Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Može, ja vapim za podrškom u COD-u. Imam nekad osećaj da ljudi igraju odredjene modove samo da bi sačuvali svoj K/D, a o cilju ne razmišljaju.

Ja zaisa ne jurim isti, nekada me usere partija pa napravim klanicu, a nekada me ošure da mi je K/D patos. Ali zato uživam i ne štekam se iza svakog ćoška.

Juče zbog 2*XP, overih 55LVL :smiley: samo da i njega dokusurim i ide prestige :smiley:

Inače infantry division sam uradio već 3 prestige levela, tako da mi je ostao samo poslednji.

Da se ispravim, potrebno je samo drzati RB za osvetljivanje puta ka kolosima, sto je bukvalno prva stvar koju ti kazu nakon sto se popnes na konja. :smirk:

Prva bitka je bila vise tutorial, a ubijanje velicanstvenih kolosa je zaista pomalo tuzno. Vidim da prelazak traje oko 10h, nije bas tako kratka igra s obzirom na to da osim 16 kolosa nema drugih neprijatelja. Takodje je kuburila sa framerate-om na originalnom PS2, sjajno je sto na PS4 Pro postoji opcija da se igra u 60fps. Bilo bi prilicno cool da i Ico dobije ovakav jedan fantastican remaster. Bravo za Tim Ico!

Ja nikako infantry da prestigr drugi put :smiley:a sad sam 2. Prestige oko 50of lvla, nism siguran…nisam igrao 2 nedelje. Dodajte me na psn YouGotPwned996
@Zoorulee nemoj juriti za season passom. Tek je jedan dlc izasao…sacekaj koji mesec mocices ga na svom accountu kupiti za 20$

Ja sabio 13-tog a na 5 sati sam. I to igram na hard. 6 sati at best :grin:

Odigrao par partija Fortnite (battle royale) sa drugom. Prilicno zarazno moram reci :slight_smile:
Svidja mi se sto se sve zasniva na samom umecu igraca posto mi prija nekako ta zdrava konkurencija…
Nego pitanje, jel’ igrao neko GTA 5 online? Vredi li to 30eura za PC? Bas se nesto razmisljamo drugar i ja da pazarimo ili da cekamo Sea of Thieves?

Ah, hvala, no ja nemam Xbox (blasphemy!), PS4 i PC :smiley:

@alexcarina
Bice za PC

Evo posto polako privodim kraju Shadow Of The Colossus, da kazem par reci o samoj igri a da nema veze sa grafikom posto cemo se svi sloziti da je ovo valjda najbolji remaster ikada napravljen gledano sa graficke strane.

Igra je dosta bagovita. Na PS2 i PS3 verziji veliki problem je pravila sama kamera koja se zblonka posto su pitanju kolosi sa po 50 metara. Na pS4 verziji nisam primetio tih problema. Izgleda su to resili maksimalno koliko su mogli. Ali desilo mi se par puta da se lik zaglavi izmedju dva kamena i ne pomaze nista samo reload. Nista strasno ali kad jasete 5 minuta i zaglavite se a autosave je na shrienu i morate ponovo da jasete tamo, smara. na 13 kolosu koji inace leti, i ne mozete ga stici peske samo na konju, desilo mi se da mi je konj propao u pesak i nestao. Ostalo je 20% hp-a kolosu ali morao sam da uradim reload jer nije bilo sanse da se ponovo popnem na njega bez Agra.

Sto se tice ostalih stvari nemam zamerki. Ponekad mac koji svetli u pravcu kolosa nije bas nejprecizniji pa mi se desilo jednom da sam otisao skroz na drugu stranu. Kontrole su cini mi se zategnutije nego u starijim verzijama i odlicno reaguju, maping kontrola je mnogo bolje resen. Na vanilla PS4 nema 60 fps ali ne pada ispod 35-40 tako da seckanja nema sto je ujedno bila i najveca boljka ove igre u starijim iteracijama.

Sama igra je kratka. 16 kolosa i kraj. kao sto sam napisao ostala su mi jos 3 kolosa, igram na hard i imam 5 i nesto sati gejmpleja. Razlika hard mode-a u odnosu na normal i easy nije samo da primate veci dmg i pravite manji kolosu nego kolosi imaju dodatnih vital pointova na sebi za makljanje.

Kad se igra zavrsi prvi put otkljucava se time attack mode i to normal i hard.

Posto sam resio da uzmem platinu, moraju se preci oba mode-a. sem ovih modova za trofeje, postoji jos jedan time consuming trofej a to je da maxuje health i stamina. Health se maxuje tako sto treba da se nadju sva voca koja su na drvecu i koje treba skinuti strelom i pojesti. Fruit mapa se dobija nakon sto se ubije 10 kolosa u normal time attack mode-u ili 6 kolosa u hard time attack mode-u. A stamina se maxuje ili ubijanjem kolosa ili skupljanjem repova od gustera koje nalazite na mapi. Mapa za gustere se ne dobija, i posto ih ima jako puno, to najvise i traje. Samim tim da se stamina uvek prenosi u new game +, alternativa za max staminu je preci igru jedno 3-4 puta. Sto stvarno izgleda kao smaranje, ali kad se predje hard time attack mode dobija se queen’s sword koji vital pointove kida iz jednog udarca. Pa kad iamte taj mac, plus kad vec znate gde treba ici i kako ubiti svakog kolosa, prelazak igre ne traje duze od dva sata. Ako se uzme u obzir da je ubijanje kolosa faking awesome, ovo se (barem meni) ne cini kao grind.

Ono cemu se divim najvise u samoj igri a nista manje se nije ni ocekivalo od Team ICO, jeste cinjenica da iako je ubijanje kolosa do jaja, svaki put kad ubijete kolosa, igra vam tako lepo servira osecaj krivice i budi emocije da to nije normalno.

Jos nisam stigao do kultne scene sa Agrom, ali ovaj put sam spreman.

Od mene 9/10

5 Likes

Uzmi, neces se pokajat.
Evo ovde GTA V za 18e, vala vrijedi.

1 Like

Kako ti se svidja mp?

Ako hocete sutra da se skupimo pa customs da igramo?

Taman kad sam pomislio da dominiram u DOOM naletim na ovakav video. Ko ima par minuta neka pogleda.

Leptejebo… I am not worthy.

3 Likes

Cheater :wink:

Baskeeet

@ikaran ovaj neda igra, nego kida, zna svaki deo mape napamet, dominira igru.

@iKaran Nazad na cas - ucenje.

Prešao cod WWII kampanju, joj majko mila, kakvog sranja… Znači kao da igram prvi cod sa boljom grafikom. Priča očajna, misije dosadne i copy-paste, ni kamen ili drvo ne možeš da preskocis ako nema onaj znak da možeš da predjes preko… Sve u svemu jadno i bedno… Nadam se da će zombiji biti bolji od kampanje :smiley:

2 Likes

Ja se ponadao da će cod ww2 biti osveženje posle toliko raznih verzija i serijala… Ali čim sam probao prvu misiju shvatio sam da je čisto gubljenje vremena… Odmah sam zamenio igru za Assassin creed origin…

1 Like

Kada cee shvatiti, COD je MP igra! SP je tu radi reds

I od MP nije ništa ostalo kako treba… Probao mp i dosadio mi za nekoliko dana… Jedno te isto… Nikakva originalnost… Za mp imam Rainbow 6 Siege, Overwatch…

1 Like