Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Nije los ovaj For Honor uopste, igra li se to na ps4?
Izgleda mi zanimljivo

Igrao sam ovaj star wars 5 sati sa jednom pauzom. Sta reci, za SW fanove nema dilema. Mikrotransakcija uopste nema, sve je ukinuto. Loot box, skinovi, heroji sve se kupuje in game valutom, svaka cast ea ba ovome. Kampanju jos nisam igrai ali sam rokao arcade mode i spamovao sam custom modove sa botovima ko da sam oboleo. Probao sam i split screen sa burazerom i cepali smo dobrih 2 sata. Multi uskoro pocinjem , samo da uzmem live… a boga mi cu se naterati samo tako ovaj put. Ukratko, ovo mi je zasigurno omiljena igra na konzoli trenutno.

Ljudi jel igrao neko ovo? Vidim da ima za sve platforme anaziv klipa opisuje otprilike igru i vidim da ima solidnu ocenu na metacriticu

Je li realno koliko je ovaj Ac odyssey lose odradjen sto se levela tice. Stigao sam do onog questa gdje trebam da odem kod alexiosove majke(home sweet come ili tako nesto), ja sam trenutno level 22, a za tu misiju, a samim tim i dalje progress u story trebam mi level 32.Je li ovo moguce???Zao mi da je ne dovrsim jer sam pred sam kraj, ali opet leveli idu presporo

Nije to bas blizu kraja. Malo mi čudno, verovatno nisi igrao sajdkvestove uopšte?

Jesam, jer sam par puta zaglavljivao zbog levela, ali to je bilo po 2 ili 3 levela, sto mi nije smetalo, ali ovaj put kad trebam da unistim onaj paros fleet level je bio cini mi se 22 ili 23, i onda odjednom skok od skoro 10 levela, sto je stvarno mnogo.

Moguće, nisam obratio pažnju, ja sam bas dosta lutao po svetu, glavne kvestove sam bas kasno počeo da resavam.

Assassins creed se igra po principu radi sve sto ne treba dok ti ne ostane samo to sto treba. Ako ides samo pricu onda ovako izgleda

Steta, svidjela mi se prica, ali nemam ni volje ni zivaca da dalje teram, tako da cu je vjerovatno mijenjat.

Jel igra mozda neko rdr2 online na xboxu? Da se udruzimo pa grindingujemo zajedno? :grin:

Zavrsio za vikend Spider Man. Nisam nesto imao volje da jurim golubove i mangupe po kraju, tako da su mi gedzeti i odela ostali minimalno nadogradjeni. Previse side-ciljeva za moj ukus, ali ipak relativno dugacka i ugodna glavna prica sa spektakularnim superherojskim sekvencama. Repetativne i sablonske stealth sekvence i nezanimljivi logicki izazovi ipak nisu pokvarili kompletan utisak da ste “igrali film”. Grafika je slabija nocu i po kisi, ali kada sunce obasja Njujork, ne mozete da se ne divite neverovatno detaljnom otvorenom svetu.

Nastavio sam nakon toga Detroit tamo gde sam stao, igra je jednostavno remek delo fotorealizma. Sledecu Kejdzovu igru sigurno necemo videti pre PS5, tesko mi je i da zamislim sta ovaj covek moze da napravi sa next gen endzinom i raytracingom.

Takodje, vreme je da se obnovi i game pass (nadam se da jos vazi 50% popusta, tj 3 meseca za 15$, mrzelo me da klikcem na renewal za vikend)

2 Likes

Ima i sada za 1$, ali nema za stare korisnike.

Završio Cuphead danas na pc :joy:
Komšija i ja cepali u coop jedno nedelju dana, mislim da ni u jednoj igri nisam zaginuo toliko puta, još krenuli na easy, kad ono mora i na normal, ako hoceš kod djavola…
Koja zabava, kakav crni Red Dead Redemption 2, ili Metro, eno stoji skinut nisam ga ni probao, ne igra mi se ništa posle ovog…
Još vidim otključao se i expert sad, mogu da mislim šta je tu tek…

1 Like

Lomljenje periferija, ekrana i jos sto sta :slight_smile: expert mod. Igra trenira zivce 101%.

ima, makar meni uvek iskače, iako sam i gold i game pass subsriber skoro uvek…

Da li ima na telefonu?

Samo pc i xbox…

1 Like

Jesi jurio P rank za sve misije? :grin:

A ili B, ali više B, S nema šanse, mora predješ nivo sa 3 hp…

Ne, ne. P rank persimista :smiley: da pređeš sve run and gun misije a da ne ubiješ ni jednog neprijatelja :grin: