Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Kupio novi PC… Instalirao par igara i nista nisam igrao… Na kraju, aj da pokusam da podesim Zeldu BOTW na Cemu emulatoru… I uspeo, vec 4 dana uzivam u igri :grinning:

1 Like

Invert Look, ima nasao sam. Spasao si me, ko bi se mucio onako. :smiley:

Imao sam par puta 28-29 :joy: a to sam bas odigrao. Saberem kilove prva 2 protivnicka pa imam vise hahah. Sad pravim malo pauzu od MPa, imam par naslova da odigram SP malo da se opustim…ovde dok igram vise se nerviram nego sto uzivam haha

Ti si manijak :slight_smile:

Prangijam GOW1 na Viti. Za kratko vreme kada sam imao PS2 imao sam bugove u oba dela koja mi nisu dozvolila da nastavim dalje igru. Sada sam na Kronosovim ledjima uzimam Pandorinu kutiju.

Stvarno je igretina, na ekranu vite lepo ubaceno tako da se ne vidi previse outdated grafika, ako uopste i stignete da je gledate od maljkaze i krvi. :joy:

Mogu da zamislim samo jawbraking 2000 i neke kada je izasla.

Jedino je šteta što drugi deo na momente radi baš loše. Najgore je na početku, posle radi mnogo bolje.

Inače, GOW on the Go? Fenomenalno iskustvo.

Jedino su RPG i visual novel igre bolje na Viti :slight_smile:

Igra je takva, da nekad krenes sa 0/5, pa zavrsis za 20/6…ako igraa protiv kampera bolje se obesiti…ja sam par dana igrao da sam imao preko 20 killova u 80% partija…sad ovih dana imam u 20…pa i pravim pauzu da se ne nerviram :smiley: nije vredno zivaca

Ima overclock aplikacija za Vitu, sto je najbolje aktivira se za svaku igru posebno. Tako da mozes da je ukljucis samo za GOW, Borderlands i tako neke gde zna da stuca.
Nisam je jos probao, ali ima dosta pozitivnih iskustva na forumima. Jedino sto logicno jede malo vise bateriju , ali za stabilan framerate mislim da je podnosljivo :slight_smile: .

Igram Mafia III, šta je ovo majko sveta, misije sve na isti šablon, idi na tačku A, ubi 10 ljudi, kada to završiš odi na tačku B i ubi još 10 ljudi. Užas. Jedino vredi soundtrack i atmosfera.

Presao Quantum Break, sta reci, stvarno dobra igra,odusevila me s obzirom kakve je lose kritike imala,preporucujem,i nadam se nekom novom nastavku,mada remedy nije po tome poznat :smiley:

1 Like

Igram Steins;Gate 0 i imam tri od šest krajeva za sad.

God damn. Na momente je ova igra poprilično depresivna, možda je gora i od prvog dela po tom pitanju.

Momenti u kojima opisuju osećaj hladnoće i samoće su naročito jezivi. Počeo sam da drhtim u jednom trenutku dok sam to čitao.

Ima i dosta heartwarming momenata za likove koji su svašta preživeli u prošlosti, ali je uvek tu konstantan osećaj da je sve to uzalud i da neće potrajati jer je kraj ove priče već poznat.

Igram sa drugom Diablo 3: Reaper of Souls. Au kako je ovo zarazno… Igrali smo dve noci do 6 ujutru, ukupno 10 sati u dva sedenja.
Ono sto nas je zeznulo jeste sto smo stavili na “Normal” i previse je lako, cak pomalo i neinteresantno. Tezinu nazalost izgleda da ne mozemo promeniti :frowning:

Videh na sajtu howlongtobeat . com da igra traje 8-9 sati. S obzirom da smo obojica 25 lvl, a vidim da se ide i do 70og lvl, a uz to vec imamo toliko sati igranja, zanima me da li je to greska ili?! I da li je ovo prava verzija Diabla 3 ili neki dodatak? Posto mi je nerealno da ova igra traje samo 10 sati.

Tezinu mozes promeniti pre nego sto udjes u igru. Ne gledas koji si level nego koji si act. Imas ukupno 5 actova. Po tvom levelu predpostavljam da si kraj treceg?
Ja sa devojkom znam i po 10h da igram haha

Pojma nemam o cemu mi pricas :joy:

Tek kad predjes kampanju pocinje igra :joy:

Kampanja je tutorial…

Kakav crni 70 level. Tek posle kampanje krecu “pravi” paragon nivoi. Diablo nema kraj. Cilj ti je kasnije da izgrindas dovoljno dobar gear i paragon level za Torment 6 nivo tezine, ali vidim da su kasnije (3 godine ima vec) dodali jos nivoa tezine do Torment 10! Pa igras Grand Riftove itd. Nenormalno je zarazno ali posle skontas da je to manje vise isprazna trka za levelima i brojkama.

Moze se reci da je Cemu emulator gotov proizvod. Odlicno je optimizovan, igre rade u punoj brzini, a rezolucija se moze podesavati po zelji.
Isprobao sam do sada Bayonetta 2, Super Mario 3D World, te Legend of Zelda Breath of the Wild, sve rade u 1080p u punoj brzini. Pored nekih zanemarljivih problema, emulator radi savrseno te je Wii U konzolu bacio u sferu bespotrebnih konzola.

Jedini problem ostaje vrijeme za igranje :smiley:

1 Like

Licno mislim da Wii U nije bespotreban. Sada je vise pirate friendly nego ikada, a pre neki dan sam dodao i neke malo mracnije igre - Devil’s Third (koji ima najbadass protagonistu nakon Duke Nukema), Ninja Gaiden 3 (ne mogu da predjem pocetne neprijatelje lol toliko vise nisam hardcore), a Zombie U je jedna od najjezivijih zombi igara.

Moje lose iskustvo sa Dolphinom me je odvratilo od zelje da se petljam sa svakom nintendo emulacijom do kraja zivota. Cak mi ni gamecube verzija Wind Walkera nije radila bez stucanja. Ne znam da li Cemu omogucava igranje na Wii U kontroleru (koji onda treba i zasebno kupiti) al’ to je glavna fora sa Wii U konzolom, sto zbog off tv igranja, sto zbog fore sa drugim ekranom koji daje posebnu draz igrama. U danasnje vreme me drndanje po opcijama potpuno odbija od igranja. Visak para a manjak vremena i zivaca to uradi od coveka.

Cemu je 70 svetlosnih godina ispred dolphina. Mapiranje ps4 joypada za wiiU kontroler mi je trajalo 20 sekundi. Jes da nema drugi ekran ali koga zabole. Podesavanje zelde za Cemu ako izuzmemo skidanje same igre i dodataka i updateova, a prati se tutorijal koji sam okacio traje 10tak minuta. kraj price.