Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Astro Bot samo demo I stvarno sam se odusevio. RE7 mi je, moram priznati, bio ogromno razocarenje. Igra je analogna naknadno ubacenom 3D efektu u filmu, vidi se da nije od starta pravljena za VR. Poslije nekih 2-3sata igranja prestao sam I nisam nikada nastavio.

Najbolji utisak do sada je ostavio Moss, prenstveno zasto sto je stvarno pravljen za VR, uz to je simpatican za igranje.

Farpoint sam zagazio neka dva sata igre, I ako uskoro ne uvedu nove protivnike ili mehanike bicu grdno razocaran. Cetiri vrste buba tesko mogu da budu inspirativne u fps igri, posebno sa onako jednostavnim AI skriptama.

Doom VFR za sada obecava, iako bi iskustvo bilo daleko bolje da igram sa palicama.

Uskoro probavam Batman-a, Imapatient, pa Dark Sector I jos pokoju manju igru. Poslije toga Skyrim I Borderlands, I dosta od mene.
Posto nisam igrao No man’s sky mogao bi probati, ali pitanje je hoce li do tada biti kaciga kod mene.

1 Like

Malo kasnim sa odgovorom
Ukratko Da i mnogo je zabavann :slight_smile:

1 Like

Krenuo sam da igram AC Origin, da se rehabilitujem sa nečim gde se isključi malo mozak posle Sekiro-a.
Moram priznati da godi prelazak na laganu i opraštajuću borbu. Za sada sasvim solidna igra, LVL 11 i Aleksandrija :slight_smile:

2 Likes

Ja usled zezanja sa Xbox One kupio I Nintendo wii sa idejom da napokon zavrsim obe Mario Galaxy igre, I napokon Skyward Sword.

Super Mario Galaxy sam odmah otkinuo sat I po vremena sto je za mene dobra gaming sesija. Prvi put kada sam igrao kontrole su me ponekad izludjivale, vidjecu da li ce I ovaj put biti tako.

Po pitanju Skyward Sword-jos nikada nisam uspio da pokrenem igru na modovanoj Wii konzoli, moguce je da cu morati kupovati original ovaj put.

I dalje Metro exodus. Pomešano osećanja, malo dosadno, malo zabavno :blush:

1 Like

E da, na temu Metroa, izasao najzad drajver koji otkljucava RTX fore i na starijim grafickim karticama!

Sad ce se proba – kazu da ne ocekujemo previse, al aj da vidimo.

Uh, KH3 bas izgleda prelepo.

Lose je stanje za starije kartice.

Metro i dalje, jako malo imam vremena za igranje. Mozda i batalim, ovoliko gamebreaking bagova nikad nisam video, sva sreća pa quick save dobro funkcioniše.

Zavrsih Spajdermena a pala je i platina :wink:

Sta reci vrhunska igra i jedna od top igara generacije , generalno sto se mene tice igri je tesko naci manu, doduse igra sad ne donosi nista toliko revolucionarno i novo kao recimo Batman Arkham Asylum kad se pojavio tamo 2009-te koji je bio bas osvezenje u svetu gejminga i postavio neke nove norme i doneo neke stvari koje su ostali poceli da kopiraju (kao recimo mehaniku borbe koji su poceli mnogi a kopiraju) , pa i Spider-Man je ocigledno kopirao neke stvari iz Batmana , kao kao tu fluidnu mehaniku borbe i one neke stealth delove u igri , ali generalno Spider-Man kao kompletan paket je odlican , zanimljiv i raznovrstan gejmplej koji nikad ne dosadi , zanimljive misije , puno sadrzaja i toga za raditi , likovi, prica, odlicno odradjena rekreacija Njujorka, prelepa grafika i vizuelni dojam, ono sve komplet sto jedna igra treba da ima, generalno napravili su najbolju mogucu igru koju je bilo moguce napraviti od Spajdermena.

Sad ovo mozda zvuci malo kontradiktorno i cudno ali nisam bas siguran da bi voleo da vidim nastavak iako prostora za nastavak definitivno ima ( pogotovo u smeru Zelenog Goblina) jer ova igra je jedno kompletno i zaokruzeno iskustvo i sumnjam da bi nastavak mogao da prevazidje originalnu igru , zato bolje bi bilo da naprave neku novu igru sa novim Marvelovim junakom u nekom potpuno drugacijem ambijentu, recimo bilo bi bas super da naprave Black Panther igru smestenu u Vakandi (i eventualno neki mali deo van Vakande) ali sa pristupom i gejmplej mehanikom kao u Spajdermenu, e to bi bio vrh :wink:

3 Likes

Trenutno na poslu ubijam dosadu igrajuci Zeldu.


Mnogo je zarazna igra, nisam je igrao pre. Dodje mi da kupim Snes i da odigram. :grin:

2 Likes

Ako može link, ako je online.

Pozajmio mi kolega Spajdija, odigrao sam tek uvodnu misiju i ono pocetno petljanje po laboratoriji –
sve prsti koliko je kvalitetno, iz aviona se vidi da je tripl-A produkcija. Prvi utisci, Betmen na suncu.

Al sramota me da priznam, vec mi malo dosadno. It’s not you, it’s me.

Videcemo jos. Mozda kad malo uvezbam traversal, jer trenutno:

4 Likes

Vidis tu je razlika izmedju betmena i spajdermena. Betmen od even the odds (po meni najboljeg ever) badass momenta vozi do kraja igre. Spajdiju treba da se zahukta. Ali veruj mi, kad odmakne malo, ne pusta.

1 Like

Kako se tacno zove ta Batman igra koju toliko hvalite i jel je ima na xboxu?

Batman Arkham Knight, ima na Xboxu i odlicna je.

1 Like

Posle sto godina presao sam petog bossa u dark souls 2 sotfs . Hvala bogu pa vise nisam u onoj sugavoj regiji gde ne vidim belu macku ispred. E sad, dobio sam fireball pa me zanima neko iskusnk misljenje o tom spellu, da li ga koristiti, kada, kako itd.

1 Like

Odigraj prvo keca i dvojku ima remamsterizovan sad na sale-u. 10$ je bukvalno dzabe u odnosu na sate igranja. Asajlum i Citi su perverzija od igre-topla preporuka za drugara.

1 Like

Radice to kao san tek na PS5 u 60fps

Meni stoji u celofanu od kada sam je dobio za nagradu i zao me je da je otvorim. :grinning_face_with_smiling_eyes: Nabavio sam cak i steelbook za nju. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Ovo će ti pomoći kasnije u igri, posebno ako se odlučiš za pyromancer-a kao build. Treba inteligencije i faith-a, da bi imao veću štetu, ali nije toliko zahtevno kao da igraš čistog maga.
Generalno protiv oklopljenih protivnika pravićeš manje štete, ali zato neoklopljeni (posebno živuljke) i protivnici koji su toksični (mogu da te otruju - pison) su podložni uticaju vatre.
Ako sam dorbo razumeo, upravo si prešao brodom do drugog ostrva i otvorio novu regiju - tvrdjavu, ovde sledi blagi skok u težini igre, tako da samo polako i strpljivo. Uh kako ovo budi sećanja.

1 Like