Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Nije. Klikom na desni analogni ukljucujes. Ali kad postoji opcija kad tad padnes u iskusenje. :joy:

Svi znamo iz kog razloga je podcenjen…

Дми́трий Алексе́евич Глухо́вский?

Sinoc zavrsio Uncharted : Lost Legacy , sta reci jos jedna prelepa i vrhunska igra Uncharted serijala , kao i uvek zanimljiv, fluidan i fino izbalansiran gejmplej (ono malo pentranja, malo akcije, malo zagonetki, malo stelta, malo voznje malo divljenja lokacijama i predelim, ono ima svega i zaista je sve super izbalansirano) , prelepa grafika i vizuelni dojam, lokacije, predeli, pejsazi i moram da priznam da su mi Kloi i Nadin bas super likovi i odlicno odradjena ta hemija i taj osnod izmedju njih i mislim da su pokazali da je itekako moguce napraviti Uncharted igru i bez Nejtana Drejka.

Sad malo ono sto mi se nije svidelo mada generalno toga ima bas malo, recimo chapter 4 i ona voznja dzipom sa jednog kraja mape na drugi je znala malo da smara (definitivno taj “open-world” pristup i tumaranje po mapi nije za ovaj serijal i definitivno treba to da izbegavaju iako je taj predeo zaista prelepo odradjen) i igra je kratka (odprilike nekih 8,9 sati) i i cak me malo i iznenadio kraj, ocekivao sam nakon poslednjeg chaptera makar jos 1 ili 2 chaptera , odprilike traje negde kao pola “pravog” Uncharted nastavka, sto je i logicno jer ipak je prvenstveno bila zamisljena kao DLC za cetvorku , odprilike i jeste nesto kao neki dzinovski DLC (ono za DLC je predugacka i prevelika a za zaseban nastavak je prekratka , pa je tako nesto izmedju).

U svakom slucaju ja sam zaista zadovoljan igrom i jos jednom se potvrdilo kako Uncharted serijal zaista ne moze da omane :wink:

1 Like

Propaganda je čudo…

1 Like

Čovek je legenda, pogotovo kako je iznapušavao Andžeja Sapkovski :smiley:
Upalio BF4 posle nekoliko godina, grafika je očajna :joy: Ali je igra i dalje vrhunska

1 Like

Ja sam pri kraju Uncharted: Lost Legacy i zaista je divna igra.
Malo mi je zao sto nema jos neki Uncharted koji nisam odigrao, jer su ovo igre koje igram onako rasterećeno i skroz opušteno.

Da, iskreno ja se nadam da cemo uskoro videti najavu za Uncharted 5 ili makar neki Lost Legacy 2.
Nazalost je bas oskudica igara tog tipa.

1 Like

Odigraj tomb raider trilogiju, ni graficki ni pricom kazu da ne zaostaje za unchartedom, meni je jos posljednji dio ostao

2 Likes

Hoću, sviđa mi se koncept, do sada ni jednu nisam odigrao od TR igara, moram da probam svakako.
Inače, Lost Legacy mi je na nalogu(nosilac), ako je neko zainteresovan da kupi ili eventualno da razmeni neku igru za ovu neka se javi u poruci :blush:

Skinuo sam da probam Mutant year zero i mogu reci da ovo uopste nisam ocekivao. Na prvi pogled mi je igra izgledala prosecno i mislio sam da takav gameplay nmz da prodje na konzolama, kad ono prijatno iznenadjenje. Sad sam zaglavio kod jednog nivoa ali sve je plus u igri. Grafika, quotes, gameplay sve je cista 10-ka. Svaka cast studiju koji je radio.

2 Likes

Ne da ne zaostaje nego je TR serijal cak i bolji od Uncharteda. Tomb Raider 2013 sam presao dva puta, drugi prelazak skoro kompletirana igra 96%, dok sam Uncharted 4 vratio u case posle tri sata igranja. E sad U4 grafika je ipak lepsa od Shadowa ali je cena 30fps…

Tebi.

Igrao sam Tomb Raider (2013) i Rise of Tomb Raider i jesu vrlo dobre igre (Rise of TR pogotovo) ali ipak ne mogu da se mere sa Unchartedom (iako je Uncharted serijao nastao po uzoru na Tomb Raider), Uncharted je ipak ono klasa za sebe, sad ovaj Shadow of TR nisam jos odigrao ali iskreno bice mi drago ako je na nivou Uncharteda.

Naravno. Svi valjda pricamo u svoje ime i nema potrebe da se to posebno naglasava :slight_smile:

Ja bas mislim da Uncharted ima raznovrsniji gejmplej , ono ima svega, malo akcije, malo stelta, malo istrazivanja, malo pentranja, malo zagonetki , malo voznje…dok TR ipak nema toliku raznovrsnost , doduse za razliku od Uncharteda ima te RPG elemente ali meni to nije previse zanimljivo i ne smatram to nekom raznovrsnoscu, e da jedino sto TR ima a Uncharted nema su te opcione grobnice, doduse i TR svakako isto ima , zabavan, zanimljiv i raznovrstan gejmplej (nije nikako repetativna i dosadna igra) ali ipak ne u toj meri kao Uncharted.

Ali da slozio bi se da su oba serijala super i slicna po mnogo cemu i onaj kome se svidi Uncharted sigurno ce mu se svideti i Tomb Raider i obrnuto, inace steta sto nema malo vise igara tog tipa.

Ja sam Uncharted igrao bas zato smo me je podsetio na TR…i sigurno ce neko igrati TR posto je igrao Uncharted…ja ne znam zasto bi neko birao…obe igre su fenomenalne i imaju svoje lose ili dobre strane…

1 Like

Evo ja npr nikako da odigram TR, a probao sam vise puta. Sve mi je nekako na stranu Uncharteda, prica, grafika, fenomenalan dizajn mapa, fenomenalna muzika, likovi, razvoj istih kroz serijal.
TR mi je previse generican, open world mapa dosadna, unapredjivanje sposobnosti likova i oruzja nepotrebno…
A igre stvarno jako slicne, sta ces, sto ljudi sto tjudi :slight_smile:

1 Like

Danas kupio Bf V, jos ps plus da nabavim, onda nek zabava pocne :slight_smile:

2 Likes

Toliko mi se svidio Metro da ga sada opet pocinjem. Nikada u zivotu nisam neku igru dva puta uzastopno ovako presao, sa nepostojecom pauzom izmedju.

Mnogima ce to biti besmisleno, ali meni vecu zabavu i mir donose naizgled nebitne misije tipa pronadji plisanog medu djevojcici ili gitaru drugu iz voza u otvorenom svijetu, nego bezbrojne kvaziozbiljne misije u drugim igrama. Naravno, i plisani meda i gitara imaju svrhu i u odredjenom smislu promijene kasniji tok igre, ali ta atmosfera koja neodoljivo podsjeca na stalker igre mi je nesto nenadmaseno u video igrama. Konstantna napetost i melanholicnost u tim igrama mene bas umiruju i opustaju, ne znam zasto ali prija mi to :smiley:

2 Likes