Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Gde si to leteo 12 sati, isuse :smiley:

Ja sam Vitu i PSP sramno malo igrao, ali mi izgleda kao da cu sa Switchem sve da nadoknadim.

Kuba :joy:

1 Like

Ljudi moji ne skidam se sa monster huntera cim sam ukapirao sta i kako nmg da izadjem iz igre, sve sam u fazonu samo jos ovo. Hvala Lampardu na pomoci jos jednom. Danas sam skinuo i onaj Ori. Au kakva igra, animacija, prica. Ne znam sta pre da igram sada a predavanja pocela :grimacing:

2 Likes

ako igras na xo zovi slobodno, ima jos milion stvari koje ne znas sigurno.

Žali bože mog komentara od pre godinu dve, kad sam proklinjao Witchera :disappointed:
Tek sad shvatam kakvu sam igru imao a nisam je ni igrao, osim par uvodnih stvari
image

1 Like

Da si rodjen na zapadu, bilo bi 3 ave Marija ili kako to već ide i oprošteno, ali pošto nisi, kod nas se grehovi teško praštaju, pogotovo ovakav greh se teško prašta, jer spada u jedan od najtežih :smiley:

Samo paltinom možeš iskupiti svoj greh, mladi i neiskusni veštcu :smiley:

1 Like

Mene kopka da obrnem igru jos jednom, da jurim platinu. Presao sam igru na kompu i uzeo sve achievemente, ali se bojim da igram na najtezem na konzoli zbog loadinga. Na pc-ju sa ssd-om loading je bio tipa 5 sekundi, a koliko se secam da su ljudi pisali da je ucitavanje na konzolama kriminalno. Ako uzmem u obzir koliko puta cu dumrem, ne da mi se :joy:

Na petici cu cetvorku :grin:

Ja sam krenuo drugi krug :smiley:
Igramo povremeno po malo, čisto da me želja mine, čekajući W4 :smiley:

Neće to skora ako ga ikada bude bilo… Tako da imaš vremena za seckanje… Napokon završavanje čitanje prve knjige i mogu reći da je odlična. Još 6. ostaje :grin:
pa: next gen kada bi dobio grafički update da onom čuvenom E3 grafikom, uh odmah bi kupio i jurio još 2000G :grin:
https://eu.store.cdprojektred.com/product-eng-38-Geralt-Ronin-Figure.html

Ne znam za figuru ali onaj rokovnik bih rado posjedovao

Presao Assassins Creed Unity prije neki dan, igra bila dzabe na uplay pa iskoristio, ovo mi je drugi put da je prelazim, meni se licno igra dosta svidjela( ako ne gledamo te bagova, koji su vecina bili ispeglani brzo nakon izlaska). Takodje poceo Spidermana po drugi put, stvarno je igra vrh

Meni je Unity mozda i najbolji AC. Nikakve bagove nisam dozivio jer sam kupio igru kad je vec bila sredjena, tako da nisam imao problema kao mnogi drugi. Pariz su perfektno uradili, svaka im cast

1 Like

https://eu.store.cdprojektred.com/product-eng-91-Wolf-School-Writing-Set.html
Ovaj? :smile:

Takodje, ovi moderni(ac origins i odissey) su mi totalno off, dobre su igre da se razumijemo, ali, kao i sto je bio ac 4, dobra igra, ali nisu dobre assassins creed. Ac unity je probao da se vrati korijenima(ezio trilogiji). Da su samo malo odlozili, par mjeseci, mogli smo imati master piece.

Upravo taj :slight_smile:

Mozda bih ga mogao uzeti da ga koristim kao dnevnik kada putujem, djeluje bas kvaliltetno odradjen. Inace taj notebook predstavlja Geralta, a dvije razlicite olovke su njegovi silver i steel mačevi. Tako procitah negdje da im je bila ideja

1 Like

Meni je Unity kriminalno los, najgori AC u serijalu uz AC 3, igrao sam ga isto bez bagova, kada su sredjeni, jedino sto je lepo je Pariz koji je neverovatno uradjen.

1 Like

Ok, sta je sa onim monsterom Rabadon ili kako vec. Car sa siljcima koji mi svaki put pobegne kada je na low hp. Moze neki tip kako da ga ubijem posto sam puko 2 sata igre a i zivaca. Trenutno nmg da igram online jer mi je istekao live gold i igram solo.

Poceo da igram malo Watch Dogs 2 , generalno sam koncept igre je jako interesantan ali po meni traljavo izveden , nekako sam gejmplej mi je dosta konfuzan i komplikovan i tesko za snaci se (pogotovo jer nema bas neki tutorijal i nema onako polako da otvaras vec odma te baci u igru i odma ti je sve otkljucano sto je dosta tesko za pohvatati i snaci se), kretanje lika i komande su isto malo cudne i neprirodne , nekako igri definitivno fali ona neka fluidnost koja te tera da igras dalje , iskreno na ivici sam da batalim igru ali ajde dacu joj jos malo fore, mozda se uhodam malo pa postane zanimljivije.