Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Stigao mi Spiderman , ali nemam sad zivaca da skidam update od 20 gb , ono ko da ceka 12-15 sati : )

Ja ga privodim kraju negde na 82% sam igre…dobra i zabavna igra…

Verujem da jeste (u suprotnom je ne bi ni uzimao) ali iskreno sumnjam da je i blizu Batman Arkham Knight-u.

Arkham je mracnija igra od Spider-Mana kao sto je i Batman kao heroj od Spider-Mana, Arkham Knight je odlicna igra ali posle storyja nisam je ni 2 puta upalio vise jer mi je ostatak sadrzaja bio smor dok sam u Spider-Manu uzivao od storyja pa do svega ostalog, jedino sto je mozda falilo po meni jeste vise side misija ali moraju nesto i da sacuvaju za sequel, swinganje i fight su brutalni i strasno zanimljivi.

Poceo Metro exodus. Došao u prvu, uslovno rečeno open world regiju. Za sada prijatno iznenađen, pošto mi se ono što sam video na you tubu uopšte nije dopalo.

Vidim pricate o Spajdiju, kog sam presao, pa samo da dodam.
Definitivno jedna od najzanimljivijih igara 2018. godine.
Dok sam igrao nije bilo ama bas ni jednog trenutka da me je igra smorila, sve je bilo dinamicno i zanimljivo, ma milina.
Iskreno se nadam nekom dobrom nastavku.

1 Like

Danas 2 pobede u solo modu i jedna pobeda u squad modu, ukupno 4 pobede za sad u br modu.
Odigrao sam svega 6 partija danas i 3 se zavrsilo sjajno :relaxed:

4 Likes

Igram Re2(2019) igra na OneX-u izgleda sjajno uz RDR2 i Metro exodus vizuelno medju najboljim igrama trenutno!
E sad igra meni licno prija ko je starija skola i voli horor igre ovde ce se oduseviti :grin: , ali definitvno mogu da razumem ako nekoga brzo smori.

Cuo sam da je RE2 dosta kratka igra, a to me malo plasi. :smiley: Nisam igrao originalnu dvojku pa ne znam koliko je dugacka igra.

Da, vrlo je kratka, oko 5h, ne vrijedi punu cijenu nikako

1 Like

Zavisi , imas A i B scenario tacnije
Leon (a,b) i Claire (a,b) kada predjes 1x igru otkljucava ti se B putanja za oba lika
E sad meni je bez guide za prvi prelazak igre bilo potrebno oko 5h normal i isao sam Leon A varijantu nekome je smor da igra opet meni nije oduvek sam voleo RE :grin:
A sada da li vredi to je diskutabilno uz igru dobijas i survivor mode koji je jako zabavan bar meni :hugs:
U svakom slucaju pokusacu hardcore mode , ali igra nije nimalo lagana…

1 Like

Kad je izasla igra, malo je faliko da je uzmem odmah za 60 dolara. :smiley: Sreca pa sam uspeo da odolim. Ali sada je 40 dolara pa se dvoumim samo zbog toga, da ne bude kratka. Presao bih ja sve kampanje ako ima smisla to raditi. :smiley: Taj survivor mode mu dodje kao onaj Mercenaries mode u RE4 i 5 sto je bilo…? :slight_smile:

Odprilike poslednjih 5,6 dana pikam Spajdermena i igra me ne pusta, igra je zaista pozitivno iznenadjenje, zaista se vidi ogroman trud i resursi koji su ulozeni u ovu igru, pre nego sto sam poceo da igram nisam sad ocekivao Bog zna sta, ono ocekivao sam jednu solidnu igru ali nista vise od toga, mada ispala je bas ono perverzija , igri je gotovo nemoguce naci manu , zabavan i raznovrstan gejmplej, prelepa grafika i neverovatan vizuelni dojam , likovi, prica, odlicno odradjena rekreacija Njujorka …zaista svaka im cast , sad igra mozda nije bolja od Betmena ali je blizu , nije daleko uopste.
Doduse nisam jos zavrsio igru (negde sam na 2/3 igre) ali mislim da je ovo jedna o top igara ove generacije , napravili su najbolju mogucu igru koju je uopste bilo moguce napraviti od Spajdermena.

5 Likes

kopka me taj spajdermen, al sve se plasim da ce mi biti dosadan…

Nece, veruj mi. Niko nece da prizna ali u pocetku je konfuzan do bola. I onda ces cuti klik u glavi i igra postaje ultimativna zabava. Cak i ako bi da odmoris mozes da se vrzmas po zgradama u nedogled, prosto je zen.

2 Likes

İgra je predobra…ima svega sto sa trazi u dobroj i zabavnoj igri…akcije … humora…vizuelno je prelepa…must play…evo pred kraj sam igre i ne želim da se završi…

1 Like

Kupih Doom VFR juce I stavio u dl, jutros odigrao pola sata I poprilicno se lijepo proveo, iako igram na najseljackiji moguci nacin-sa joyem I punim dualshock 4 kontrolama.
U principu kao da je obican Doom, samo bas iz prvog lica.

Probacu I Impatient ovih dana, pa kada zavrsim sa tim uzimam Borderlands I Skyrim. Nakon toga PSVR ide na prodaju ispod cjene.

Btw ovog vikenda mi se zeni jedan od najboljih drugara, a treci za kratko vrijeme. Vikend poslije 15 godina od srednjoskolske mature. Sve me ovo sve vise zivcira…

Ne zato sto sam star I jos se ne zenim, nego svaki vikend kada bi trebao nesto da igram ja moram negdje da idem.

2 Likes

Ja bih tako rado propustio sve moguce svadbe u zivotu, a najvise svoju sopstvenu.

1 Like

Kad se malo udje u fazon, ovaj Apex postane poprilicno zabavan :grin:

2 Likes

Jesi probao na kraju Astro Bota? RE7? Koja igra je na tebe ostavila najbolji utisak?

Ja jedva čekam leto i No Mans Sky, to bi moglo čarobno iskustvo da bude.