Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Toliko je bolji COD?

Bf1 je ozbiljna pucacina. Cod ww2 je vise klinacka zajebancija sa gomilom skinova i gluposti. Sve se svodi na to da imas sto vise odigranih partija da otvaras loot boxove…
Sve u svemu, meni je dosta zabavan MP mada sam ga sad u poslednje vreme malo zanemario…2 prestige sam tek pred kraj. Sacekacu akciju za season pass pa cu krenuti i nove mape da igram jer su me ove stare pomalo i smorile

Ja sam se isto priključio COD WW2 MP-u i moram priznati da je jako dobar. Za razliku od poražavajuće dosadnog SP kojeg nisam smogao snage da odigram do kraja, MP je totalna suprotnost.

Juče sam otključao VOLK pušku i od tog momenta je postalo još zanimljivije. Onakvo ubijanje protivnika odavno nisam video. Puška je miks automatske puške i submachine, tj. ima sve prednosti automatske puške što se tiče daljine, a puca kao submachine. Jedina mana joj je što malo sporije prelazi u ADS, ali ni to nije strašno jer sam se odavno navikao da pre izlaska za ćošak prvo prebacim u ADS pa onda koraknem ili jednostavno hip fire.

Ima loot box-a, ali ja niti sam ih kupovao, niti obraćao pažnju na njih, sve može da se otključa bez dodatnih para. Samo HQ uzimajte misije i završavajte njih.

Čim bude neka akcija uzimam i sason pass, jer igra ima odlične mape.

2 Likes

Kidavela :joy:

7 Likes

Meni je WW2 MP odlican, inace nisam bas “MP gamer” - tacnije nema se vremena, pa vise picim SP… Ali ovako dobar MP kao u WW2 mi nije legao jos tamo od odlicnog TF 2 MP-a, bas sa gustima se igra.

Nije bas za cekati kada je Activision u pitanju - hebena su sorta sa akcijama, em su im retke akcije a i mal postotak, pogotovo kada je COD u pitanju…

Aka rokavela :joy: , mene shebao WW2 MP, tako da ce igra izgleda jos cekati.

Ja bih probao ovaj Prop Hunt mod, čini mi se jako zanimljivo.

1 Like

To sam prvi put igrao na MW1…plakanje od smeha


Igra je extra,svidjaju mi se ti rpg elementi,kopija witcher sto nije lose,ali pretjerali su sa lvl sistemom,bukvalno ne mogu 5 misiju iz main da uradim da nisam jos 3 lvl vise nego sad,i igra me primorava da prelazim side quests,sto meni ne odgovara,za sad vise obilazim egipat i ispitujem njegove cari.

E upravo je ovo razlog zasto sam prestao da je igram… Ne lezi mi da mi neko kaze open world, radi sta hoces i onda te tako glupo ogranici (pogledajte samo kako je lepo zelda uradjena), a side questovi su mi bas dosadni bili…
Btw, ne znam na cemu se igras, ali na PS4 igra izgleda jede ram i procesor i jednostavno krene da laguje i ne slusa komande… Tako sam skakao po nekom vecem kampu okolo sa brdo protivnika, kad su me njih 5 napali totalno sam izgubio kontrolu nad igracem i umro zato sto je radio komandu koju sam isporucio pre ~1-2 sekunde…

Isfrustriran, nikada je vise nisam upalio… Mogao bih je doduse probati na PC-u cisto da vidim da li isto tako laguje.

Igram na pc sve (almost) ultra ide 50-60fps,ali evo lvl sam 8 nemam ni jedan main, cak ni side quest ispod lvl 15 i sta sad da radim…glupost,svidja mi se egipat ,ove katakombe,piramide,hidden pass itd,ali ovo je sra*je sta uradise sa lvl sistemom.

Cisti “?”, druge nema.

Ja sam presao celu igru (platina) na ps4 i nisam imao nikakvih problema s tehnicke strane. A posto volim da istrazujem i cistim sve, za svaki main quest sam bio overlevelovan.

Jel teska platina? Tj. Da li ima glupih stvari koje trebas uraditi, ili je dovoljno da cistis sve pred sobom?

Otišao si u zonu u kojoj je minimum lvl 15, vrati se na predhodno zone i tamo ćeš imati misije lvl 5-10.

Sinoc uzeo da probao Shadow of Colossus remaster.

Prva pomisao: izgleda neverovatno dobro, ovo je najlepsio konj koji sam video. Ne mogu ni da prepoznam pocetak u odnosu na muljavi 3D remaster koji sam poceo ranije na PS3. Pocetak misteriozan, orfejski arhetip spasavanja zenske iz podzemnog sveta. Nema nikakvih pointera na mapi, staro dobro istrazivanje. Remasteri su tako cool.

Nakon 20 minuta: jasem vec celu vecnost, gde su dodjavola ti Kolosi?!

/palim FIFU.

2 Likes

Nije teska platina. Ima 2-3 trofeja koja su ono malo dosadna (skupljanje i otkrivanje) ali ovo ostalo mahom dolazi automatski tokom igranja.

Evo jedna iz kreveta… Nedelja :slight_smile:
Nintendo Switch - Zelda :slight_smile:

2 Likes

@von_Brcoos @daemonkiller92

Evo jos jednog wallpapera :blush:

5 Likes

Da ali to se zavrsi za 5 minuta na 2 mesta.

30 neprijatelja ces tokom igranja sigurno zapaliti uljem barem ja jesam.

Tako da nije bas toliko lose. Nije da platina dodje kao u Telltale igrama ali nije ni strasno u poredjenju sa drugim Creed igrama.

Ja skoro uzeo cod ww2 ujedno to mi je i prvi COD ikad,presao kampanju koja je bas kratka i nije losa i sve je to super ali previse je AMERICA RULZ za moj ukus,trebali su igru da nazavu “America in WW2” :rofl: jer po igri ispada da su oni najzasluzniji za pad Nemacke…

Sto se tice MP-a opasno sam se navukao,ocekivao sam da cu biti ozbiljan bot,ali uglavnom zavrsavam medju prva 3 u timu. Skroz je zanimljivo,bez puno razmisljanja kao u BF1 koji je daleko ozbiljniji i kompleksniji od COD-a

Ako igrate na ps4 mozemo napraviti neku grupu pa da se pucamo svi :+1:

1 Like