Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Napokon nabavio hitmena 2, daleko veći skok u grafici u odnosu na prvi deo. Stvarno su se potrudili. Svaka misija je zaista sasvim novo iskustvo. Zaista šteta što je igra loše prošla sa prodajom, nadam se da će u sledećem delu da se potrude oko marketinga…

Jel ti to sa tim zaista jebavas jednog kolegu sa foruma ili je igra zaista dobra? :grin:

Ne znam o čemu pričaš :smiley: Ja sam igrao svaki deo…



2 Likes

Planiram da je uzmem, verovatno guesta uzimam.
Zanima me je l ima dlc i koliko košta?
I kada izlaze te nove side misije, mimo storija?

Već je izašao new york, a Koliko sam video season pass je 39.99… ali za sada priča u igri je odlična… A misije su ogromne i pune svega i svačega…

Koliko misija ima taj new york?
Ja sam našao guesta za 1000 dinara, ne znam kako da posle “dokupim” neki dlc ako mi se svidi.

Mislim da će svaka misija biti zasebna lokacija…

Jedino na guestu da kupis, nema druge. Da imas nosioca, onda dlc uzmes na svom nalogu i radi

Sinoć na Legendary prešao Halo 3 u sklopu Halo MCC. Prešao sam igru par puta na Legendary na Xbox 360, ali sada po prvi put u sklopu MCC.

Cortanna i dalje najgori nivo u serijalu, ostatak je fenomenalan, sa izuzetkom Flood plant protivnika.
Ostao mi je Halo 2 i Halo 4 da završim na Legendary u sklopu kolekcije, iz nekog razloga nije mi sinhronizvalo neki davni save gdje sam Halo 4 završio, a Halo 2 došao do pred kraj igre na Legendary. Naravno, dovoljan razlog da sve ovo pređem ponovo.

1 Like

Navodni leakovi za GTA 6 https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/c74e6e/next_grand_theft_auto_title_details_project/ lik koji je objavio ovo je i prije znao da objavljuje leakove koji su vecinom bili tacni i pouzdani, ostaje nam da vidimo da li ce se ovo obistiniti ali ako ovo bude kao sto je napisano bilo bi odlicno.

Auuu, ovo će biti bomba, ne bih ni ja smislio bolji setting ko za sebe. Nadam se da je istina.

Da se ispravim, necu sa uzivanjem preci Halo 2. Podsjetio sam se juce kako je frustrirajuca igra na Legendary, a nju sam I najmanje puta igrao pa ne znam sve spawnove I koja oruzja su najbolja za koji dio. Juce sam imao tri “a daaaaj” situacije, danas nastavljamo sa mucenjem.

3 Likes

Definitivno najteži Halo.
Sretno i spremi živaca…

Zavrsio sinoc Assassin’s Creed : Unity

Jedna veoma dobra igra, po meni ne moze da se meri sa AC2 i AC4: Black Flag koji su vec kultne igre i vrh igre ali recimo dosta mi je bolja od AC: Syndicate koji je po meni suv prosek i koji je ostavio dosta mlak utisak.

Ono sto mi se svidja u AC Unity je setting, atmosfera, likovi, prica (koja je svakako mogla biti i malo bolja, posebno je moglo biti malo vise toga vezanog za “Prethodnike” i njihovu civilizaciju), odnos Arna i Elis i nekolicina zaista epskih scena i misija, Pariz je isto super odrajen, posebno gradjevine i enterijeri dok je grad kao grad mozda malko monoton (svi distrikti su nekako jako slicni), Helix misije su isto bile interesantne, posebno pentranje na Ajfelovu kulu.

Sad ono sto mi se i nije bas svidelo, uglavnom dosadne i monotone sporedne misije i aktivnosti, misije kad treba da se infiltriras negde i likvidiras odredjenu metu kobajagi nude sirok izbor u pristupu ali nakon nekog vremena imas dojam da se sve manje vise svode na isto i da uvek radis isto, takodje moglo je da bude vise price vezane za civilizaciju “Prethodnika” , njihove hramove, delove “Edena” , znaci malo vise mistike, ono nije savrsena ili najbolja igra u serijalu ali sve u svemu Ok, zadovoljan sam igrom.

