Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Ja sam presao igru 2 puta 100% koliko je fun :smiley:

1 Like

Au ljudi sto je meni legao ovaj Apex, bas mi je interesantan :grinning:
Vidim pricate o njemu pa rek’o da probam…
Ako hoce neko da se pridruzi da zajedno ginemo neka se javi, ja igram na ps-u.

Probao sam PES posle ihaj godina, majko mila kakvo smeće…

4 Likes

Nemo tako :joy:

Iskreno jeste, nije ni fifa nesto, ali u poredjenju sa pesom, svijet izmislila

Probao sam juče COD MW remasterd koji je došao sa PS+ ovaj mesec.
Jedna od omiljenih pucačina, igrala se do iznemoglosti na PC-u.

Moram priznati da sam ostao prilično ravnodušan povratku. Nije ni do grafike problem, više je do samog izvodjenja. Ima nešto što jednostavno nije kako treba sa igrom. Na dve mape mi se desilo seckanje igre, što mi se nikada ranije nije dešavalo na konzoli. Plus je primetno kašnjenje sa pozicioniranjem, nekada se desi da mi lik istrči ispred mene i samo ga puknem šamarom, a nekada se meni desi da ja istrčim iza ćoška i samo padnem, tek posle se vidi ko me je upucao i koliko me je ranije video, a da ja njega nisam. Tako da ovo generalno kvari utisak, iskreno se ne sećam da je bilo ovako loše u originalu. Kao šlag na tortu je došao i problem sa preskakanjem prepreka. Toliko sam se navikao na prelepo preskakanje prepreka u novim igrama, a u ovom COD-u, je to praktično nemoguće, nema ukoso, samo idealno pozicioniranje ipred prepreke i ona mora da bude niska. Na kraju sam odustao i počeo da obilazim prepreke. Neke stvari je ipak bolje ne dirati i ostaviti da budu u lepom sećanju, nego ih pokvariti. Možda povremeno uključim zbog nostalgije i društva, ali definitivno nije više isti osećaj :frowning:

1 Like

Neko za pubg ili apex na ps-u?


Pišaj po mrtvoj sirotinji :grin:

@jahalang0112 i @xX8Lampard8Xx priznaj, ovo je tvoja životna priča :joy::joy::joy:

5 Likes

Bolje da ti ne kazem koliko tek ja idem daleko xD

Odyssey je zaista jako fina igra. U iscekivanju Sekire, razmisljao sam da li uopste da se upustim u ovu avanturu i zamenim Spiderman guesta. Preskocio sam poslednjih nekoliko Creedova, ali Odiseja vise podseca na Bioware RPG ili Witchera, sa puno dijaloga i opcija. Takodje su dodali eksplorativini mod gde prethodno istrazujete okolinu uz pomoc sokola, za razliku od tradicionalnih pointera na mapi - ali po onome sto sam citao, manje vise svodi se na isto. Svet stare Grcke je lep i raznobojan, iako nisam bas zadovoljan fps-om na PS4 Pro. Za zaljenje je sto nisu omogucili performance mod sa otkljucanom rezolucijom, jer na full hd TV-u nemam neke vajde od downsamplovane rezolucije.

Razmisljam da li da gamesharujem i Devil May Cry 5. Kilavo nesto ide skidanje torenta za PC, pitanje je da li ce uopste da radi i da li je krsteno crackovan, pa treba kaciti dzojpede… sto sve smara, i radije bih igrao guesta na konzoli.

Eh, Origins sam samo zapoceo, nije me nesto privukao. Na stranu sto mi je Grcka sama po sebi privlacnije okruzenje od Egipta, ove sitnice koje su ubacili u serijal su osvezenje. Obozavam samo da gledam sokola i hranim ga dok stoji na ruci u idle modu. Ne smaraju sa nekom meta-pricom o ubicama, imas ogromnu mapu sa puno questova kao playground. Samo se plasim da ne naidjem na onaj zid u main story-ju kada moram da budem ne znam koji level da bih nastavio. Levelovanje ide fino za sada, dogurao sam do petog nivoa i ubio konacno mercenary-ja koji me je vijao ko blesav kad god krocim na taj deo mape (sistem malo podseca na Shadow of Mordor, ali vec za sledeceg mi treba 25. nivo tako da ga necu videti jos dobar deo igre - bas steta).

sretaces i druge sa manjim levelom

1 Like

Koji si torrent nasao? Ja sam neki full unlocked, ali nakon instalacije nema uopste skracenice za start, samo za setup i uninstall.

Ne znam za druge, ali Origin’s je jedini AC gde imam svih 1000G. Baš mi je dobro legao. Ali nisam prelazio DLC-ove, tako da možda nekada ponovo odigram… Mada opet, meni je problem što sam odigrao Witchera pre Origin’s-a ili Odiseje , tako da mi te igre spadaju ispod proseka… Ali ono, grafički su vrhunske ako ničim drugim ne mogu da pariraju Witcheru.

2 Likes

Zove se samo Deluxe Edition i nema nikakvog sufiksa grupe koja je radila crack, tako da se plasim da nece ni raditi.

Skinuo sam I to, ne radi :confused:

Zašto u svakom RE postoji lepljiva traka, za koju mora da se dobije nož i lanac za koji su neophodne makaze :blush:

Zalepi se lampa za pištolj, ako se dobro sećam.

Zezam se, na konto toga, kako kao ne može da pokida traku dok ne nađe nož ili ne može da puca u katanac nego mora kljesta, hahaha

1 Like

Ova deluxe edicija sa piratebaya, jedna jedina koja postoji na sajtu, radi. Samo se raspakuje i pokrene exe kao administrator. Nema nikakvog cracka i cimanja.