Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Evo da i ja probam demo. Od re serijala igrao sam samo re5( mozda 10% presao nakon toga smor)
I fantasticni RE7 koji me je odisevio, top 5 horror igara po meni. Ako me i ovaj dio odusevi mozda padne neka kupovina.

2 Likes

Igra li se idalje ovaj Titanfall 2?
Imam ga ali ga nikada nisam ni skinuo do danas.
Probah mp, pa mi se svideo, nego me buni malo igra, moze neko da pojasni koga i kako treba da ubijem , posto pucam pola sata na neku gromadu od titana, ne pomera se…koja je razlika izmedju titana i onih malih…itd, ukratko sve sto je bitno

1 Like

Diablo 3 Sezona 16 se przi i Battlefield V
(Diablo uvek drzim otvoren za Public pa ko igra nek slobodno uskoci u partiju da malo tamanimo horde zla)

Velika šteta što nisi ranije probao igru. Definitivno jedan od najboljih MP naslova koje sam igrao.
Možemo da probamo zajedno, taman da se podsetim starih dobrih vremena, a preko chat-a dobiješ instant uputstva šta i kako raditi :smiley:

Što se protivnika tiče, imaš 3 vrste - AI pešadiju, pilote koje kotrolišu živi protivnici i Titane koji su generalno pod kontrolom pilota kada se nalaze u njima, ali se može desiti i da su AI kontrolisani, kada pilot ne uspe da uskoči u njih.

Za pešadiju i pilote koristiš primarno oružije i pištolj, a za titane imaš specijalno oružije (anti-titan se zove) koje nanosi veliku štetu titanima. Pogledaj podešavanje svakog pilota, imaš 5 slotova za razne kombinacije.

1 Like

Hmmm, kako na kojoj platformi, ali MP na Xbox-u i dalje radi odlično.
E sad, na stranu MP, obavezno odigraj kampanju. Nećeš se nimalo pokajati. Sa ovom rečenicom se već ponavljam, ali zaista jedna od najboljih kampanja na ovoj generaciji konzola.
Uz malo sreće, završićeš je za 10-tak sati, pa ćeš tada znati dal’ si za MP ili ne, a i dosta od mehanike igranja će ti biti blisko, jer te SP deo polako vodi kroz sve Titan klase i oružja, pa lepo i natanane naučiš sve.
Što se MP dela tiče, @Zoorulee ti je sve pojasnio, ali trebaće ti 10-tak mečeva čisto da pohvataš konce.

1 Like

Da li je potrebno prvo Titanfall (1) obrnuti? Ili je dvojka daleko bolja?
Uvek me privlacila, ali nikako da je uzmem…

Ne moras.

Titanfall 1 nema sp, ima samo neki horde mod koji ima malo price.
Titanfall 2 ima jednu od najboljih singleplayer kampanja u ovoj generaciji, bar kada su u pitanju fps igre. Multi je takodje veoma zabavan, steta sto se u svu tu mobilnost umjesala ljudska ruka, pa vecinom svako zazume po jedan krov I reseta po tlu.

1 Like

Nista pocinjem danas kampanju, pa da vidimo kako ide :grinning:

1 Like

Po vasem misljenju, koliko vredi ovaj nalog (kompletan)?
Tacnije, koliko bi vi dali za ovo?

50€…

1 Like

Ja ovih dana gustiram novi GoW (trenutno sam se iz Alfhajma vratio u Midgard), igra je stvarno vrh , mada moram da priznam da koliko god ova igra bila dobra da sto se tice gejmpleja nije ni blizu GoW 3, imam utisak da je gejmplej u GoW 3 bio nekako dinamicniji, raznovrsniji i zabavniji (i sto se tice mehanike borbe i sto se tice “boss” borbi, i sto se tice platformskog dela pa i slagalica , mada opet jos uvek nisam predaleko odmakao , videcemo do krja igre) , u svakom slucaju nekako mi je bolje legao, u svakom slucaju vrhunska igra svakako i verovatno cu je obrnuti vise puta sto generalno bas retko radim, znaci igre moraju biti bas gotovo perfektne da bi za mene imale “replay value” , to su zasad bile GoW 3, Uncharted 2,3 (verovatno cu i U4 odigrati jos koji put), Metal Gear Solid 3, Metal Gear Solid 2, Assassin’s Creed 2, Assassin’s Creed 4 : Black Flag , GTA San Andreas, Batman Arkham igre , a verovatno ce im se i ovaj novi GoW pridruziti.