Dao bi joj negde 8,7/10.

Da secam se kad je igra izasla svi su se zalili da je bila strasno bagovita , medjutim sad nakon apdejtova nema tih problema, doduse mislim da je bilo par bagova ali nista strasno.

Kad smo kod Assassin’s Creeda ja upravo zavrsio AC Syndicate, vec dugo vremena sam se tjerao da je odigram jer je to jedini AC kojeg nisam presao i otkako je igra izasla nikako me nije privlacila najvise zbog vremena u kojem se igra desava i po meni su predaleko otisli sto se toga tice, sjecam se da nisam mogao da vjerujem kada sam vidio revolvere, puske i policajce u igri.

Prica mi je cist prosjek i tokom storyja na prste ruke bi se mogle nabrojati misije koje su bile bas dobre i zanimljive dok su ostale bile ‘meh’.

Jacob kao glavni lik je sve samo ne assassin i da nema hidden bladea ne bi imao nikakve slicnosti sa assassinima, njegove sale tokom igre su toliko glupe da to nije humano, dok je Evie sasvim pristojan character i mnogo ozbiljniji od Jacoba i njoj stvarno dobro lezi uloga assassina.

London je fenomenalno napravljen kao i svaki svijet u Ubisoftovoj igri i mislim da je to jedina stvar kod Ubisofta koju ne mogu da promase.

Oslobadjanje teritorija od rivalske bande smori vec posle 2 oslobodjene teritorije jer se svaka oslobadja na bukvalno isti nacin.

Igra bi vjerujem bila dobra da nema Assassin’s Creed u imenu.

Pa kao sto sam i ja napisao iznad , igra mi je dosta slabija od Unity-ja i suvi je prosek i na mene je ostavila dosta mlak utisak (jedine misije koje su mi ostale u secanju su infiltracija i likvidacija Rota u onom pozoristu , takodje i ona misija u London Sitiju i likvidacija onog bankara je isto bila zanimljiva, tih nekih par misija uklanjanja glavnih meta je jos i bilo zanimljivo, sve osim toga smor…pre svega prica je bila dosta mlaka i neupecatljiva.
Bilo je tu dosta zanimljivih licnosti kao Karl Marks, Carls Dikens, Florens Najtindzel, Aleksandar Graham Bel i jos neki koji nemaju bas nikakvu ulogu u prici i koji su skroz nebitni a generalno imali su bas potencijala da se oko njih napravi bas ozbiljna i zanimljiva prica.

Origins i Oddysey jos nijsam odigrao (iskreno ta dva nastavka su vec malo otisla u smeru koji mi se ne svidja, mada verujem da cu Oddysey odigrati a za Origins nisam siguran, nekako mi deluje previse razvuceno, razvodnjeno i zamorno za igranje).

Nego nadam se da ce uskoro neki trailer i najava nove AC igre, onog nastavka smestenog u doba Vikinga, iskreno ocekivao sam ga na E3 mada nista.

Pa da te misije sa likvidacijama su bile vjerovatno i najbolje u igri a za licnosti se slazem da su mogli da iskoriste potencijal i da naprave nesto kao sto su ranije radili sa Da Vincijem u Eziovoj trilogiji.
Meni je Origins bio vrh i bio mi je bolji nego Oddysey, RPG stil i drugaciji combat po meni su bili pun pogodak, jedina steta je sto nema puno poveznica sa Creedom tokom igre.

Bas suprotno. Brze ces preci Origins nego Oddysey. Barem u mom slucaju te tako da sam Egipat prevalio za par dana a Grcku sam razvalcio do skoro.

Ja ne jurim bas cesto trofeje ali u Originsu sam bas uzivao i jurio sam platinu i na kraju falio mi je jedan trofej ako se dobro sjecam ‘sell 100 trinkets at once’ mislim da se tako zvao i ja nisam imao u tom momentu dovoljno jer sam vec presao story i side misije a ranije sam ih prodavao i nije mi se dalo da igram NG+ zbog tog trofeja :neutral_face: