Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Zali boze para i za DLC dosta ti je i to. Samo rokaj.

Ja sam presao. Kao neko ko voli ME serijal ovo nije to. Tamo sam vodio Sheparda koji je bio bad-ass a ovde vodis klinca/klinku smesteni u svet ME. Poredjenje radi Imas Umri Muski sa Brus Vilisom i zamisli remake Umri Muski sa Justin Biberom :wink:

Kao sto @MitraljezaC rece igraj kao da nije ME i ne ocekuj da se povezes sa likom kao sa Shepardom.

2 Likes

Od jutros RE 2 je na nalogu. Samo je pokrenuo grafiku da vidim. Večeras kada se vratim iz kafane, slušalice na glavu i udri

4 Likes

Uzeo se Titanfall 2.
Mogao bi se veceras malo probati i zagrebati jedna od najboljih kampanja ove generacije :slight_smile:

Zamenio sam je sa Dying Lightom (koji uospte nije los), ali svakako mislim da se necu pokajati :slight_smile:

1 Like

Da budemo realni, ne bih znao koju da odaberem izmedju te dve igre

Dying Light sam igrao nekih 15ak sati i onda je uzeo i drugar da igramo zajedno i nikako… On svoju prodao, ja vec ispao iz price, a ne krece mi se ispocetka.
Inace, za tih 15ak sati sam zaista uzivao. Planiram svakako da je nekada opet uzmem, uz DLC i obrnem :slight_smile:

Nisi je presao do kraja?

Danas poceo malo da igram GR: Wildlands… Ovaj UbiSoft treba zaobilaziti kao kugu, svaka igra na isti fazon. Otkljucaj checkpoint, skupljaj materijale, toliko i toliko bossova dok stignes do glavnog, open-world mehanika itd.
Kakvo smece, pu…

1 Like

Nisam… Nesto sam stao i ispao iz price… I nije mi se nikako dalo ispocetka :frowning:

Los Wildlands? Mene ceka, probao sam ga, dobro mi delovao…

Ja Ubisoft organski ne podnosim. Atmosfera mi nikako ne odgovara zbog preteranog insistiranja da u svaku scenu svake igre primene iste tehnički prenapucane grafike, statistike, velika slova i slične gluposti.
U igrama volim realan i jednostavan dizajn, a to kod Ubisofta ne postoji.

1 Like

Bukvalno, GR:Wildlands mi je bio takav smor da mi je bilo lose, ubio par bossova i vise nikad nisam upalio, svaka misija ista, sakupi intel, zauzmi compound i rijesi bossa koji je prelagan…

1 Like

Igrali ste sp predpostavljam, ja sam prelazio sa jos 3 lude glave i bilo je urnebesno :smile:.

Upravo to, ja sam sam igrao i njesra je preso par bossova i nisam vise, ali mp je druga prica, ako imas sa nekim da igras vrh je

Koja vam je najstrasnija igra koju ste igrali?

Tema RE2 me podstakla na ovo pitanje…

Meni Outlast 2, ubedljivo… Skakutao sam sa troseda u sred dana :slight_smile:

1 Like

Da,u outlast-u su bas uboli tu horor atmosferu da si konstantno pod stresom i najezen…zamisli da ima VR.
Ali ako si igrao bez slusalica propustio si jos 50% straha vise :grin:

Meni Alone In The Dark. Nakon toga sam batalio horore, mada sad mi se nesto igra ovaj RE2… Cisto da probam.

Meni iskreno Dead Space nije bio ni blizu Outlasta.
Outlast 2 nisam usepo da zavrsim, jer me previse drzalo napetim. Iako sam igrao sa jos 3 druga, nije bilo nimalo prijatno… Takav osecaj da bih najradije da kontroler drugaru, da on zavrsi…

Hehe, da, Outlast je jedan od najgorih zbog konstantnog mraka i sakrivanja. Igre u kojima nemate oruzje su najstrasnije.

Dead Space je bio meni strasan jer sam lose rasporedjivao municiju.

Uhh , volim horror uopsteno, i igre i filmove, tako da sam ih dosta odigrao, ali najbolje:
1.Outlast 2: ona atmosfera je nenadmasiva, bukvalno sam je 3-4 put odlagao od pustog straha, 10/10 jedva cekam sljedeci dio.
2.Outlast(main+dlc):takodje je igra vrh, jedino sto je ta atmosfera manje strasna u odnosu na drugi dio.
3.Resident Evil 7: nakon prelose 6 nisam mislio da cu je igrati,ali taj first person je dodao igri car, volim kad igra ima atmosferu i drzi me pod tenzijom konstantno. Takodje se radujem RE2 remake.

Ostale manje vise mi ili nisu legle, ili su pune jeftinig jumpscareova.

1 Like

RE7 u VR-u, onaj deo u mrklom mraku gde ides do potkrovlja kroz napustenu stracaru, i znas, ZNAS, da ce nesto gadno da te saceka, pre ili kasnije.

Srce mi bilo u grlu, bukvalno sam mileo ledjima uza zid. Taj osecaj ranjivosti koji ti VR daje je nenadmasan.

Trebalo bi upozorenje za srcane bolesnike da ide uz psvr verziju.

3 Likes