Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Da, brodom sam otisao do neke tvrdjave. Znaci dzabe sam se radovao sto sam prosao onu mracnu regiju :joy:. Hvala druze na pomoci.

Pa ako si mislio da ces doci u laksu zonu, ne znam sta ocekujes od Souls igara :smiley:

2 Likes

Ipak završio Metro exodus. Priča je dobra, ali bagovi kvare utisak. Nisam siguran da bih preporučio igru.

Igram walking dead new frontier. Au, kakva priča, nadam se da neće biti i poslednji.

Zar se nije Telltale raspao?

Pa ima season 4, koja je i zadnja.

Igra može da nastavi dalje.

Pa licenca se da nekome drugom… Uvek ima rešenja :smiley:

Pegla se The Evil Within 2, posto nisam mnogo odmakao ranije pa poceo ponovo. Sve pohvale za igru jer mi se prvi deo mnogo svideo, ali sve je mnogo tromo… Stealth tu i tamo, ok je. Ali onog trena kada te uoce, to je katastrofa ziva. Ne moze da se pohvata svoj lik, odjednom je sve traljavo, svi su brzi od glavnog lika koji se umori posle par sekundi trcanja, municije jedva da ima iako sam na stealth pocistio dobar deo mape. Udarac sekirom ili nozem redovno omasim pa tek iz drugog puta se ubode jer su animacije nekako kljakave. A da ne pricam to sto lik moze da se popne i na kamion, i na krov kuce, ali kad je u pitanju da preskoci ogradicu ili kutiju od metar ipo, to je neizvodljivo za njega. Malo mi to ubija dozivljaj ali ajde, cekam da upgradeujem lika jos pa da vidim kakva ce situacija da bude tada. Takodje probao i Resident Evil 2, auuuu kakva grafika. Na samom pocetku igre, prva scena u kampanji sa Leonom - raspametio sam se. Svaka im cast. Njima bi dao Silent Hill 1 da prerade, zivota mi.

Ok je The Evil Within 2 ima mana ,ali ima i pozitivnih stvari.
A rekao sam ti da je Resident evil 2 bruka , ako budes imao frke slobodno pitaj nesto posto imam 100 posto u igri :sunglasses:

1 Like

Evil Within je super, prvi deo mi se mnogo svideo. Sada samo da upgradeujem lika pa ce valjda da legne sve na svoje. A za RE, to i ja planiram da obrnem na 100% definitivno. :smiley: Ako zapne bas, ja se javljam. :slight_smile:

1 Like

bravo smekeru :clap:

1 Like

Red je i ti da odigras :grin:

nmg sad, igram god of war :stuck_out_tongue:

Igram Rdr2, tu sam na nekih 15% igre.
Ne znam što se svi žale da im treba fast travel, mene kad mrzi da jašem ja kliknem na cinematic camera, zavalim se u fotelju i divim se predelima tih minut-dva.
Ako bar nešto sigurno valja, to je svet koji su napravili i njegova lepota.

Kad se tih minut dva pretvori na 12-13 pridruzices se 99% gejmera :joy:

Igrao sinoc Forzu Horizon 4 online. Iako sam cepao online vec duze vreme, sinoc me je izbilo toliko da je malo falilo da obrisem igru. 90% ljudi ne zna da vozi, samo cekaju kada ce da se izlome medjusobno i izguraju jednu druge van checkpoint-a, cak iako su debili u tvom timu. Fizika u igri je dobra samo u cistoj voznji (na suvo) sve ostalo je ocaj, ja koji zakocim u krivini i uletim sasvim pristojno bez da ocesam ista i lik koji se iza mene zaleti pun gas kao mazga, zabije se o zid i ocesa zid celom krivinom (to rade namerno jer je takva igra ocigledno) izleti ispred mene i nastavi kao da se nista nije desilo. A da ne pominem ocaj fizike kad malo odskocis pa auto pocne da se prevrce, ono veze sa vezom nema. Pobedjivao sam u nekih 60% slucajeva, ali sve je to dzabe kada igras sa debilima kojima je nebitno sto ste u istom timu.

Edit: A da, i najjaca stvar kad te neko kurvinski izgura van checkpointa i sama igra te vrati nazad ne bi li opet prosao tu i nastavio sa trkom - igra te vrati sa strane opet van checkpoint-a i ti opet omasis jer si nemocan u tom trenutku i tako 3x uzastopno, ponekad i vise… Pritisak 200.:grinning_face_with_smiling_eyes:

Igra ima odlicnu fiziku ali u onlineu nastaja ozbiljno sranje… Ljudi su izvalili taj bag sa cesanjem o zid, i generalno ako hoces da vozis normalno izgubices jer su ljudi totalni mentoli, zakucavaju se u tebe pa onda odletis kilometar xD, kad se u offlineu komp zakuca u tebe ne desi se to. Bukvalno dok nesto ne smisle drzi se igranja sa ljudima koje znas, jer je u suprotnom bas jezivo, nalete i neki normalni ljudi ali retko.

Najgore je sto i u motosportu ljudi to rade, to je generalno postao problem onlinea u trkama, najprijatnije iskustvo sam imao u Project Carsu kad je online u pitanju.

Zato ja igram Fifu, makar znas da sve zavisi od tebe (ako izuzmemo skripte).

Jasno za offline, tu je sve super. Ali online moze ozbiljno da te natera da zamrzis igru. :slight_smile: Treba da stave da su svi kao ghost automobili, da prolaze jedni kroz druge. Od ovih mojih niko ne igra voznje toliko jer ne znaju da voze, ne ide im. Mnogo su lose to uradili, ako ne igras kao slepac, retko kad ces da pobedis, apsolutno nebitno da li znas da vozis. Ako imas za nijansu sporiji auto, isto ti se ne pise dobro da na skil pokusas da iscupas prva tri mesta jer ce lik da se zapuca u zid, razvije brzinu, izleti ispred tebe, zapuca se opet, opet izleti ispred tebe i tako do kraja trke. Isto ne igra ulogu i kada vozis neki masivni offroad dzip, lik sa peglicom uspe da se izbori sa tobom. Vozis paralelno pored lika iz tvog tima i samo cekas kad ce naglo da skrene da te izgura sa staze, ocaj zivi. Steta.