Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

nadam se da igras sa slusalicama,jer bez slusalica nije to to…

1 Like

Sa slusalicama i u mraku. Igram na kashichicu, igra mi dize tenziju a jos se nista nije desilo.

Racunam da ce mi malo ko ostati ziv do kraja, jer sam generalno jako los sa quick-time eventima gde moras u sekundi pravi taster da ubodes.

2 Likes

Ovde je cini mi se vise caka u izborima koje pravis. Ne secam se da su mi QE bili izazovni.

A sta kazete na Pokemon Go? :slight_smile:
Upravo sam ga instalirao i probacu sutra uhvatiti nesto u gradu… Cak sam i devojku nagovorio da instalira :slight_smile:

Pucaju serveri cesto, al nadam se da ce se i to uskoro resiti :slight_smile:

Ja sam ga isto pre nekih 3 sata instalirao, uhvatio sam prvog Pokemon-a, jeeeeeee :smile: :smile:

Ko god da je smislio AR pokemone, ideja je jednostavna ali briljantna. Amibo i pokemoni ce ih spasiti od finansijskog kolapsa. Ima neceg arhetipskog u mesanju virtuelne stvarnosti i one nase, a Nintendo zna sve precice do toga. Voleo bih da i NX bude jedno takvo novo cudo. Pokorili su AR, drze milijarde mobilnih korisnika u saci, sada ostaje da to urade i sa standalone VR konzolom.

Koliko vidim na pomolu je nova revolucija, iako je AR prisutan godinama.

Pre će biti AR konzola nego VR, naravno sa NFC da bi radili Amiibo. Više puta su rekli da smatraju da VR, ovakav kakav je sad, mnogo izoluje ljude, a dokazali su da sa AR mogu mnogo više da postignu i izazovu bukvalno novu Pokemaniju, kao ona koja je bila tokom 90-ih. Uz to, za razliku od ostalih, oni su još davno probali VR, pa su se zajebali.

A Nintendo nije u opasnosti od finansijskog kolapsa. U boljem je stanju od Sony po tom pitanju.

Što se tiče Pokemon GO, da imam telefon koji može da ga pokrene, možda bi igrao, ali sumnjam. Već sam se zasitio sa Pokemonima uz HeartGold.

Ja polako zavrsavam Novigrad, i pakujem se za Skelliga. Jedva cekam, Novigrad je ogroman smor. Samo se nadam da cu sve ovo obaviti danas, i onda preko vikenda da dodjem napokon do djela koji nisam vec igrao.

1 Like

Meni Novigrad sam po sebi nije bio toliki smor, ali dok sam zavrsio sve tamo, vec sam se debelo zasitio igre. Skellige sam, avaj, presao samo glavne kvestove, i dan-danas se jedem zbog toga. Al bilo mi previse witcherovanja.

Zavrshio danas Salt And Sanctuary ,pun pogodak…2d Dark Soul imam jedno 60h igre prvi prelazak…Vredi svake pare,zadnje vreme vishe pikam ove drugorazredne naslove(guacamale,rogue legacy,shiftlings…)
Sledece This War Of Mine,pun mi ovih “AAA” naslova preshao onaj Divisions na silu…

2 Likes

Ja čekam da izađe za Vitu, e tu će leći kao kec na desetku ako bude solidan port.

Nisam ni znao da izlazi,ima ga obrnem slatko kao prvi put…Probaj Batman Blackgate ,ako nisi, ko stvoren za vitu,sad su zakrpili sve bagove…

1 Like

Bas sam se razmisljao pre neki dan da uzmem Batman Blackgate za Vita-u.
Uglavnom razmisljam se uzeti jedan period od 2 meseca i samo igre na Vita-i igrati-posvetiti se, ceka me dosta kupljenih a nepredjenih igara :slight_smile: .

Syndicate ima jedan od najlepse dizajniranih gradova koji sam ja imao prilike da vidim do sada. Cim padne noc u igri, grad postaje ljepsi i od cuvenog Dunwall-a iz Dishonoreda. Sve je nekako prelijepo, uzivam da setam ulicama tada.

Sto se igre tice, vidi se da su imali namjeru da eliminisu sve mane koje su pratile prethodne AC igre i da gameplay bude fluidan, da sve ide kako treba i bez problema. Cini mi se da su uspjeli u tome, mada ocigledno je da su zrtvovali otvorene enterijere i broj npc-a na ulicama, sto i nije losa stvar. Za sada je skroz ok Syndicate, vidjecemo kako ce se stvari odvijati dalje.

Meni je Syndicate puno bolji od Unity-ja kao sto sam vec negde i rekao, puno lepse mi lezi ono doba - revolucija a i sam London kao grad. Sta reci kada se razmisljam ponovno vratiti na igru i prelaziti sve sekundarne questove :slight_smile: , a to sam do sada od 100% igara napravio na mozda 2% igara :slight_smile: , predjem vecinom main story i voila…

Meni je Pariz iz Unitya rame uz rame sa Londonom iz Syndicatea. Ali cini mi se da London za nija su bolje izgleda, a i igra je fluidnija uz onaj hook koji znacajno olaksava pentranje, plus tu su kocije pa sve nekako kde lakse.

I likovi su mi ok, Charles Dickens ima interesantne misije, narocito ako ste citali njegova djela.

1 Like

[quote=“S.T.A.L.K.E.R, post:2069, topic:9273, full:true”]
a i igra je fluidnija uz onaj hook koji znacajno olaksava pentranje,

[/quote]Slazem se. Ali i grappling hook u Syndicate-u mi je jedna odlicna novina u AC serijalu, jedan veliki plus…i bilo bi ga lepo dalje videti ako igra bude i dalje isla u istom smeru…

60h?! Ja sam mislio da je nekih 15h igra, i jos cekao za Vitu. Mozda bi se i mogla obrnuti, a na Vitu kada stigne.

Steva ako ne uzme platinu ne racuna da je presao igru. Zato je 60 sati :smiley: :smiley:

2 Likes