Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Drugi deo mi je najteže i pao ili mi se nije ni igrao. Na kraju sam ga ipak i završio.
Inače ako napravim pauzu kada igram nešto, mogu samo ispočetka da krenem ili da skroz batalim

Skida se Just Cause 4 pa da probamo.

Na ps4 uzeo witcher 3 goty ,wolfenstein the old blood i gta v, malo da imam za razonodu, na pc nikako da predjem shadow of the tomb raider, a ac odisey cisto sumnjam da cu probat, origins nije bio los, ali rpg mrzim, odlutali su previse od onog core ac sistema.

Ring of Elysium

Igrica je dzabe. Isti fazon kao PUBG ali je barem dzabe.
Licno ne volim ovakve igrice ali mi drustvo igra pa uzeo malo sa njima.
Malo je losije optimizovana valjda za ono sto pruza ali ok, valjda ce da ispeglaju vremenom.

1 Like

Kako da ti kažem, a da ti ne napravim spojler :slight_smile:

Na samom kraju si igre, ostalo ti je možda 1h igranja.

1 Like

Ako si na adslu resetuj ruter pa probaj sa novim IP, meni nije hteo steam da lista sadrzaj, banuju telekomeve IP kod ludi.

Hvala, SBB ali trenutno u mom kraju nesto ocajno radi SBB kao da je dail up tuga.
Natezem se trenutno sa SBB oko toga. Nije samo meni ceo kraj. Bukvalno je net brzina 2mb bez sale.

Zavrsio Deadpool.
Za sledeci period opremio sam se sa Halo Reach, Halo 4, Gears of War 3 i Gears of War Judgment. :smiley:

Inace ni jednu od ovih nisam do sad presao, iako imam 360 vec nekih 7 8 godina xD

Darksiders 3 isto souls bezobrazno iskopiran, zaginuo sam vise nego u blodborne, ali na apocaliptic tezini, ovako je mozda i laka…

Kao i dvojka, prvo pređeš na hard pa onda ideš gore… Kada se malo bustuješ…

Na nekih 75% sam spajdija, nije mi jasno zasto toliko smaraju sa misijama gde si MJ ili bilo ko drugi, aj razumem jednu-dve, ali do sad je bilo 4-5, i bice jos bar 2-3 do kraja…

Misije sa MJ su vrlo bitne, u njenim misijama upoznas par zanimljivih i bitnih likova a u njenoj zadnjoj misiji otkrijes mnogo stvari vidjeces i sam pa ce ti biti jasnije.

1 Like

Pa dobro, kazem da za sad nema smisla bar po meni…Aaj videcu dalje sta bude.
Koliko sam do kraja otprilike?
Poslednje sto je bilo je da su uhvatili Lia, sad je u zatvoru.

Igra traje nekih 16h ne znam sad koliko imas do kraja od te misije jer sam igru presao po izlasku pa se ne sjecam detaljno. :smiley:

Znam da je vrlo kratka, ja je igram da popunim vreme izmedju ovih igara sto cepam ozbiljnije.
Meni je pravi odmor za mozak, prica je dobra a nije komplikovana, likovi super, taman po mom ukusu.

1 Like

Ne mogu da vjerujem, kakav sam dragulj od igre propustio da odigram. Presao prvu epizodu Alan Wake, i zagazio u drugu. Igra mi se mnogo dopala na prvo igranje, sva sreca pa sam opet uzeo x360.

5 Likes

Uuh zavidim ti, ja sam je presao dva puta da bih bolje shvatio pricu. Predobra igra, prica je kvaliteta koji se retko vidja u video igrama.

2 Likes

Presao Halo Reach. Samo cu reci koji sam mentol sto ovo ranije nisam igrao. Onaj kraj bas ostavlja utisak!
Sad na gearse :slightly_smiling_face:

јел си играо остале делове?

Igrao sam prva 3 i ODST. Cetvorku cu uskoro :smiley: