Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Potpisujem svako slovo koje si napisao za Shadow of the TR.Dosadno bre :rofl:
Flashback :grin:
lesa

Nov '18

Meni se ovaj deo uopste nije svideo i od polovine igre sam igrao na silu samo da bih je presao,korak unazad u odnosu na predhodna dva dela…

1 Like

Ja teram Destiny 2…trenutno sam na dva questa za pvp oružja…luna’s howl hand cannon i redrix broadsword pulse rifle…pred sam sam kraj jos samo da dostignem zeljeni rank u pvp competativu…mnogo bre zarazno ovo…

1 Like

Nakon duzeg perioda odlucio sam da se iskusam u tekken7 online i prosao sam odlicno. Od prvih 10 kvalifikacionih meceva dobio sam svih 10 :grinning:. Samo Lars i eventualno Yoshimitsu. I vratio sam se na dark souls 2 scholar of the first sin nakon krace pauze. Lvl 21 sam za sada i ide mi swsvim ok. Al to “ok” vrv nece trajati dugo :joy:

Ljudi jel moze pomoc za dark souls. Zanima me kako da stavim 2 spella u isto vreme, da mogu da menjam izmedju soul arrow i great soul arow. Pise mi da imam 2 slota al nmg nikako da ubacim spell.

Ideš do bonfire, i imaš tamo opciju da staviš spell. Ne sećam se tačno kako se zove, ali tu stavljaš spellove.

Msm da pise attune spell al mi ne dozvoljava vec mi samo zamebi spellove.

Da li imaš dovoljan Int?

Mora da se budži Intelligence da bi se koristile čarolije (potreban je i štap naravno).
Za najjače magije treba Intelligence 50, a za one osnovne dovoljan je 10.

Što se tiče više magija, mora da se budži Attunement, da bi se otključali dodatni slotovi za magije. Za dva slota treba Attunement 12.

Int mi je 16 a attu mi 14. Jos mi i pise da imam dva slota koja nmz kako da iskoristim.

Koliko slotova ti zauzimaju spellovi? Možda ti jedan zauzima 2 slota a drugi 1?

Ili, možda je malo glupo pitanje, ali, da li si probao da pritisneš desno da selektor slota pređe na desni slot pre nego što si odabrao spell? Recimo, na prvom slotu ti je jedan spell. Po defaultu kad si na bonfire čim odabereš spell stavlja na prvi slot. Moraš da odabereš drugi slot pritiskom na desno i tek onda drugi spell.

Uspeo sam, na pogresan nacin sam pokusavao da stavim spell :expressionless:. Lvl 34 sam sada i uspeo sam da ubijem prvog bossa, lost giant. Tri puta sam riknuo od njega na glupost al ok. Ubrzo sam naleteo i na drugog bossa nekog lika sto ga je ptica donela. Njega mi je vec dosta teze da ubijem al videcemo kako ce biti. Od oruzija imam neki metalni stit i nasao sam mac koji inflictuje burn.

1 Like



I dalje prelepa igra :grin:

6 Likes

Prva fotka je nadrealna!

1 Like

Izgleda da ti nešto pogrešno radiš, jer ako igraš sa likom koje je Mage, nema mačeva, već isključivo samo magije, drugačije će biti problema. Mač samo da pripomogne i da se sačuvaju spell-ovi, jer su prilično ograničeni.
LVL 34 je baš visok nivo, za oblast gde se nalaziš, izgleda da si se nafarmovao dobrano duša.

Ako ti nije problem, pošalji SS statitsika koje imaš i oružija, da možemo lakše da pomognemo.

Ja isto igram Forzu kad god mogu, juce instalirao na pc-u i super je stvar sto kad imas game pass, mozes da preuzmes igru na kompu kao sto bi i na konzoli. Prebacio mi se i sav sadrzaj i progres koji sam ostvario na konzoli sto je super. Jedino ne znam da li ima crosplay izmedju pc-a i konzole. Ali videti igru na ultra podesavanjima u 60fps-a je stvarno brutalno. Inace, ja negde 180. level dogurao. Ako neko igra jos neka javlja. :slight_smile:

Nije problem, slikam kad dodjem kuci. Sad kad to kazes i mene brine, imam statistiku warriora a igram mage :joy:

Izgleda :slight_smile: čitajući tvoje odgovore, deluje da bi ti odgovarao Pyro build, odnosno vučeš na podešavanja za Piromana :smiley:
Tamo je ipak osnova warrior sa dodatkom vatrenih magija, nije preterano zahtevan nivo za magije. A može lepo da se služi oružijem. Bio je veoma aktuelan u vreme igranja DS2 i dosta ljudi ga je koristilo.

Evo slika, situacija je i gora nego sto sam mislio izgleda :joy:

UH, je jedini komentar koji ti mogu dati za raspodelu poena :smiley:

Napravio si paklen mix, a nisi otišao praktično ni u jednom pravom pravcu.
Imaš deo koji vuče na strenght/dexterity i to je ok, kada praviš mašinu za ubijanje, ali za takvog lika ti nedostaju prve 3 stvari:

VGR - Vigor (povećava HP - hit/health points, odnosno koliko imaš zdravlja), ovih 6 je jako malo i pod hitno ga povećaj do 10, šta god radio i na koju god stranu krenu.

isto važi i za END - endurance (ovo je jako bitno za staminu, odnosno koliko udaraca možeš da napraviš pre nego što ti se lik ukopa u mestu i nestane mu daha, veruj mi da nekada jedan vezan udrac vredi mnogo više). Ako se opredeliš da dalje ideš na strenght, onda ovo moraš dobrano da pojačaš, ali ako ostaješ na magiji, onda nije presudno i nisi pod moranjem da ga pojačavaš dokle god ne zafali taj jedan dodatni udrac/bacanje magije.

VIT - vitality (ovo je vezano za težinu opreme koju možeš da nosis), sve do 70% je ok, posle toga kreće takozvani fat rolling - sporo kotrljanje/izbegavanje. Ti si sada na 47.5, što je jako dobro, ali verujem da ako bi ubacio neki malo teži oklop, da bi ovo jako brzo prebacilo 70%.

E sad, sledi odluka šta dalje raditi. Po statistici koju vidim, definitivno si otišao u pravcu magije, samo ti nedostaje FTH - faith, da bi ista bila dovoljno efektivna. Pojačaj ovo za početak i bićeš daleko ubijitiji.
Mislim da ti je to najbolji pravac koji možeš odabrati sa ovakvom raspodelom statitike.
STR - strenght i DEX - dexterity, nikako više nemoj dodavati poene, ako ideš u pravcu magije, neće ti biti potrebni, barem ne u dogledno vreme ili dok nenadješ nešto što baš zahteva da pojačaš ove statitike. ATN - atunment su poeni za magijske slotove, drži ih na parnom broju, mislim da do pola igre komotno možeš da budeš sa 16 i da će sve biti više nego ok. To su 4 slota za magiju, ako se dobro sećam. Tako da je tebi ostalo da ubaciš samo jedan poen.

Sve u svemu, sa ovim što si uradio, nisi mnogo pogrešio, samo moraš da napraviš fina podešavanja i biće super magijski lik. Dalje je da se opredeliš, svetla, tamna ili pyro strana medalje :smiley:

Nadam se da sam pomogao.

2 Likes

Ne volim kola i trke ali ovo izgleda fenomenalno.
O kojoj igri je rec? :grinning: