Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Ljudi fizicka kopija Destiny 2 nova u radnji za 5e.
Isplati se?

Da, ali budi spreman na akciji da uzmeš ekspanzije, pošto je vanila igra sada beskorisna.

2 Likes

Pa kako bre beskorisna

Pa sve ti je zaključano a i lvl ti je sada 600, a sa vanila igrom je oko 305 ako se dobro sećam

Bolje uzmi complete edition za 30e negde. To ti je y1 sa forsakenom i sa tim komotno mozes da igras ceo y2. Nije ti potreban season pass… ilvl je na 650 i pomera se za po 50 sa izlaskom nove ekspanzije. Za y2 su najavljene jos dve pored black armory. Ja sam bacio pare na sve pojedinacno, ali svakako, ako nemas ekipu, mozda je bolje da 5e potrosis na 8 zajecaraca :smiley:

Poceo witcher 3 iz pocetka, ovaj put sa expanzijama na ps, i ako generalno mrzim rpg igre iz dna duse, witcher 3 je nesto sasvim drugo.

1 Like

Nabavio sam i ja Witcher 3 sad pre par dana (doduse bez DLC-jeva) ali treba prvo da skinem update od 20 GB sto me malo mrzi , a i znam da je ogromna igra i zahteva dosta vremena pa sve nesto oklevam da je zapocnem.

Veruj mi, sto pre sebe nateras ucinices sebi uslugu. I ako nisi igrao ranije delove, pogleday recap kratki i preguraj prva 2-3h sata, gde neces imati puno predstavu sta se desava. Nakon toga sledi najbolja igra ikada po meni…

Gambit je bas napet…i veoma zabavan…

2 Likes

Dvojku sam odigrao (keca nisam) i bila mi je jedna od top 5,6,7 igara prosle generacije , mada moram da priznam da iako trojka izgleda bolje nesto mi se ne svidja u kom pravcu je otisla igra , previse se forsira taj otvoreni svet , ogromna mapa i forsiranje jednog te istog , dok dvojka je bila onako mnogo bolje izbalansirana , bila je neka igra polu-linearnog a polu-otvorenog tipa.

A meni se baš to u dvojci nije svidelo. Taj loading screen kad menuam regije, ovde je otvoren svet skroz, jedino imas loading screen izmedju skellige i kopna.

edit: koji si put izabrao u 2ci? roche ili iorveth?

Iskreno vise se ni ne secam bas toliko , ali mislim da je bio Roche.

al zato se izbor izmedju yennefer i triss ne zaboravlja

4 Likes

Samo pocni W3 i pisi usput :slight_smile:

edit: @n00dle #TeamTriss !

3 Likes

Ja poceo AC Odyssey, uzeo je na popustu jer me privlaci taj period u koji je smestena radnja ovog dela. U pocetku mi je bilo tesko da se pohvatam sa kontrolama i sta trebam da radim, sa interfejsom i sl. (jos sam odabrao opciju da nemam ikonice po mapi, nego sam moram da istrazujem pa tek onda da nadjem kuda trebam da idem za misiju i sta me okruzuje) jer nisam igrao prethodni deo uopste i nisam imao predstavu sta me ceka s obzirom da su menjali koncept igre pre dve god. Prvo sto mogu da kazem je da nemam osecaj da igram Assassins Creed. Sad kada sam se uigrao malo i sve leglo na svoje mesto, svidja mi se igra generalno, prelepi pejzazi, dugme da mozes sam da se sunjas kad hoces, bez da moras da ides od zbuna do zbuna da bi lik cucnuo itd. Pentranje je malo traljavo, ali ajd. (voice acting je ocajan) Ali cak iako mi se svidelo sve ovo, nemam taj osecaj da je AC igra, osecam se kao da igram neki drugi rpg i ne smeta mi jer nisam bio toliko vezan za prethodne delove i pricu generalno. Videcemo nadalje, za sada mi bas drzi paznju. :slight_smile:

1 Like

damn straight

1 Like

napokon sam uzeo :smiley: Koliko muke za 200G :grin:

4 Likes

Ko god je izabrao riđu je bolji covjek od mene. #teamjennifer

4 Likes

A ko je probao obje … :joy:

Mene je Jenn poslala kroz portal u jezero izvan drorca kada sam joj predložio da budu obe…hehehehe