Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Imaćeš dosta “muke” sa portalima :smiley:

Da li neko ima Uncharted LL, nosilac, da mi prebaci za veceras i sutra… Obrnucu je za to vreme, jer odoh na vikendicu i nemam sta da radim :frowning:

Za uzvrat imam da prebacim neke igre, pa cu dobrovoljcu poslati spisak raspolozivih :slight_smile:

OK, mene u Horizon neko zajebava. :slight_smile:

Radim sad questove za Hunting Lodge, pobio sam gomilu Glinthawk, uradio ostatak Questa, pa ajd nazad. U povratku me uoči ona enormna ptičurina i počne da me napada. Već par puta me napala, meni već dosadilo, pa ajd da je ubijem… Pola sata kasnije, ptičurina je mrtva. Masakr svuda po polju, nemam vise nijedan heal, nemam precision arrows ni materijala da pravim nove, potrošio sam oko 500.

Dođem lepo u Hunting Lodge, predam quest i počinje novi… Ubij tu ptičurinu opet… :smiley:

Sad sam ubio tri te ptičurine. Dobio sam 3 Coila koji daju dodatan damage, sve sam stavio na bow i boom, po 250 sa običnim strelama, jer mi ponestalo materijala za precision. Malo je reći da sad padaju bez problema :smiley:

Treba sad da idem u Pitchclif, ali mi se ne žuri, zajebavam se sa ostalim misijama. :slight_smile: A tu je i dlc sa NG+…

Bloodborne sam stigao u Nightmare of Mensis. Ubio sam sve što sam mogao do sad, mada nisam mnogo zalazio u Chalice Dungeon, jer su mi bas dosadni. To ću tek kasnije da se nateram da uradim. Ludwigs Holy Sword +9 je MVP :slight_smile: Jedino mi je Logarius bio problem da ga pređem, ali je i on pao nakon malo vežbe :slight_smile:

2 Likes

Imam ja, ne igram je trenutno dzabe mi stoji

Evo moje iskustvo sa Horizon Zero Dawn… poceo sam prije tri mjeseca. The end.

1 Like

Hvala Petre, ipak nisam otisao na vikendicu :slight_smile: Ako bude zatrebalo, pisem ti, a mogu ti nesto prebaciti i iz moje skromne kolekcije :slight_smile:

Vazi, ako budes isao javi se.
Sumnjam da nesto mogu da stignem da odigram pored Bf-a i Fife trenutno, ali dogovoricemo se ako ti bude trebala igra :relaxed:

Počeo AC Odyssey pre par dana. Sjajna igra

1 Like

Ljudi jel vredi sad igrati Star Wars battlefron 2015. Imam jednu dobru ponudu al sam skeptican dal i dalje ima igraca.

Sumnjam…

Zavrsio Strange Brigade sad pocheo Ashen!!!
Ja kao zbog dece uzeo game pass a ne skidam se :grin:

Meni je do jaja zarazna. Bolja mi od 2ke. Ne znam kakvo je stanje sa serverima sada?
Pogotovo zezanje s robotima :smiley:

1 Like

Aha ok. Jos samo jedno pitanje. Dark souls 2 scholar of the sin, da li je vredno igrati i kakva je uopste igra.

Dark Souls 2 je ok igra. Scholar of the First Sin je remiksovana verzija sa svim DLC i izmenjenim mestima protivnika i itema.

Zabavna je igra, ali Souls igre sa razlogom imaju reputaciju koju imaju.

Pretpostavljam da je rec o nenormalnoj tezinu. U svakom slucaju hvala svima a pomoci, vrv cu je uzeti pa da probamo, ako valja spremamo se i za trojku.

Eh, nije tako strašno, samo zapamti jednu stvar: Nije hack and slash. Ako negde zapneš, pitaj slobodno :slight_smile:

1 Like

Jel probao neko RE2 demo?

Ja ga skino, al ne smem od luke :smiley:
A prakticno legnemo u isto vreme, tako da nikakva vajda ni od toga.

Jedino mozda s psvrom na glavi, ugasenim tv-om i ignorisanjem njegovih beskrajnih pitanja sta radim…

2 Likes

Stavljam da se skida! Deca su tako… nesnosna. :confused:

1 Like

Ja probao i zavrsio za nekih 22 minuta. Nista strasno, haoticno i tesko kao sto pricaju. Ima municije na pregrst po 3 metka zombiju u glavu i dole je. Jedino je smor to sto moras da zavrsis za 30 minuta te sam pred kraj bukvalno trcao jer tajmer u meniju laze za par minuta, ne znam kako, te sam mislio da necu stici. Takodje zbog tog trcanja sam pola stvari preskocio ili zaobisao.

Ljudi neki saveti u vezi psvr sto se mucnije tice?
Kako da krenem postepeno da ne bih dolazio u neprijatne situacije?