Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Age of empired beta ne, ceka se na mec po nekoliko minuta, teksture nisu najsrecnije, itd itd.
W3 jeste kvalietna igra lai mi ne lezi, i to je to :sunny:

Zavrsio po ko treci put DOOM. Definitivno meni najbolja igra ove generacije, I u top pet ikada koje sam igrao.
Napucavanje je toliko zabavno, power fantazija servirana u 60fps, posto jelte, niko ne fantazira u 30fps.
Iako je centralna tema price pakao, ko god je ucestvovao u pravljenju igre zasluzio je svoje mjesto u gaming raju.

Cak sam naucio da igram sa misom I tastaturom, cak mogu reci da mi I vise lezi nego joy u ovoj igri, sa izuzetkom boss borbi.

Ako postoji neko da jos uvijek nije igrao, trebao bi.

2 Likes

Ja sam izgleda trajno zaglavio sa PS4 verzijom… negde u poslednjoj trecini, ima jedna bas teska arena sa kruznim hodnicima i teleportima.

Je l se susreo nekad neko sa ovakvim bagom? 😃


juce kupljena, danas pobjeda :slight_smile:

6 Likes

you lucky bastard…

3 Likes

Probao Rime koji je došao sa PS+ ovaj mesec i moram priznati da je igra odlična. Kome se svideo Journey, ovome će se obradovati. Meni se svidelo još što ima logičkih i platformskih delova u stilu Uncharted ili Tomb Raider, a na momente, verovatno zbog grafike, podseti na Zelda BOTW.

Prava mala poslastica za opuštanje.

2 Likes

Cak bi rekao da je na pc-u dosta lakse igrati. A usred uzivanja pomjerio sam fov na 120, igra je dobila potpuno novu dimenziju.
Savjet je da super shotgun do kraja upgradeujes, te da uradis 30 double kill-ova sa njom. Otkljucava se pucanje dva metka prije reloada. Doslovno sve ispred sebe meljes.
Ako bi nasao zamjerku, onda su to dosadnjikave boss borbe, posto su oni samo spuzve za metke, I trebas da prezivis dovoljno dugo koliko ti treba da ih napunis olovom.

Inace, poceo sam da se zezam sa Tomb Raider, igram na misu I tastaturi. Osim sto je sjajna igra, sada je dobila novu dimenziju posto igram na misu I tastaturi, tako da mi je svaka igra kao novo iskustvo.
Poprilicno sam se izvjestio u onosu na pocetak, tako da kontam ubzo da zagazim u Dishonored 2, iako mislim da cu se tu bas namuciti bez joya.

1 Like

U ovo vreme sledece godine, igraces Counter Strike. :smiley:

Interesantno je videti konzolne igrace da se navikavaju na misa, obicno je nekako obrnuto.

Igrao sam ja Doom i na PC-u, fantasticno je optimizovan za AMD, i jedna od prvih igara koje koriste Vulkan. I jes bilo ugodnije, ali sam ipak odlicio da nastavim na PS4 jer je vise nekako bazirana na akciji nego na preciznom nisanjenju. Nisam siguran da mis zaoravo donosi ikakave benefite tu za razliku od pixel-preciznih shootera.

Donosi razliku u close combat. I Fortnite sam pobedio sa dzojstikom na PC serverima. I tacno se oseti razlika izmadju konzolnih i PC igraca. Nisam imao problem long range, ali kad mi se priblize pa skacu oko mene sa shotgunom…mogu da se zapalim samo

Ovih dana igram CoD WWII mp, genijalan je! Ne pamtim da mi je neki mp ovako prijao. Mape su fantasticno dizajnirane, ali ih ima malo cini mi se. Sve ostalo je odlicno

1 Like

6 Likes

Namjerno sam napisao u odnosu na to kakav sam bio. I dalje sam noob sa mis+tastatura, ali eto, zadovoljniji sam sa sobom.
Sto se tice DOOM, mis I tastatura donose okretnije pucanje I laksi strafe prilikom igranja. Pisao sam vec da ova verzija koju sam ja igrao (CPY) kao da je imala problema sa muzikom, kao da odredjeni trigeri za muziku nisu radili kako treba.
Vjerovatno cu skinuti igru opet, samo ovaj put cu kupiti na Steam igru tako da nema mogucnosti da je do verzije.

Isto COD MP, odlican MP, sve potpisujem…:slight_smile: . Sto se mapa tice ako budem nastavio ozbiljnije sa MP uzimam Season Pass.

EDIT:

Trenutno je 2XP(soldier i veapon), verovatno preko vikenda…

Auh, mnogo mi se sviđa prva slika, mogla bi da posluži kao wallpaper. Na trenutak sam pomislio da je neka Zelda :smiley:

Meni osobno cod ww2 i nije nešto.
Prvo zbog izbornika tog,ako hoćeš igrat mp prvo ucitavanje zato i onda se želiš prebacit na zombije recimo,opet ucitavanje pola minute. Bolje je odrađeno u recimo u Cod Infinite warfare(koji je drugima jedan od najgorih,a meni možda ako ne i najbolji poslije bo2)
Druga stvar,meni bitna je recimo zombiji koji baš i nisu nešto,dok u cod iw je stvarno zabavno i sve je puno easter eggova i boss fightova,toliko je dobro da sam morao kupit season pass i preci doslovno sve…
Treca stvar,neke mape su stvarno dobre,ali ih ima malo.
I još jedna stvar što je možda najgore što svi koriste shotgune i nebi to bilo toliko lose da nemaju metke koji gore… puknes ga u noge i dalje je mrtav…
Sp u cod ww2 je stvarno odličan i ja sam ga zbog tog i kupio,ali ovo ostalo mi nije leglo,tako da i dalje igram IW
Rado bi mijenjao igricu ako ima netko iz Hr tko bi htio :slight_smile:

Uzeo si mi reci iz usta slazem se za SG, ne samo to nego jos gore mi je sto te sa shotgun-om skine sa 20-30 metara(precizan kao submashine gun- nije realno) jucer sam im j sve po spisku…Nadam se da ce to popraviti sa updateom…
Inace SP jos nisam presao ceo, negde na pola sam “odustao” (pauzirao), inace grafika kida, prelepo…pogotovo u HDR-u i 4K…

EDIT:

Imam sve mape(season pass) za IW, ali mi igra nije nesto, tacnije MP, a SP u IW jedan od najboljih SP-a.

1 Like


Vec postsvljena :slight_smile: @Akiris

@S.T.A.L.K.E.R @predator dajte neko poredjenje sa BF1 MP?!
Meni je BF1 bio odlican, ali i deprimirajuc. Ljudi me roknu iz nemogucih pozicija, a ja ne mogu meda vrcanog sa 2 metra :joy:

1 Like

Ne bi poredjivao posto MP u BF1 sam igrao - kratko(“ma niti toliko” :slight_smile: ) samo SP sam presao, probao par partija MP-a.

Btw…