Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Ne da ja znam. Mislio sam na cinematic mode, jer ne mogu takvu igru na tv-u da igram dok se luka vrzma po sobi.

1 Like

@Shamso69 koja crna stolica ili fotelja, krevet je zakon. Ja se zavalim u krevet i pičim samo tako igranje.
Pa zašto sam kupovao konzolu nego da mogu ko čovek da legnem i da se igram :smiley:
Dokazano da mogu da se igraju i MP igre bez problema na ovaj način :smiley:

1 Like

Ma ne mogu na krevetu, volim da budem skoncentrisan, a i malo mi je daleko TV…

1 Like

E bravo isti slucaj i ja sve iz kreveta :wink: , doduse ja imam i malu sobu 4 x 2 pa osim kreveta , jedne komode ili radnog stola sa televizirom i konzolom malo sta i moze da stane , mada meni definitivno ne fali prostora , isto igram zaboden u krevet sa neka 2 metra , 2,30 razdaljine odprilike.

Ja recimo ne mogu ni da igram sedeci , jer ne volim da sedim , ono i kad sedim samo gledam kad cu da se opruzim i da se zavalim , pa tek kad se zavalim onda mogu da se opustim i da se udubim u igru, film, knjigu ili sta vec.

Ja imam neku fotelju koja moze malo da se zabaci unazad, ali gledam po oglasima ove stolice za gaming sa jastucicima za ledja pa me zanima da li pomaze to…

Poceo dark souls ispocetka sa Sorcecer( ako sam dobro napisao). Igra je neverovatno teska ali prezanimljiva. Previse sam fulao kad sam prvi put zapoceo. Daemone baci jos neki help slobodno :grin:

Šta si uzeo kao Starting Gift? Ako uradiš ovo što sam ti napisao bi trebao da budeš OK za početak.

Kod lika koji se nalazi levo od one velike rupe možeš da kupiš štit ili oklop ako baš hoćeš da izgrinduješ za njih. Kod njega imaš i merdevine uz koje možeš da se popneš i imaš Chest u kome se nalazi upgrade material za tvoje oružje, ali ćeš to moći tek kasnije da radiš.

Ako igraš online čitaj poruke po podu i obrati pažnju na one mrlje gde su ljudi umirali.

I da, ako imaš 2 oružja koja su iste klase, kao recimo 2 Dagger, u obe ruke i ako imaš dovoljno visok stat, možeš da pritisneš Y dvaput, pa da uđeš u Power Stance. Tu koristiš oružje u obe ruke i imaš nove poteze. Takođe, jače biješ. Ali nemaš štit.

Lock on je dobar ako se boriš sa jednim ili dva protivnika, sa više je loš. Takođe, Dodge se menja u zavisnosti od toga da li imaš lock on ili ne i u koliko smerova možeš uraditi dodge.

1 Like

Ako ne zaspite iste sekunde kada legnete u krevet ne znam kojim poslom se bavite ali vam zavidim. :smiley:

1 Like

Odradio sve tacno kao sto si mi rekao a za gift sam uzeo neki prsten sto mi daje vise hp-a. Prvi put kad sam igrao zesce sam zaglavio na chekpointu kod neke babe, posle se spustim merdevinama i sve na dalje mi je nenormalno tesko da predjem. Malo sam izguglao pa sam video da sam dosta toga i propustio. Za sada mi sa ovim mage ide dosta lakse nego sa knight al videcemo jos. Jel trebam svakog neprijatelja da ubijam ili da izbegavam?

Eh, kako hoćeš. Možeš da izbegavaš, ali se može desiti da budeš underlevelovan.

Јel neko našao na MS store-u ovaj free trial za CoD Black Ops 4 ?

Mislio sam da sam jedini. Volim fizicke aktivnosti, ali kad dodje do sjedenja ono me naprosto ubija, iste sekunde trazim nacin da se zavalim, najcesce sam u nekom polu lezecem polozaju i kad igram, citam, gledam film i sl.

Jel igrao/igra neko darksiders 3? Dajte neke utiske, igrao sam prva dva dela i bili su zabavni…

Odigrao sam Darksiders 3. Meni je igra baš legla, lagano napucavanje, fazon souls igara sto se skupljana resursa tiče ali taman da ti igra ne bude kao predhodni deo. Preporuka za sve koji su odigrali predhodne delove

@MikiBanter moj ti je savet da ne preskačeš protivnike nikada, posebno što ti je ovo prvi put da igraš ovaj tip igara. Svakog eliminiši, pa ako zatreba i ponovi nekoliko puta, samo da bi bio što veći nivo. Veruj mi biće ti mnogo lakše kasnije.

Šteta da si prešao na Sorcerer-a, on samo deluje lakše, ali imaćeš puno problema sa boss borbama, posebno sa onima koji su brzi, jer od njih nema puno bežanja i vremena da baciš magiju.
Neke smernice za početak, iz Majule se vrati putem koji si došao i završi oblast sa vitezovima koji izgledaju kao Španski konkistadori, tu imaš dva boss-a. Posle ovoga se vrati u Majula i kreni ka oblasti sa velikim vitezovima (opet dva boss-a), ona se nalazi preko puta od ove oblasti i ima direktnu povezanost sa sledećom celinom za progresiju, u pitanju je pećina sa gusarima.

Obavezno unapredjuj deo koji ti dodeljuje slotove za magiju, jer će ti trebati opasno mnogo magija kako budeš napredovao. Ako budeš išao samo svetlom stranom magije, bojim se da će ti drugi deo igre biti malo teži, ali uvek možeš da se prebaćiš na tamnu stranu i piromancy, pa da tako olakšaš stvari.
Nemoj nikako zanemariti i neko sekundarno oružije pored magije, šta god to bilo, nikada nećeš imati dovoljno magije za ceo nivo da prodješ i očistiš neprijatelje, moraće da padne i neki bliski susret.

2 Likes

Samo da te podsetim… Krece Sezona 16 Veceras :wink:

1 Like

Isti slucaj i ja sam oduvek voleo fizicku aktivnost ali da sedim nema sanse , ili sam fizicki aktivan (ono setam , igram basket, radim sklekove, zgibove il bilo sta) ili lezim zavaljen na krevet , nema nista izmedju.

Inace stigao mi je danas novi GoW ,ajde bas da vidim i to cudo :wink:

Konkretno GoW 3 mi je bio jedna od najboljih igara koje sam ikad odigrao , igra mi je bila perfektna , za cistu 10-ku , pa sad nema razloga da i ovaj novi nastavak ne bude super.

Hvala druze na pomoci i tebi i daemonu. Za sada sam se malo navikao, trenutno farmam lvl u forestu. Probao sam isto i clerica ali sacuvaj boze kolko je on slab, ili samo nzm kakav mu je stil igre. Usporio sam dosta tempo i zagledam svaki cosak da be bih nesto propustio. Videcemo za dalje sta i kako.

Pojavila se Dark Souls triologija (Collector’s Edition).
€499.99

Dzabe :slight_smile: