Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Nikako mi nije jasno kako im je zanimljivo to da rade? Meni je bas fazon da odvozim trku a da nikoga ne udarim, da ispostujem neka pravila trkanja i to pa makar i nisam prvi, nema veze ako me je neko cistom trkom pobedio, a ovako je bas jezivo.

Isti slucaj i kod mene. Nema problema ako puknem, bitno je meni da odvozim lepo i teramo dalje u sledecu trku, ali ovo od sinoc… Igrao sam online i ranije, ali da se ovoliko iznerviram zbog igre da mi je malo falilo da padne deinstalacija, to mi se u zivotu nije desilo. I to zbog mojih “saigraca”. Offline igram na najvecoj tezini i sve super, ali ljudskoj gluposti leka nema. Jedna od scena sinoc: 4 lika u crvenom timu, ja sam u plavom timu (nekim cudom nas je tako rasporedilo. Igram onaj online adveture gde se igra jedna trka, pa jedan freeroam rush, pa opet trka… Kao mali turnir i igra se u dva tima) Ja reko, ma odvozicu ovo sta ima veze, daj samo da se vozi… 3 lika se zapucala u mene namerno i blokiraju te da ne mozes da nastavis. Jedan se postavlja ispred tebe, ovo dvoje udaraju konstantno da te okrenu. 4. lik izleteo prvi i prosao pola mape dok se ja macujem ovde sa debilima. U krivinama se zalete pun gas u tebe dok ti naravno zakocis da bi skrenuo samo sto sada ima neki patch koji je to donekle sredio - kad se neko postavi poprecno ispred tebe na par sekundi, postane providan i prodjes “kroz njega” tako da me je to spasilo koji put. Izgurao sam do kraja, bio drugo mesto ali to vise nije ni bilo bitno koliko mi je doslo da ih gadjam kontrolerom u glavu. :smile:

1 Like

Dao sam jos jednu sansu poslednjoj Lari.

I igra da me pocasti sto je ponovo igram mi dala dvojicu Jonah umesto jednog, jedan da gleda drugi da radi :joy:

Edit: izgleda da je neki bug u pitanju, sad ni ovaj drugi nece da radi :joy:

5 Likes

Da se nadovezem, bes mi sve nije ova Lara uopste losa :smiley:

2 Likes

Pokrenuo ponovo BF4 za praznike i bolje da to nisam uradio.
Vrhunska igra, opet sam se navukao. Bem ti BF formulu, nikada se neću skinuti sa nje.
Opet ću zapostaviti sve ostale igre, samo vrtim BF4, BF5 i od danas opet kreće BF1 (navuklo me društvo sa kojima igram BF igre). Koliko stotina sati je otišlo na ovo, bolje i da ne razmišljam.

1 Like

Ja odlucio sa skinem Monster Hunter World sa game passa pa da se i ja oprobam u toj igri. Za sada sam prezadovoljan jer igra sadrzi sve sto ja volik u igrama. Tek sam zavrsio prvu quest pa cemo videti sta i kako za dalje.

Juče, ili preključe, završio i Mortal Kombat 11 Story Mode varijantu. Poprilično sam se iznenadio koliko je ok urađena cela ta stvar oko Story moda. Kao da povremeno uskačete u akciju u filmu koji traje nekoliko sati.

1 Like

Ljudi imam jedno pitanje vezano za monster hunter. Jel realno da mi treba sat vremena dok ubijem jedno cudoviste, presao sam tri do sada i sa svim trojicom sam se napatio. Nisam siguran sal radim sve kako treba ali ovo je stvarno dugackoooo.

sat vremena je mnogo, 10 do 20 minuta je optimalno, maks 30. Uci ces u stos sto vise budes igrao, nadji oruzje koje ti odgovara, i svako cudoviste je slabije na drugi element

ovde mozes videti za svako cudoviste, a kasnije ces nauciti napamet vec…

2 Likes

Uzeo sam i ja MH pre par meseci kad je bio na popustu – dao sam mu svaku sansu, al nije me uhvatilo.

Sto mi bas zao, jer vidim da se gomila ljudi kune u to koliko je igra adiktivna. A meni je to trckaranje, pripremanje, skupljanje sve nekako meh.

Al fantasticna su cudovista, moram da kazem.

Mozda sam samo krenuo s losim oruzjem (ona velika katana?), probacu jednog dana s necim malo okretnijim, ili sa lukom i strelom…

Longsword? Ja igram sa LS i nine baš jednostavno, th jeste kad naučiš, oružje je malo sporije, takodje igram i sa Hammeron dosta. Isprobaj na trenungu svako, i nadji koje ti najvise leži.
Ako igrate na Xboxu MH mogu uvek da vam pomognem a i kad se levelujete da igramo zajedno. Ja sam negde oko HR60

1 Like


Neka borba počne :grin:

4 Likes

Neka borba pocne :stuck_out_tongue:

2 Likes

bukvalno je ista grafika :smiley:

5 Likes

Igram Zeldu trenutno. Grafika nije kao W3, ali po meni jedina igra koja može da joj "prismrdi":wink:

1 Like

Primetio sam da kolege gamer-i vole da kažu da kako nije pošteno davati komentar na osnovu igre koju nisi odigrao, odnosno gledao si na you tube. Opet sa druge strane to se ne odnosi na konzole. Odnosno merodavno je gledanje kako ta ista izgleda na you tube. Meni lično Switch je odlična konzola.

Ma ja se zajebavam za grafiku. Zelda mi je ne prezaljena igra, svaki put kad izadje nova verzija cemu-a instaliram samo da se razocaram da kod mene i dalje ne radi kako treba. trazio sam da mi neko uzajmi wiiU samo da predjem igru ali opet trebace mi barem dva meseca.

Naravno da je nemoguce. :slight_smile: U trenutnoj fazi ne prikazuje cak ni grafiku, a licno ne bih ocekivao neki upotrebljiv rezultat jos jedno 5 godina.

Sto se tice bacanja para, to je naravno individualno, ali ja ne zalim ni evro za Switch od kako sam ga hakovao. Uzivanje je mala rec za ono savrsenstvo, 40 igara na MicroSD kartici gde god da krenes je priceless. Nije da mi nesto ni posebno treba da igram on the go (radije sam odgledao Game of Thrones novu epizodu jutros u prevozu, nego sto bih izvadio Switch) ali je svejedno neverovatno dobar gedzet.

Ne koristim ga ni ja napolju, osim izuzetno retko… Ali mi je cool ceo taj fazon. Nekako me vraca u detinjstvo, mada nisam tada imao nista bolje od tetrisa za poneti, moj prvi dozivljaj video igara zapravo je vezan vise za one male dedicated konzolice sa po jednom igrom. Switch je vrhunac jedne prilicno interesantne evolucije:

1 Like

Dobra je to stvar, mislim da sam vitu igrao mozda i vise nego ps3…
Stoji kod devojke, ne zauzima tv, svi zadovoljni…
U avionu sad 12 sati let, ne znam koliko bi trajalo da je nisam poneo, zabodes usb u sedište u cepaj, vredi svaku paru…

2 Likes