Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Nisam igrao Origins :joy:

İgram Spiderman-a… Sve je super cela igra osim kada se treba potrefiti uzeti backpack sa neke ivice od bandera i slično…mora se 100 puta oko toga okratati dok se zaustavim na tome dotičnom mestu…to me baš nervira

Igra se Forza Horizon 4 i Tomb Raider, jucer uzeo novi ac na popustu na live-u za 40usd .Stvarno nemam reci koja mocna grafika i to ne zna se na kojoj igri je bolja na XO X, ni malo mi nije zao sto sam ga na kraju uzeo, bar sam se uverio koji je Sony djubre od firme, prodaju maglu, ono na Pro-u nije niti u pola kao na X-u, kao prvo HDR kao da sam igrao na 8bit a ne na 10. Ako Pro vredi 400 X vredi 800 :slight_smile: .

Takodjeer bi dodao da je Pro grejalica za zimu, koliko baca toplote, X em sto se ne grije 20% kao pro takodjer se i ne cuje 10%, , to je zena prva primetila vezano za grejanje :slight_smile: i buku :slight_smile:

1 Like

Završavam poslednji dlc AC Origins-a, otprilike mi je trebalo tri meseca za sve. Nastavljam sa Shadow of the Tomb raider, počeo malo da vidim kako izgleda i izgleda bolesno dobro, ne smem ni da zamislim kako izgleda na nekoj jacoj mašini od ps4 sa hdrom. Ubedljivo nešto najlepše što sam video na ovoj generaciji. Nadam se da su rivjuovi u pravu, da je veći akcenat na exploringu, a da je kombat u drugom planu.

Ja sam duboko zagazio u novi Spider Man, tako da sam sada pred kraj igre. Poslije RDR pravo osvjezenje, posto je u pitanju brza igra , bez velikog praznog hoda i instant gratifikacijom. Povrsno sa moje strane, znam, ali nije mi dosadno.

Svijet je poprilicno impresivan, iako ne obiluje detaljima, ali i art stil vuce na stripovski, tako da je ovo mozda i bila namjera developera.
Kretanje je uradjeno poprilicno dobro, iako nekada zna da zaglupi, prije svega u situacijama kada se mora pratiti automobil koji ujedno i reseta po vama.
U moru dobrih stvari, ono sto je lose su qte djelovi koje smo vidjeli na prvom traileru za igru. Srecom smanjili su broj ovih djelova, iako se vidi skelet na kome su mislili da grade igru.

Sve u svemu, mozda padne i platina, a za igru najtoplija preporuka. Igra je cista zabava, te daje kvalitetnih 20 sati.

Batman Arkham City mi je i dalje bolji.

2 Likes
  • ukoliko jurite do sledece misije a cujete policijski radio koji spominje crime, stanite odradite ga i nastavite dalje. Ustedicete dosta vremena posle, napisao sam za random crime events.
  • Gledajte da ne trosite tokene za gadgete i odela bezveze, jer imate trofej za upgrade svih gadgeta i trofej za kupovinu svih odela. Ako pazite, onda ce vam srebro biti dovoljno za challenge da imate dovoljno tokena, u suprotnom moracete da vijate zlato sto je u nekim challengeima bolesno tesko.

Za sada sam u potpusnosti iskulirao challenge, tako da cu ih ostaviti za kraj. Na zadnjem sam act-u, districti su svi oko 50% kompletiranja. Mislim da cu samim igranjem doci na 60-70% kompletiranja, pa ostatak na kraju za platinu

Horizon Zero Dawn, za sada ima potencijala da bude najbolja ps ekskluziva koju sam odigrao, nisam daleko odmakao pa cemo jos videti.

3 Likes

Trenutno igram Deadpool… Klasican hack en slash. Nit smrdi nit mirise.

Pre toga sam presao Rage, ono sto me je iznenadilo jesu tehnicki aspekti. 60fps na 360 se retko vidja. Takodje, napucavanje i krafting su odlicno uradjeni. Konstantno 2 sentry robota i dynamite bolts su bili moj playstyle, OP kombinacija. :smiley:

1 Like

Meni je dobra igra, dosta zanimljiva priča, poprilično dobra borba. Mada, vidi se da je igru radio mali tim ljudi, pa su pribegli nekim starim rešenjima. Ali sve u svemu treba preći igru.

Završio Halo 5 Guardians, sad se razmišljam da li da igram još malo Origins (prešao sam glavne misije) i da se posvetim malo istraživanju ili da krenem Quantum brake…

Jedno pitanje za one koji igraju sw bf2, kakav je mp?
Vredi li kupiti za 1500 dinara?

Ako si fan sw vredi. Samo reci ovom zagorelom fanu gde si nasao za te male pare :sweat_smile:

Drugar misli da moze da nabavi nalog, jos nije 100%, ali kako on kaze uzece sigurno.
Ne znam gde stvarno, samo me je pitao da li mi treba

SW BF2 se prilično razlikuje od prvog dela, a da ne govorimo o BF igrama.
Ako očekuješ zauzimanje pozicija i sličnu igru kao BF nemoj uzimati, jer to nije to.
Ali ako hoćeš nešto arkadniji/opušteniji pristup, a još voliš SW onda topla preporuka.

Ja i dalje uživam u njoj. Pre par dana je bio veliki update, ubačena je nova mapa i još neke stvari, ali nisam stigao da probam, jer BF5 oduzima sve slobodno vreme.

I da cena je nenormalno pala, ja sam na početku godine uzeo nosioc nalog na RI za 1200 RSD, tako da mi ovih 1500 deluje mnogo, posebno što je to bilo pre više od 6 meseci.

EDIT:
Da obrazložim, zauzimanje pozicija - princip je generalno isti, ali se razikuje pristup. Nikada mi se nije desilo da mogu taktički da uletim na neko mesto i da se zadržim duže. Jednostavno je uvek navala i gužva, a gine se za sve pare. Znači ili se privikne da je arkadnije i u trećem licu ili bolje zaobići.

Igra se Darksiders 3. Meni je igra baš legla, napravili su taj dark souls fazon doduše malo (ili više) lakše. Čini mi se da je upravo to dalo svežinu igri, da nije prosto samo puki nastavak. Mape više nema nego se snalazis pomoću kursora što često u mom slučaju dovodi i do lutanja. Ko je voleo predhodne delove, posebno prvi mislim da će biti zadovoljan. Jedini pravi nedostatak koji ja primećujem su loading delovi, gde u po trčanja igra učitava nastavak. Sva sreća pa to nije često. Grafika opet ništa posebno ali daleko od toga da imam bilo kakvu zamerku. Igra dođe kao lagano štivo, moja preporuka

5 Likes

Preferiram fizicko izdanje. Pogresno sam razumeo.

Na psn store je igra bila 5-6$ tako da je taj nalog preskup…

1 Like

To i ja mislim

@umnjak svidja mi se sta citam. samo ne po punoj ceni… :grimacing:

Inace u Darksiders 2 sam dogurao do onog demonskog sveta, gde ides napred-nazad kroz vreme, ako se dobro secam? Dobra fora, al smorila me prethodna deonica na zemlji. A igri, uzgred, nema kraja…

Sve nesto mislim, zavrsicu jednog dana, ali kad realno?!