Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

PS4 ili xbox?
Edit: sad vidim da si napisao ps plus
Ako želiš daj mi nick i broj telefona da te ubacim u grupu, ima nas dosta.
Kad god treba squad uglavnom nas ima.

Ima li neko TR prvi deo iz 2013, može nosioc može i guest, svejedno…
Samo da obrnem pa ću ga vratiti, imam i ja par igara takođe, javite se :blush:

Imaš na Game Pass-u sva tri dela…ne verujem da će ih skoro skidati.

1 Like

Slažem se,uživao sam u svakom delu Metroa…

Samo da nadjem mjesto da kupim ps plus, ne mogu da vjerujem da nema nigdje od 1 mjeseca…

Imas na g2a, ali ti treba vpn dok ne dodjes do nacina placanja.

Imas na Ebay-u ove trial PS+ opcije.
Mozes za 1$ uzeti dva triala (28 dana). Ne dobijas igre koje dolaze uz PS+, ali i sta ce ti :slight_smile:

1 Like

Krenuo drugi DLC od Nioh-a (morao sam malo da smanjim BF igranje) i shvatio da sam debelo underlevelovan za njega. Teška muka i ogroman skok u težini. Tako da sam ga privremeno stavio na led i krenuo da igram Way of Strong opciju ili ti NG+ u hard varijanti. Bože kako je lagano u odnosu na drugi DLC, proleteo sam kroz prve 4 misije. Što je najzanimljivije u svakoj misiji sam dobio 1.5 level, negde čak i 2. Tako da sam uspeo sada da dobauljam do 137-138 LVL, a drugi DLC je 190 LVL zahtevnosti. I ranije je bilo da sam undelevelovam za 20-30 nivo-a, ali to nije pravilo neku razliku. Ovde je itekako pravi. Sa običnim protivnicima nije problem, može da se izadje na kraj, ali zato boss borbe 1-2 udarca i ćao, a da nisu u pitanju instant kill udarci (oni imaju prepoznatljivu zadršku i paljenje moći kod boss borbe).

Izgleda da ću morati obrnuti igru na NG+, pa tek onda preći na DLC-ove.

Na ps4 igram :blush:

Ok…mislio sam mozda imaš i Xbox…šta znam ima nas svakakvih :sweat_smile:

Vidim, npr 3 mjeseca za 3-4$, 6 24 day trial akaunta, medjutim ja sam uzeo bf v nosioc, i posto bih htio da igram preko mog akautna, to ne bih mogao, jer moram ove ps plus kao primary da stavim, koliko sam shvatio. I da, na koju foru stoje zamrznuti ti dani, 6 akaunta po 14dana, valjda ce svi isteci u isto vrijeme, ili se moraju aktivirati da bi vrijeme teklo?

Ja znao uzimati za 1.3$ tri triala od 14 dana.
Pa igraj ti BF sa svog profila. Mogu ti biti vise profila primarni, nije kao kod XO.
Ovi PS+ nalozi idu kao primarni, ali to ne smeta da ti i BF bude primaran.
Funkcionise tako da dopijes mail i sifru od prvog profila, a kada zelis drugi, samo mu posaljes poruku da ti posalje i drugi. Ako na primer hoces da uzmes sebi i drugu, odmah po prijemu prvog mu kazes da posalje i drugi, a ako hoces samo za sebe, nakon sto ti istekne prvi, javljas se za drugi i onda ti on tada napravi.
Malo je cimanje, jer se zna desiti da dodjes kuci i jedva cekas da zapucas sa drustvom, kad cvrc, istekao ti PS+… Ali sa druge strane, lepo se ustedi :slight_smile:

Nadam se da sam ti uspeo objasniti, jer prostije ne moze :slight_smile:

1 Like

Vinjeta sa ribama je… nestvarno dobra.

2 Likes

Skinuh igru Void Bastards, fps sa rogue like progresijom. Cuo sam poprilicno dobre stvari o igri, pa ako je neko zainteresovan za koncept neka proba.

Trenutno je izasla na Game Pass, a na tpb je ima dzaba :slight_smile:


1 Like

Nekada davno sam pisao o igri Odin Sphere Lefhasier i kako je dobra igra, pa evo jos jednom da ponovim uz preporuku da svako odigra.
U pitanju je igra sa ps2 konzole, koliko znam portovana je na ps3, ps4, Vitu. Za potpuni dozivljaj ostavite japanski voice acting sa engleskim titlovima.

Ja igram na Viti gdje bih definitivno preporucio igranje zbog OLED ekrana (1000 model), posto igra prelijepo koristi boje.

U pitanju je 2D side brawler sa RPG elementima, s’tim da je borba nevjerovatno utegnuta i promisljena, responzivnost moze da se mjeri sa Super Mario platformama, svijet je prepun detalja i loota, mjesta za istrazivanje, te za fanove komepltiranja mozete ganjati S rank na svim nivoima. Ja po prvom prelasku nemam S rank na samo par mjesta, tako da cu se vratiti i ovo da pocistim.

Kad smo kod borbi i utegnutih igara, presao sam singleplayer dio Injustine Gods Among Us i stvarno seisplati odigrati, cak i ako ste noob kao ja u fighting zanru.

Igrao sam i dve LEGO igre, Avengers i Force Awakens, medjutim imaju neki bug sa autosave-om zbog kojeg sam izgubio par sati progresa i odlucio sam da se ipak ne isplati vracati igrama.

1 Like

Odin Sphere je fenomenalna igra. Prešao sam je 100%, i uživao sam u svakom trenutku. Mada, neki od krajeva su malo… Neobičniji nego što sam očekivao…

Šta je MH lupam glavu već 10 min…:confused:

Monster Hunter world?

1 Like

Ni blizu nisam bio…A to je izgleda vide se neke kljusine u pozadini…