Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Je l zna neko gde treba da se udje da bi se namestio ekran, u pitanju je spajdi, imam crni okvir oko igre, ne ide skroz do rama ekrana nego je smanjen malo kao da ima jos prostora da se rasiri slika

Sound and screen pa onda display area setting i tu podesis kako ti je volja. :smiley:

odigraj, 4 ima odličnu priču, ali je igra dosta drugačija od reach-3… kampanja je odlicna a mp…

1 Like

Odigrao dve partije cisto iz fazona, nisam skroz skapirao fiziku, solidna su vam ova vremena, zanima me sta bi bilo da sam restartovao posto ne znam stazu xD. @Akiris @jahalang0112

3 Likes

Ovde sam se malo skoncentrisao.



Malo se okupi ekipa, pa počnemo da dominiramo :smiley: Uh, kada će više Girsi 5???

Nemate vi pojma :smiley:

I sta nema pauze u Bloodborne? Pa ovi nisu normalni, ne mogu ni da pisam ko covek a da ne mislim jel me neko skenjao.

2 Likes

Hehe, polako… nisi jos nista video. :smiley:

Welcome to the Souls Universe. There are no brakes on the pain train. :slight_smile:

2 Likes

Nego ljudi jel vredi uzimati Monster Hunter World?

Pokusali smo malo Aca i ja u coopu, uzasno je, vecinu misija nismo ni mogli da zapocnemo zajedno. Gameplay je takodje cudan, umesto da bude neko darksouls-oliko iskustvo sa zverima, monstrumu su sundjeri za udarce bez health indikatora, u toku borbe moras da se krijes i ostris oruzje, ne postoje klasicni indikatori progresa, mapa je mala, nezanimljiva i ponavlja se, grafika krajnje prosecna. Nemam pojma sta ljudi vide u ovoj igri. Nisam mnogo zasao u gameworld, mozda se popravlja kasnije…

1 Like

ok ovo sve zvuci strasno i previse japansko za moj ukus :grimacing:

1 Like

al kako da znam dal volim takve igre ako nisam ranije igrao takve igre :smiley:

salu na stranu, odgledacu onda neki quicklook, pa da vidimo…

Yakuza 0 , trenutno sam dosao negde pred kraj chaptera 5.

Ja igram, i što više igram to je igra bolja. Fenomenalna borba, muzika, grind fantastičan.
Na početku dobiješ milijardu informacija, ako to preživiš uživaćeš u igri. Svakako vredi probati makar. Ja vec vidim ovde da ću imati par stotina sati…

Ja sam na trecem prelasku God of War. Cini mi se da je svaki prelazak sve bolji, I da svaki put vidim sve vise novih detalja.
Prije svega, kombinacija price I akcije je nevjerovatno dobro odmjerena, osjecaj progresije je odlican, iako bi volio da je Kratos ipak malo mocniji. Opet, I za to postoji odgovor, posto je ovo drugi Panteon, I on je ovde strano bozanstvo.
Za vikend sam upao u spiralu istrazivanja svih videa o igri, I svaki put se odusevim sa novim detaljima koje otkrije Cory Barlog, ili detaljem koji je otkrio neki od glasovnih glumaca.

Do sada je u mojoj glavi uvijek bio jasan izbor: Halo Combat Evolved je imao najbolji kombinaciju gampleya I sci-fi misterije, Shadow of the Collossus najbolji osjecaj epskog dozivljaja bez puno price, a sada se God of War negdje uvukao kao igra koja kao da ne pripada danasnjem stilu veoma isplativih I dusom veoma siromasnih igara.

Elem, 10/10.

5 Likes

To je remek delo od igre, ja je prelazim drugi put na najvecoj tezini. :slight_smile: Probacu nekako da se dokopam steelbook-a za ovu igru bez obzira sto je imam digitalno.

1 Like

www.gamepadshop.com
Misljenje, da li smem da se upustim u ovu priču??!!
Cene su mnogo dobre da bi bile istinite!!! :crazy_face:

Xbox one x je baš povoljan, 74$.