Je l bi ga prodao za 45?
Ja bih uzeo sam zbog gta i until dawn

Pa kad kazem gejmplej uopste ne mislim na kombinacije poteza u borbi , vec mislim da je borba u GoW 3 bila dosta dinamicnija i zabavnija , recimo sad Kratos se krece kao tenk , nema ni dugme za skok (sto je po meni zaista propust) , takodje i kamera tokom borbe bas zna da bude idiotska, ono dolaze ti protivnici sa ledja i ti dok se okrenes ceo ili dok okrenes kameru ovaj te vec nabode, u trojci je to bilo mnogo bolje odradjeno, kamera je bila automatska , savrseno pratila tok i uglove borbe i na temu je bilo samo da ih lemas, i u tom smislu mi je ovo korak unazad u odnosu na GoW 3.

Igra jeste super i vidi se GoW pecat, te neke osnove sto su cinile srz serijala su zadrzali ali nekako imam utisak da je igra izgubila onaj dinamican gejmplej i hack ‘n’ sles smek kakav je imala ranije, nekako imam utisak da su pokusali da “uozbilje” igru sa realisticnijim gejmplejom sto po meni nisu trebali da rade.

Ali opet da me neko krivo ne shvati da je igra odlicna zaista jeste i daleko od toga da se sad nesto generalno zalim na igru.

Meni i vecini nas na forumu koji smo igrali GOW se bas taj novi pristup i gejmplej svideo vise nego stari…

2 Likes

Ma ne prodajem ja,nasao sam na razmeni. Daje mi covek za 6500 din. Mislim da je malo puno :confused:

Mnogo brate

Pre ovog dela GOW je bio linearan i moze se reci ogranicen sa brojem poteza i putem igre, dok ovaj gow 4 je veliki, opsiran sa oruzijama , potezima, zadacima… ja sam pred kraj igre i necu da idem da je predjem jer je odlicna, sto
vise da istrazim i otkrijem.

Igrao Dead Cells za vikend, odlicna igra. Vrlo fluidan gameplay. Cak inspirisao i Lidiju da proba jednom, islo joj mnogo bolje nego sto je iko ocekivao.

Dosta sam los igrac, ne uspevam ni onog prvog bossa na mostu da pobedim. Al zanimljive su ove roguelike igre, sklepas nekako usput solidan build, dobro ti ide, mislis bice ovo pobednicki run, i onda te sledeceg trenutka strefi takva kombinacija protivnika i rasporeda hodnika da te utabaju dok si trepno.

Al prija mi sto je svaki sledeci run neobavezan, ako brzo umres nikom nista. Tek tamo negde kad prodje 15-20 minuta pocinje da ti bude bitno da prezivis, i onda krene da raste tenzija.

Napkon još neko da probao ovaj dragulj od igre.
Ja sam se neko vreme dobrano bio navukao na Dead Cells.
Pretpostavljam da je igraš na Switch-u, savršen je format za ovakav tip igara.

Meni je dobitna kombinacija bila dva dodatna tureta, koje možeš da baciš na platformu gde se nalaze protivnici i da posmatraš kako umiru. Ovo je jako korisno za boss borbe i za neke više nivo-e, gde te protivnici samelju za par sekundi. Definitivno produžava život.

Takodje nekako sam uvek gurao dve grane crvenu i ljubičastu, a zelenu samo par nivo-a tek da se maksimano iskoristi bonus koji daje.

Ako ti se svidja ovakak tip igara, probaj i Enter the Gungeon, opasno je dobra igra i definitivno sledi navlačenje kao na Dead Cells.