogo grindovanja, što mi ne smeta jer su zanimljivi dodaci i nove letelice koje se dobijaju nakon što se skupi određen broj zvezda.

Uzeo - obnovio pre neki dan sve pretplate :wink: ,

4 Likes

Ne razumem pitanje haha

Šta se dobija sa GamePass? Ima akcija S 1TB za 160 evra.

Posalji link, ako je kod nas akcija. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Nije :grinning:
https://www.saturn.de/de/category/_xbox-one-konsolen-457565.html

Zbunio si me skroz hahaha…

Meni uzmi onaj bundle sa fh 4 i bundle sa dva kontrolera :slight_smile:

1 Like

Elem, naručio sad preko drugara iz Media mark-a iz Švice. Xbox one s 1 tb sa dva kontrolera, dva komada po 149 chf ili 130€ :slight_smile:

2 Likes

A joj bogo moj, pa kakve cenčine, brutalne.

Profesore tesko da su hibridi, ono sve malecki pilici, neuranjeni jedva kilo ipo :slight_smile: . I oni gladni ko i narod.

@Stevvva

1 Like

Nije loša igra što se priče tiče i skroz je drugačije kad igraš nikog da ne posisaš, dok ako ubijaš sve redom brze punis exp i pre se nadogradjuješ, onda je baš lako nekako…
Mehanika i gameplay je malo zastareo, meni onako baš sela, mada igrao bih sve što ima veze sa tom tematikom, da je nešto drugo u pitanju, preskočio bi je…

Presao God of war , igra je veoma dobra, sve od price, likova, dijaloga itd… 10/10, jedino sto me nerviralo jeste sto u par navrata tjst one tranzicije medju relamovima gdje se borim sa svima, health ide nerealno lako, npr oni k*rci Dark elf lord, jedva jednog podnesem on mi da 2 i jos nightmares, jedno 20 puta sam ponovio,mlatne me jednom i ode health, to me je nerviralo ostalo je sve extra, sve preporuke.

1 Like

Sad probaj new game+ na “Give me god of war” tezini, da vidis kako ide health odma na pocetku igre. :smile:

1 Like

Vrijedi li uzeti Assassyns Creed Odyssey Omega Deluxe Edition za 45 e? Kakvi su utisci?