Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Gde nađete ove prevarante? :joy::joy::joy:

2 Likes

Imam one s!!!
Ali mami me ovo mamu mu j…
Preko 90$ besplatan shiping
Hocu naruchim ovaj one x i jedan djojstik pa neka me izrade
:grin:

Pa u najboljem slucaju dobices xbox classic i kamen za kupus hehe :smiley:

2 Likes

Ovo deluje kao prava radnja, mada cene jesu zeznute…
Proveri po internetu iskustva…

Primaju li PayPal? :grin:

Suviše nerealne cene - bojim se da je neka prevara u pitanju.
Nikada mi se nije desilo da kada nešto zvuči suviše dobro da bi bilo istinito, da bude i stvarno istinito. Uvek je neka zezancija u pitanju.

Meni deluje da je www.gamepadshop.com prevara u pitanju, jer se pozivaju na IT Shop http://www.itoutlet.ie/wishlist/, a linkovi za facebook, twitter i ostalo ne funkcionišu na njihovom sajtu (gamepadshop), dok na IT Shop-u je sve uredno i definitivno je legitiman sajt.

Ako neko bude hrabar i proba, tj. nije mu žao da baci 100$ na testiranje, neka javi utiske.

EDIT:
Proverio sa drugarom, sajt je iz Kine - provincija Chongqing, registrovan u 2018.
U najboljem slučaju, verovatno se dobije kinseka kopija konzole, snage PS1, a verovatno se i ništa nedobije.

Po ovim cenama ne moze ni nas @iKaran da kupi :grin:

1 Like

Nikako da otvorim sajt da vidim u cemu je stvar. Ali ako je One S 90e dobili bi poruku od mene “moze za 70e I danas da preuzmem” :joy:

1 Like

E bas to. Ovo je u rangu nigerijskog princa, koji bi da vam pokloni nasledstvo…

3 Likes

Kako Karan posluje jos bi oni njemu platili :rofl:

2 Likes

Ne, to je u stvari @iKaran i otvorio shop, kupio za 30$ i ugradio se 100%. :smiley:

1 Like

Trenutno igram Sea of Thieves. Posle mnogo odlaganja odlucio sam da je pazarim.
Veoma sam zadovoljan igrom, cim je ugasim posle 5h igranja upalim Reddit ili nesto drugo cisto da procitam sta bih mogao jos da iskrnavim sa drugom.

Juce vidimo na mapi brod (nosi onu crvenu zastavu) i primetimo da ide ka Outpostu da ostavi kovcege (sta vec ima) da zaradi. Sakrijemo se iza ostrva i cekamo da dodje, vidimo da je odjednom stao na mapi, pogledam kroz durbin i vidim da ih je Kraken napao i unistio im brod :smiley:
Krenemo mi prema Krakenu da vidimo jel’ nesto ostalo, a njih dvojica na camcu sa kovcezima i crvenim rubinom. Kao hijene smo skocili na njih. Brzo zaradjenih 5k golda.
Pritom je igra preeeelepa. Atmosfera je top TOP!

I tako svaki put, neka nova avantura, neka nova prica, smejanje.

Valjda smo navikli da nas igra sama zabavi, moram isto reci za RDR, tacno mi na zivce ide sto u kampu moram sici sa konja, hodati polako, pritom me usput smaraju NPC-evi, ovaj moj Arthur okrece glavu slomice vrat okrecuci se sto neko rece gore.

Tako da SoT je prava zabava, ko hoce neka nam se pridruzi, mi smo na PC-u
JaskArrow mi je account.
Vidimo se na moru.

I srecan Bozic onima koji slave…

5 Likes

Uzeh igru kad je vec bila upola cene. Paradoksalno, ova @Padawan -ova kritika me pripremila sta da ocekujem, pa se nisam nervirao koliko bih inace. :smiley:

Al da smaraju, smaraju. Gomila termina, HUD indikatora, novih reci i koncepta, ko da mora sve toliko komplikovano da bude. Preterano objasnjavaju ocigledno, a onda propuste bitne stvari da ti kazu. Klasican japanski pristup.

Ruku na srce, nije toliko strasno. Nije mi se ni Dark Souls svideo na prvu ruku, ove komplikovane japanshtine treba vremena da legnu kako treba. Ostrenje oruzja usred borbe je tu najmanji problem haha.

Uzeo igru pre pola godine, još dao 5000 din za disk, nisam mogao nadjem nalog na razmeni, probao sat vremena, prvo grafika baš loša, još kao imaš biraš hoćeš framerate ili da izgleda bolje :joy:
Nabombarduju te sa previše informacija, ubio monstera i ugasio, nekako bezveze skroz, ne reaguje na udarce, mogli su to bolje odraditi…
Još bilo i leto nema se vremena da se posveti tako dugačkoj igri, ostavio za zimu i skroz zaboravio…
Moram je dati još jednu šansu posle praznika…

Je l probao neko fairpoint i zero down na vr-u?
I kakva su iskudtva konkretno za te dve igre.
Koliko vidim na yt snimcima bas je kul i grafika je cak solidna.
Meni stize vr za koji dan a planiram da kupim i onu pusku za vr pa da se malo zezam sa tim, ne izgleda mi lose

Zavrsih danas Yakuza 0 , inace prvi put sam se susreo sa nekom igrom iz ovog serijala.

Sto se tice utisaka , prica, naracija i likovi su stvarno izvanredni , bas onako pravo filmsko iskustvo, maltene te ne pusta dok ne vidis sta ce se dalje izdesavati , likovi bas onako jaki i upecatljivi , atmosfera takodje , maltene imas utisak da si i sam upleten u intrige japanskog podzemlja i protagonisti su isto super Goro i Kiryu , bas se onako sazivis sa njima, kao i sa jadnom Makoto , Tachibana jedan od najboljih sporednih likova u igrama ikad.

Sto se tice gejmpleja , mehanika borbe je zabavna , svaki stil ima svoju svrhu i koristan je u borbi , “boss” borbe isto odlicne i epske , mada u principu na njih se maltene i svodi citav gejmplej koji na momente zna da bude malo zamoran , mini igre su raznovrsne i interesantne uglavnom ali kao i u ostalim igrama brzo dosade , definitivno u samom gejmpleju je falilo malo mastovitosti i raznovrsnosti , recimo ona pucacka misija i ona jurnjava kolima na autoputu mi je bila bas super (maltene i vrhunac igre , uz poslednjih par “boss” borbi) ali steta sto nije bilo vise slicnih misija i onih koje odskacu od klasicne “beat’em up” borbei pesnicenja , recimo u tom smislu Sleeping Dogs mi je bio dosta bolji.
Takodje neshvatljivo je i nevidjen propust da sad neka igra nema auto-save , bez ako slucajno zaboravis da odes do govornice moras sve ispocetka.

Sve u svemu drago mi je sto sam odigrao ovu igru i doziveo vrhunsko filmsko iskustvo, generalno i pored nekih nedostataka utisci su zaista pozitivni.

Znaci moja kratka recencija bi bila :

Dobro :

  • prica

  • atmosfera

  • likovi

  • mehanike borbe

  • “boss” borbe

Lose :

  • nedostatak mastovitosti i raznovrsnosti u gejmpleju i na momente zamoran gejmplej

  • neshvatljiv nedostatak auto-save opcije.

4 Likes

Fabrizio Tagliano, poznatiji kao pola covek, pola maltene :joy:

1 Like

Zadnjih dana sam poslije cetiri godine igranja sa prekidima zavrsio Gravity Rush. Igra ima odtedjen sarm, ali fizika I borbeni sistem se raspadaju pred kraj igre. I pored ovoga, veoma impresivna igra za konzolu kakva je Vita.

Takodje sam zapoceo SOMA, te sam u jednom sjedenju odigrao skoro pola igre. Nazalost, mehanika kada vas pod vodom ganja ovaj svjetlevi baja je tako ocajna I kao da je iz pakla izasla.
Elem, u jednom momentu gorepomenuti baja vas poganja, te trebate pobjeci od njega skroz do pocetka nivoa odakle ste krenuli. U pitanju jr nivo koji ide na tri nivoa/sprata, te sa po pet ili sest soba po spratu. Vim vas uhvati, smrt I vraca vas na pocetak potjere. Za sve ovo vrijeme, joy vibrira kao lud, slika se pomjera zato sto je baja pun magnetizma, a protogonista trci sa onim sway-om. Ne sjecam se kada sam zadnji put imao gasenje igre zbog nerviranja, ali ovo je izazvalo.

Inace Soma je izgleda jos koji dan besplatna i za PC (ne znam zasto su naslovili kao Film).

B92: Besplatno dostupan popularni horor film. Nema još mnogo vremena http://www.b92.net/tehnopolis/aktuelno.php?yyyy=2018&mm=12&nav_id=1487480

Pricao sam vec ovde, SOMA mi je ostao u glavi danima posto sam ga zavrsio. Bolja prica od vecine knjiga i filmova, atmosfera bremenita.

@iKaran Ko da se secam da su upatchovali opciju da te cudovista ne napadaju, ili da su manje agresivna ili tako nesto? Mozda za tu deonicu moze da se ukljuci…

. . . . . . . .

Elem igruckam pomalo Monster Hunter World ovih dana.

Prevazisao sam onu prvu, najgoru planinu nejasnoca i konfuzije. Sad je vec lakse, i dalje sam noob al barem razumem osnove. Ovo je jedan od onih igara koja prakticno ne moze da se igra bez wikija uz sebe.

Cudovista su bas impresivna, kako izgledom tako i ponasanjem. To sto su damage sundjeri mi ne smeta toliko, razumem da je to poenta. Igra te uci da citas njihovo ponasanje pa otprilike imas ideju kako ide borba. Za svaki njihov zig imas neki svoj zag. Ono sa ostrenjem usred borbe je najgori cim na pocetku, kao i sve ostalo, uostalom. Bas sinoc sam napravio armor koji ima na sebi skill da skrati animaciju ostrenja. Tako te uhvate u taj grind loop.

Najveci problem, kad MHW uporedim s Destinijem (jedina druga igra gde sam grajndovao), jeste sto vitlanje long swordom nije previse zabavno samo po sebi (dok mi je svako povlacenje oroza u destiniju donosilo mali endorfin kick). Kazu da svako od 14 (!) oruzja donosi potpuno drugaciji gameplay feel, tako da mozda nije losa ideja da probam s necim drugim.

Nisam se jos navukao. Ostaje da se vidi dal cu.

2 Likes