Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Heh jeste, Switch je ko stvoren za ovakve igre. Jarke boje i veliki oblici, tacno se vidi na koju platformu su ciljali.

Nazalost, nemam Switch. :grimacing:

Jep, 2 turreta melju.

Linearan pristup je daleko bolji kod ovog tipa igara , jer sa linearnijim pristupom igra je mnogo vise “story driven” i dinamicnija i prosto te tera iz cuga da je predjes , ali srecom i novi GoW je vise linearan , otvorenija je malo nego GoW ali nije nikako “open world” igra kao GTA , RDR ili Witcher 3, to bi definitivno upropastilo igru i serijal i srecom toga su bili svesni, jer GoW igra treba da bude jedna dinamicna “story driven” h’n’s igra sa posebnim smekom a ne GTA klon samo smesten u mitologiju, generalno tih “open world” igara i GTA klonova ionako ima previse pa ne moraju i GoW sad da inficiraju i upropaste time.

E nego sinoc sam izasao iz unutrasnjosti planine i savladao onog ogromnog zmaja sto bljuje munje i to je bilo bas onako epski , bas onako woooow i tacno ono sto ocekujemo od GoW serijala i zasto toliko svi volimo taj serijal.

Zasad na mene najjaci utisak u igri ostavili ona simpaticna vestica sto zivi u kucici u sumi ispod one dzinoske kornjace i taj deo u unutrasnjosti planine i bitka sa zmajem

Naravno da nisam mislio na tip GTA … ovo sto su uradili je ekstra mozda malo povece ali je potaman.

Mene je oduvao prvi lik koji ti pokuca na vrata u igri. :smile: Bukvalno. :joy: Vec tu sam bio odusevljen. Inace presao igru na 100%, sad sam na ng plus na najvecoj tezini negde na pola igre. Najtezi su mi oni najobicniji neprijatelji jer ovde po default-u se “napune” vatrom i ti kad ih udaris, eksplodiraju ti u facu i to je maltene insta kill.

Alal ti vera ti bas imas strpljenja i zivaca, ja kad zavrsim igru sigurno ce odigrati jos koji put ali na “easy” , cisto malo da uzivam u prici, predelima i istrazivanju bez nekog narocitog stresa i frustracija.

Inace sad sam stigao u Helhaim i tu sam stao za danas , covece ovo je bas igra ipo.

E da nakon sto sam nabacio “Ostrice haosa” koje su na neki nacin i obelizili ovaj serijal igra je nekako postala dinamicnija i poput starih GoW nastavaka.

Vidim da neki svetovi ne mogu da se otkljucaju , pa verovatno su nesto sacuvali i za nastavak, iskreno sto se mene tice voleo bi da vidim nastavak u neko dogledno vreme.

Inace ako izuzmemo PS3 remastere koje sam odigrao od kako imam PS4 (a koje nisam imao prilike da odigram jer nisam imao PS3)ovaj GoW je uz Uncharted 4 verovatno zasad igra generacije.

1 Like

Zapoceo ovu novu sezonu u diablu sa witch doctorom. Pocetak katastrofa izleti mi neka demoncuga sa kiler pa moj nick. Ubi me al teramo dalje lvl 22 za sada. Inace kako stoji overwatch na xbox one. Igra li se to i dalje?

Negde sam citao da treba preorder da bi se igrao?

Skida se i meni, sad ako ne može da se igra, pada preorder oma :joy:

Od 1og je otkljucan demo za sve. Trenutno je taj VIP za one koji su uradili Pre-Order.

Pa jel isto, mislim skinem i čekam prvi, ili će biti drugi?

Isti klijent samo ce biti neki update pre tog kad krene za sve.

1 Like

Čekamo prvi onda, nekako mi se ne preorderuje, imam neki osećaj da će biti fail…

1 Like

Jako sam sumnjičav prema tim mp coop igrama, division mi je baš seo, mada ovaj drugi nisam ni trailer odgledao…
Od takvih igara jedino borderlands, ovo ostalo sve nekako meh…

Kakav je ME:Andromeda spram prva tri dijela, da igram ili da zaobidjem? :sweat_smile:

Igra je ok ali nije ME. Znaci kreni da je igras kao da prvi put cujes za sve to. Ja ti to kazem kao fan ME serijala.

I ja sam takodje fan, drugi dio mi je nekako najjaci od svih :slight_smile: Nista, oprobacemo pa javljam utiske…

Dobra je Andromeda i jeste ME , igra je isto veoma dobra ali ne treba je gledati kao neki reboot fransize , nesto novo revolucionarno (kao sto je bio ME1 svojevremeno kad se pojavio) vec samo jos jednu epizodu u serijalu.
Sto se mene tice igru su trebali da nazovu ME4 : Andromeda , znaci prvo da stave ME4 pa tek onda podnaslov Andromeda.

Definitivno ne treba propustiti ako volis bilo sta vezano za ME.

Da li Titanfall 2 trebam uzeti uz neki DLC ili je dovoljna klot verzija, za uzivanje u igri?

1 Like

Samo klot i udri.

1 Like