Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Zato uvek pre igre ako planiras da juris platinu pitas brata powerpyxa ima li missable trofeja ili takvih zajeba kao sto je sell 100 trinkets at once :grin:

3 Likes

Upravo skinut uodate od 30GB za Apex. Sezona dva pocinje, a koliko vidim ubacili su i Daily challenges, kao i jednog novog lika.
Upravo palim prvu partiju, pa javljam utiske (iako vecinu ni ne zanima) :slight_smile:

1 Like

Odlican je Hollow Knight i ja se navuko.

Udri po guacameleu, jako je dobar

1 Like

Konacno. My team gotov :stuck_out_tongue:

Uzeo Mortal Kombat 11 Premium Edition, izbunario za 55 dolara. Sa Story modom sam pri kraju i prica je skroz ok s obzirom da nisam ocekivao nista posebno u tom aspektu. Nastavlja se odmah nakon desetke. Grafika je brutalna u svakom smislu. Lica likova u igri su mnogo dobro uradjena, pogotovo devojaka, prelepo. Igra je dosta fluidna i komboi se lako povezuju. Ko je imao imalo iskustva sa prethodnim delovima, nece imati problema ni ovde ali ako zeli da bas razvaljuje, ima dosta da se uci iz tutorial-a jer je kompleksna koliko i Injustice 2. Igra je za 3 koplja ispred (po meni raspalog) MK X-a u svemu. Skinovi su prejaki, pogotovo za Shao Khan-a, Noob Saibot-a i sl. Ne zalim dinar za ovu igru, posle savrsene devetke zbog koje sam uzeo xbox 360, ovo je korak napred i peglace se dosta. Sada cekam da izadju novi likovi. :slight_smile: U sustini sve sto sam ocekivao to sam i dobio, mozda i malo vise od toga. :slight_smile:

2 Likes

Ne znam koliko vas ovde voli da igra mobilne igre al evo da prestavim jednu veoma dobru i totalno f2p igru. U pitanju je igra koja se zove Auto Chess . Strateska igra sa malim elementima saha, tj ono sto podseca na sah jeste tabla i postavljanje likova na njoj. Nakon postaavljanja likova sledi auto battle i igrac koji je pametnije postavio figurr tj. likove pobedjuje. Veoma simpaticna igra i topla preporuka za sve koji vole strategije. Evo jedna slika gde sam bio prvi.

3 Likes

Prešao prvu misiju u Hitman-u i za sad je vrhunska igra, bolja od prve sezone itekako.
Nego šta je ovaj Elusive target dodatak?
Kad izlazi i šta se dešava tu, ja sam skroz zaboravio da je ovo bilo i u prvoj sezoni.

Ako se sjecam dobro taj elusive target se pojavljuje na odredjeno vrijeme i metu koju trazis ne mozes vidjeti na mapi ili preko onog instict modea.

1 Like

Probaj Teamfight Tactics. Nova igra od Riot Games-a :smiley:

1 Like

Probao sam ovu na fonu i dota underlord, jos to mi je ostalo da vidim sta su uradili. Mada meni treba neka igra za fon, ako je ubace za smartfon bice odlicno.

1 Like

Malo sam se navuko, evo jos jedne predobre partije za mene :grin:


Edit: evo i jedne malo ozbiljnije partije

Zavrsio Mortal Kombat, ful je igra i sada su sa pricom taman otvorili opciju da mogu refresh da udare kako god zele. Fino su uklopili ovu foru sa vracanjem vremena i sl. Ali nastavlja se dalje, ima jos mnogo toga da se igra i da se prelazi. Odigrao sam i par meceva online. Ubili boga u meni ali sam se dobro drzao. Cak sam 3 lika i dobio i to na jednom sam uradio Brutality. :grinning_face_with_smiling_eyes: U medjuvremenu sada igrao Detroit Became Human. Za grafiku ne vredi trositi reci, to svi znaju. Upravo zavrsio misiju sa Kara-om i onom devojcicom, igram to i neko uznemirenje me obuzelo, tesko mi je da gledam ono, knedla u grlu, stiskam sve zivo na kontroleru samo da se iscupam, bas sam se uneo ebem ti igru. I to mi je dosta za danas, da se iskuliram malo, emocije na sve strane. :joy:

1 Like

Ovaj vikend sam prvi na svetu, za sada :slight_smile:

Edit:
Danas oborih i novi rekord :slight_smile:

Inace u pitanju je Beach Buggy Racing 2

2 Likes


Dakle presao sam kampanju sa Leon-om u RE2. Ja mislim da sam jedini lik koji je ovoliko dugo prelazio kampanju. :joy: Igrao sam onako lagano, uneo se maximalno, onako filmski dozivljaj. :grinning_face_with_smiling_eyes: Koliko sam cesto ostajao bez municije, morao sam cak 80 puta da snimam igru, cim nadjem 3 metka za pumparicu, trcim nazad ko siroce da se snimim i odmah je zivot lep. :grinning_face_with_smiling_eyes: Sad ide Claire na redu.

1 Like

Igram sad Blood and Wine, znaci onaj quest kad treba da podignem depozit iz banke je nesto najjace sto sam u zivotu odigrao. Pa kakvi su kraljevi ovi iz CD Project Reda. Real life in a nutshell

1 Like

Ko nije odigrao Witchera, ne zna šta je rpg :smiley:

1 Like

Ali quest je slika i prilika realnog zivota, znaci presmijao sam se. Traze mi prvo jedan formular da bih mogao da podignem depozit, pa me posalju za drugi, pa se ispostavi da to nije pravi salter za taj formular, dok se vratim na pravi kazu mi da su otisli na pauzu, pa ih cekam da se vrate. Onda opet jurnjava za formularom, zaposleni u banci me salju od saltera do saltera, udjem preko reda, lik iza mene me izazove na tucu, premlatim ga, opet brdo dokumentacije i birokratije da bi se na kraju desilo ono sto se desilo :joy: Niko ne pravi questove kao CDPR


Kakav meč :smiley:

Imam pitanje za vas Souls fanove:
Posto mi ps4 vec duze vrijeme skuplja prasinu,planiram da kupim neku igru, a posto nisam nikad igrao souls type igre, sad su mi zapale za oko.Zanima me je li pametno da pocnem sa Bloodborne kao mojom prvom igrom iz serijala,ili moram prvo dark souls igre da prelazim, ili cak i Nioh?Takodje imam pitanje,ima li u ovim igrama previse rpg elemenata(konstanti enchanementi,potions,razna oruzja i stitovi koje stalno treba mijenjati itd), i jesu li checkpoint firendly(otprilike koliko me vrati unazad igra nakon sto me ubije neki boss)

Borbeni sistem je ono što izdvaja Souls. Ima i rpg naravno, ali borba i cinculiranje oko idealne kombinacije oklopa/oružja za konkretnu situaciju/bossa je ono što ide pod kožu.

Potrebni su konjski živci naravno i konstantno konsultovanje wikija, bez toga je nemoguća misija.
Odluka da se završi Dark Souls je kao spremanje ispita ili završavanje škole, mnogo, mnogo učenja i strpljenja i naravno čelični živci, jer zna mrak da padne i roletna da se skotrlja :smiley:

1 Like