Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Ma ima on muke, sa jedne strane Jennifer a sa druge Triss :smiley:

Au, otkud? Sta ti se toliko ne svidja?

Mnogo unazadjen u odnosu na prosla 2 dijela, s obzirom da je ovo zadnji dio, trebali su se drzati i dalje iste mehanike i gameplay feautrersa. Da napomenem da igra ima dosta glitcheva, i da s obzirom na 2019 i brojna odlaganja grafika i nije nesto.Ova simulacija open worlda je dosta losa, mehanika igre je troma, a artyom jedva trci 3 sekunde, kao da ima arterijska zacepljenja. Nakon ogromnog hypea, ja sam bas negativno iznenadjen

2 Likes

Meni je gejmplej u Unchartedu 4 bio savrsen , ono savrseno izbalansiran i zabavan , malo pucanja i akcije, malo stelta , malo platformisanja i pentranja, malo zagonetki , malo vozila i voznje, malo pucanja iz vozila , ono taman da ti nikad ne dosadi i postane zamoran i da je konstantno zabavan.

1 Like

Btw Fabrizio, mala dobronamerna ispravka: pre zareza nije potreban space, samo nakon znaka interpunkcije.

rec, rec, rec
a ne:
rec , rec , rec

Isto vazi i za tacku. :slight_smile:

Pre nove ere, p.n.e.
Bilo bi neprirodno da stoji p. n. e.
Dakle, ne stavlja se razmak uvek iza znaka interpunkcije, razmak je čak više deo digitalnog pravopisa, a ne klasičnog.

1 Like

Da, takve skracenice su izuzetak

1 Like

2 Likes

Eh kada vam je dosadno vi o gramatici :smiley:
Vidim da se igrate prabopisa :stuck_out_tongue:

Zavrsio Metro Exodus, kao sto sam i ranije rekao, ponizenje u odnosu na prosla 2 dijela, jedino zadnje 2 cijeline izvlace igru(da ona cjelina koja je skoro sva bila vidjena iz trailera i gameplaya). Sve u svemu jedva sam je prosao.Jel ovo bjese posljednji metro?

Ne znam ali ne mogu da se otmem utisku da verujem tvom misljenju kad imas takvog avatara, majke mi :joy:

U pravu je @emel, ni ja nisam odusevljen ovim delom, najgori od sva tri… Samo na momente podseca na Metro, nije to, to.

1 Like

Prosle nedelje zavrsio kampanju u Battlefrontu 2, i nikako da se nakanem da nesto napisem. Sve u svemu kampanja mi se svidela, bilo je tu svega, vozio sam x-wing, at-at,at-st,tie fighter itd. Bogato ali kratko na zalost. Jedinu manu koju bih predatavio jeste kraj. Nisam navikao da mi posledni nivo bude ozaloscen bez bossa nekog. Mada svakako hard core fanovima, kao sto sam ja, je ovo svakako bilo brutalka. A jos sto su ubacili novi clone wars update, joj radosti :grin:

1 Like

Uf al’ me je zarazio ovaj firestorm, samo njega igram kad upalim konzolu u ovih 5 dana
Igra li jos neko sa foruma bfV osim mene i @Zoorulee , stalno nam fali bar jedan igrac za potpuni squad :relaxed:

Jeste li u onoj viber grupi? Ima njih bas dosta tamo :slight_smile:

Tamo sam, medjutim malo nas ima aktivnih, oko 4-5, pa retko kad smo svi ty za squad

Da ne otvaram novu temu

Kompletna lista igara u vlasništvu Antonia Monteira, uključuje naslove za tržište SAD:

Više od 1000 PlayStation 1 igara
Kompletna PlayStation 2 kolekcija za SAD
Kompletna PlayStation 3 kolekcija za SAD
Preko 900 PlayStation 4 igara
Sve PS Vita igre objavljene do sada u SAD
Kompletna PSP kolekcija
Kompletna Xbox kolekcija
Kompletna Xbox 360 kolekcija
Preko 500 Xbox One igara
Kompletna kolekcija Wii U igara
Kompletna Game Cube kolekcija
Kompletna Wii kolekcija
118 Nintendo Switch igara
Turbografx igre
Super Famicom igre - ekvivalent Super Nintendo za tržište Japana/Evrope
Kompletna Sega Dreamcast kolekcija
Kompletnakolekcija za 32X
Kompletna Atari Jaguar System kolekcija
Atari Lynx, kompletna kolekcija za SAD
Kompletna kolekcija SEGA CD igara za SAD
Japanske Saturn igre
Japanske Dreamcast igre
Kompletna Game Boy kolekcija
Kompletna Game Boy Color kolekcija
Kompletna Game Boy Advance kolekcija
Preko 1.100 Nintendo DS igara
Svaka Neo Geo Pocket igra oibjavljena u SAD
Nintendo 64 kolekcija
Atari i Gauge igre
SEGA PICO igre
Kompletna kolekcija NES iogara za SAD, uključujući i nelicencirane igre
5 Likes

Presao The Walking Dead sezonu 4 the final season auu, kakav kraj sage. Svaku igru kad predjem osjecam se tuzno :face_with_raised_eyebrow:, ali uvijek nakon the walking dead telltale igara se dosta us*ano osjecam. Kraj je perfekcija, suze mi krenule. Svima preporucujem

Vidim dosta je igara se još igra u 2018 god. Molimo vas da pozurite jer 2019-ta je…hahaha…

Neće skorije ništa kvalitetno, tako da taman ima vremena da se sve pređe…

1 Like