Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

@MikiBanter Ali dobro čuvaj human effigy, veoma je skup za kupovinu i nije da se baš tako lako nalazi, tako da oprezno sa trošenjem. Imaš i prsten koji zadržava hollowing na nekih 80%, tako da je preporuka da njega postaviš, pre nego da koristiš intenzivno effigy.

Pošto ti je prvi put da igraš ovaj tip igara, kreni kao i svi ostali, kao kornjača sa dorbim štitom i nekim kopljem za dalji dohvat neprijatelja. Malo ih držiš na odstojanju i bockaš. Ako preživiš prvih 2-3 boss-a i dovoljno se izleveluješ, biće to nezaboravno iskustvo i obavezno navlačenje na ovakav tip igara :slight_smile:

3 Likes

Planiram sa drugom da pocnem DS 3. Nismo igrali prethodne delove. Da li time propustamo nesto bitno ili se mozemo slobodno upustiti u treci deo?
Drugar i ja smo zajedno obrnuli Bloodborne, ali nas je zesce smaralo povezivanje. Da li je i ovde isti princip za MP?

Stigao sinoc 15tak minuta da probam RE2 demo.
Nije dugo trajalo, al vec znam da ce igra super da mi legne. Dovoljno da sam spreman da natakarim PSVR na glavu i tako igram dok Lukac zuji oko mene.

1 Like

Ja u Dark Souls igrama 90% proveo kao “mrtvak” i retko kad sam koristio Human Effigy. Ginuo sam cesto pa mi se ne isplati da koristim to i da mi traje 5 min. :joy:

A za RE2 nema greske da ce da bude super. :slight_smile:

Iskreno, po meni bi bila prava šteta propustiti prethodna dva dela, ali ionako niko preterano ne pazi na lore same igre, tako da što se priče tiče nećete ostati puno uskraćeni. Suviše je to komplikovano ionako za razumeti, posebno nama običnim smrtnicima :slight_smile:

Možda najgore što ćete uraditi je da posle lepote grafike i dosta bržeg kretanja u DS3, neće vam se igrati prethodni delovi.

Što se tiče MP dela, nisam probao (osim standardnih invade situacija), tako da tu nemam komentar.

1 Like

Eh… Dark Souls 3 ima par stvari iz prvog dela, ali ono, ništa posebno bitno. Možete slobodno igrati, ali je glavni problem sa DS3 to što je kretanje i borba brža nego u prvom i drugom delu, jer vuče više na Bloodborne. Ako budete igrali starije delove, može vam delovati kao da je lik mnogo sporiji i teži.


Znam da nije tema ali uzeo klincu ovaj dzojstik i moram da kazem da je mnogo ali mnogo lep!!!
:grin:

12 Likes

bas je mocan i ovako na slici a mogu misliti tek uzivo

Xbox je uvek imao dobre kontrolere…

Kao uzeo za “klinca” :grin:

Ljudi, zanima me koje stolice ili fotelje koristite dok igrate igre?
Desi mi se cesto da sedim i da se ne pomeram recimo 4 sata pa i vise, i mnogo mi je nezgodno sa ovom mojom foteljom, dve me boli posle toga.
Predlazete li vi neke “gaming” stolice ili neke druge udobne na kojima sedenje od vise sati ne predstavlja problem?

Merkam vec danima BF4, te hocu da ga skinem, te necu. Plasim se da me ne razocara, jer cu da ocekujem od igre isto sto sam ocekivao i kada je izasla…

To je tacno, nego sam mislio da ga nije mozda pregazilo vreme i sl. Stavicu veceras na download.

Da l’ da se smejes ili da places hahah

BF4 je jedno 2 decenije ispred Bbf1 i bfv. Mnogo je dobar i dan danas, tj najbolji BF trenutno. Jedini pravi u zadnjih 5 godina.

1 Like

Posle TLoU Remastered koji me je odusevio igram prvi Uncharted i bas sam razocaran. Necu bas reci tesko smece ali smece je svakako :slight_smile:

Lebe mekani pa nemam sta da pohvalim osim grafika koja je za ono vreme dobra…Kuku lele kupio sam sve cetiri igre i vec kod prve sam izgubio moral :grin:

Sto se tice TLoU nadam se da ce u dvojci bataliti foru sa paletom, merdevinama i krkacama :grin: i da ce umesto toga na 4-5 mesta ubaciti neko smisleno mozganje. Msm nisu to mane ali je stvarno previse tokvih stvari u igri…

Eh, prva je najgora. Već od druge postaje bolje.

Uncharted 2 mi je najjaci u serijalu, pa onda cetvrti deo.

1 Like

Sto se stolica tice nema pomoci, sedenje je generalno lose. Tj staticno sedenje, da preciziram. Diskus herniju ce imati bar 50% ovog foruma. Ja igram duboko zavaljen u dvosed ali ne valja to. Jos gore je kada ne primetis da ti je neudobno.

@n00dle zar ce RE2 uopste imati VR mode?

Fotelja koja se obori u poluležeći položaj i tv na zidu, nema fule kod mene. :slight_smile:

1 Like